PDA

Zobacz pełną wersję : sklep internetowy...



franz55
08-05-2012, 08:32
Witam.

Otóż chciałem się pochwalić iż powoli, pomalutku otwieram sklepik internetowy ze sprzętem foto (a jakże ;) ).
Powiem tylko - nie jest łatwo. Wszędzie jakieś komplikacje itp. Oczywiście najwięcej niejasności mam w sprawach US ;/ Tam normalnie jest delikatnie mówiąc dżungla :)

Jak ktoś miał już z czymś podobnym do czynienia to chętnie posłucham :))

ps. Oczywiście dla Nikoniarzy przewiduje odpowiednie rabaty :)

Sendilkelm
08-05-2012, 09:58
Witam.

Otóż chciałem się pochwalić iż powoli, pomalutku otwieram sklepik internetowy ze sprzętem foto (a jakże ;) ).
Powiem tylko - nie jest łatwo. Wszędzie jakieś komplikacje itp. Oczywiście najwięcej niejasności mam w sprawach US ;/ Tam normalnie jest delikatnie mówiąc dżungla :)

Jak ktoś miał już z czymś podobnym do czynienia to chętnie posłucham :))

ps. Oczywiście dla Nikoniarzy przewiduje odpowiednie rabaty :)

Fajnie :) Mam nadzieję, że główny magazyn będzie w Warszawie (lub okolicach) i będą produkty trudniej dostępne. W samej Wawie np. filtry LCW chyba do odebrania osobiście w 2 sklepach tak na szybko ostatnio widziałem.

franz55
08-05-2012, 10:14
Warszawa i okolice :))
A filtry szukam szukam :)

hobbits
09-05-2012, 16:27
Czekamy w takim razie na oficjalne otwarcie i link do sklepu :)

Wojteksw
09-05-2012, 16:51
Powodzenia
Wysłałem PW