PDA

Zobacz pełną wersję : Rekord nie pobity już 2,5 roku :(



Patryk Olczyk
08-05-2012, 16:12
Why?
Trzeba się zebrać i pobić go :)
Co Wy na to ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img41.imageshack.us/img41/8713/77056186.jpg)

Rafał_Sz
08-05-2012, 16:21
Jak żyć? jak żyć???



:)

Patryk Olczyk
08-05-2012, 21:14
to jak? Mobilizujemy się i włazimy wszyscy o równej godzinie?

rychu_cmg
08-05-2012, 21:20
Wtedy forum przeżywało "Wykop Efekt"

cheyenne
08-05-2012, 21:27
to jak? Mobilizujemy się i włazimy wszyscy o równej godzinie?

jaki miałby być tego cel?
sztuczne podbicie statystyki?
po co?

Patryk Olczyk
08-05-2012, 21:35
tak dla fun'u :)

Rafał_Sz
08-05-2012, 21:47
Test serwera? Chyba słaby pomysł.

pawelp
08-05-2012, 21:59
tak dla fun'u :)
/
A co jest fun'u?

Rycerz
08-05-2012, 23:16
byłem wtedy ;-) strasznie muliło ;-)

hostman22
08-05-2012, 23:42
chcecie dla fun'u znów server położyć ;)

Jacek Q
09-05-2012, 00:06
tak dla fun'u :)

I to ma być fun, że serwer padnie?
No, powiem Ci, że to zaj**ście śmieszne będzie.
Masz takie niekrakowskie poczucie humoru.

Patryk Olczyk
09-05-2012, 00:11
Cofam, bo widzę, że nie wyczuliście dobrych intencji ożywienia forum.
NIe wiedziałem, ze ilośc 2.500 moze zamulic lub nawet załamać serwer.
Przepraszam, ale to nie były moje celowe intencje.

freefly
09-05-2012, 00:31
Cofam, bo widzę, że nie wyczuliście dobrych intencji ożywienia forum.


Jakiego znowu ożywienia, nawet gdyby naraz weszło i 10 tyś. to i tak "mundrzy się" ciągle kilka tych samych osób.;-)

shaolin
09-05-2012, 02:10
tak dla fun'u :)

Dla funu mozna rozdac pare banow :mrgreen: a tak na powaznie - forum jest wystarczajaco zywe bez takich akcji ;)

Rycerz
09-05-2012, 07:27
Dla funu mozna rozdac pare banow :mrgreen:

moge podać listę osób ;-) :mrgreen::mrgreen: