Zobacz pełną wersję : Rekord nie pobity już 2,5 roku :(
Patryk Olczyk
08-05-2012, 16:12
Why?
Trzeba się zebrać i pobić go :)
Co Wy na to ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img41.imageshack.us/img41/8713/77056186.jpg)
Rafał_Sz
08-05-2012, 16:21
Jak żyć? jak żyć???
:)
Patryk Olczyk
08-05-2012, 21:14
to jak? Mobilizujemy się i włazimy wszyscy o równej godzinie?
rychu_cmg
08-05-2012, 21:20
Wtedy forum przeżywało "Wykop Efekt"
cheyenne
08-05-2012, 21:27
to jak? Mobilizujemy się i włazimy wszyscy o równej godzinie?
jaki miałby być tego cel?
sztuczne podbicie statystyki?
po co?
Patryk Olczyk
08-05-2012, 21:35
tak dla fun'u :)
Rafał_Sz
08-05-2012, 21:47
Test serwera? Chyba słaby pomysł.
tak dla fun'u :)
/
A co jest fun'u?
byłem wtedy ;-) strasznie muliło ;-)
hostman22
08-05-2012, 23:42
chcecie dla fun'u znów server położyć ;)
tak dla fun'u :)
I to ma być fun, że serwer padnie?
No, powiem Ci, że to zaj**ście śmieszne będzie.
Masz takie niekrakowskie poczucie humoru.
Patryk Olczyk
09-05-2012, 00:11
Cofam, bo widzę, że nie wyczuliście dobrych intencji ożywienia forum.
NIe wiedziałem, ze ilośc 2.500 moze zamulic lub nawet załamać serwer.
Przepraszam, ale to nie były moje celowe intencje.
Cofam, bo widzę, że nie wyczuliście dobrych intencji ożywienia forum.
Jakiego znowu ożywienia, nawet gdyby naraz weszło i 10 tyś. to i tak "mundrzy się" ciągle kilka tych samych osób.;-)
tak dla fun'u :)
Dla funu mozna rozdac pare banow :mrgreen: a tak na powaznie - forum jest wystarczajaco zywe bez takich akcji ;)
Dla funu mozna rozdac pare banow :mrgreen:
moge podać listę osób ;-) :mrgreen::mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.