franz55
08-05-2012, 08:32
Witam.
Otóż chciałem się pochwalić iż powoli, pomalutku otwieram sklepik internetowy ze sprzętem foto (a jakże ;) ).
Powiem tylko - nie jest łatwo. Wszędzie jakieś komplikacje itp. Oczywiście najwięcej niejasności mam w sprawach US ;/ Tam normalnie jest delikatnie mówiąc dżungla :)
Jak ktoś miał już z czymś podobnym do czynienia to chętnie posłucham :))
ps. Oczywiście dla Nikoniarzy przewiduje odpowiednie rabaty :)
Otóż chciałem się pochwalić iż powoli, pomalutku otwieram sklepik internetowy ze sprzętem foto (a jakże ;) ).
Powiem tylko - nie jest łatwo. Wszędzie jakieś komplikacje itp. Oczywiście najwięcej niejasności mam w sprawach US ;/ Tam normalnie jest delikatnie mówiąc dżungla :)
Jak ktoś miał już z czymś podobnym do czynienia to chętnie posłucham :))
ps. Oczywiście dla Nikoniarzy przewiduje odpowiednie rabaty :)