PDA

Zobacz pełną wersję : Leica X2



oge
10-05-2012, 21:04
http://www.optyczne.pl/index.php?art=263

Shane
10-05-2012, 21:40
Jak na upgrade x1 po trzech latach to trochę lipa. Widzę tylko jedną praktyczną przewagę nad fuji x100 - trochę lepszy obiektyw.

montini
10-05-2012, 21:50
Ta premiera x2, chyba najbardziej ze wszystkich pokazanych o 21, sprowadza na ziemię. Po cichu liczyłem na coś w stylu x-pro 1, taką skromniejszą (trochę tańszą) wersję emki...

Shane
10-05-2012, 22:09
Ja po cichu odkładałem na tego domniemanego summiluxa 1.4 w x2;) Za to nie zgodzę się, że pozostałe nowości są rozczarowujące. Strasznie jestem ciekaw jaki czarno-biała matryca da obraz, a jeżeli nowa 50mm będzie tak dobra jak zapowiadają, to również miło będzie popatrzeć.

pastwisko
10-05-2012, 22:14
czyli faptajm ;)