Zobacz pełną wersję : Leica X2
http://www.optyczne.pl/index.php?art=263
Jak na upgrade x1 po trzech latach to trochę lipa. Widzę tylko jedną praktyczną przewagę nad fuji x100 - trochę lepszy obiektyw.
Ta premiera x2, chyba najbardziej ze wszystkich pokazanych o 21, sprowadza na ziemię. Po cichu liczyłem na coś w stylu x-pro 1, taką skromniejszą (trochę tańszą) wersję emki...
Ja po cichu odkładałem na tego domniemanego summiluxa 1.4 w x2;) Za to nie zgodzę się, że pozostałe nowości są rozczarowujące. Strasznie jestem ciekaw jaki czarno-biała matryca da obraz, a jeżeli nowa 50mm będzie tak dobra jak zapowiadają, to również miło będzie popatrzeć.
pastwisko
10-05-2012, 22:14
czyli faptajm ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.