mOSAd
07-05-2012, 23:28
Czy dałoby się do forum dorobić (lub może tylko włączyć) taką usługę, by wiadomości PW przesłać sobie na adres skrzynki pocztowej? Ograniczenie 100 wiadomości jest męczące, a szkoda usuwać. Z drugiej strony rozumiem istnienie ograniczenia oraz niechęć do wszelkich automatów. Jednak ręczne wysłanie wszystkiego raz na jakiś czas nie powinno chyba być zbyt wielkim problemem? Aby to zrobić ręcznie, 100 razy klikanie kopiuj wklej to już jednak sporo.