Zobacz pełną wersję : Ogromna pełnia księżyca
sokolnik
05-05-2012, 13:04
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/ogromna_pelnia_en_magazyn-1.jpeg
źródło (http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28918/ogromna_pelnia_en_magazyn.jpeg)
JUŻ TEJ NOCY NASTĄPI NAJWIĘKSZA PEŁNIA KSIĘŻYCA - SZCZEGÓŁY TUTAJ (http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,Ogromna-pelnia-Ksiezyca,wid,14459203,wiadomosc.html?_ticrsn=3&smg4sticaid=6e64c)
KTO WYBIERA SIĘ ROBIĆ ZDJĘCIA NATURALNEGO SATELITY ZIEMI ?
JAKIEŚ PORADY JAK ROBIĆ ZDJĘCIA KSIĘŻYCA ?
NIE POSIADAM TELEOBIEKTYWU ALE MOŻE MA KTOŚ PRZYKŁADOWE SWOJE ZDJĘCIA I CHCIAŁBY SIĘ NIMI TU POCHWALIĆ, NA ZACHĘTĘ BY WSTAĆ W NOCY :)
POZDRO
2pompony
05-05-2012, 14:14
Przy tej wielkości satelity siły pływowe wyrwałyby mnie z fotela. :)
poczytajcie sobie trochę o tym bo mają być ponoć duże trudności w spaniu i potem wraz z 6 czerwcowym tranzytem wenus ma się dziać ... czyli ewentualne tsunami itp.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
\r\nNIE POSIADAM TELEOBIEKTYWU ALE MOŻE MA KTOŚ PRZYKŁADOWE SWOJE ZDJĘCIA I CHCIAŁBY SIĘ NIMI TU POCHWALIĆ, NA ZACHĘTĘ BY WSTAĆ W NOCY :) \r\n\r\n\r\nnie żebym sie strasznie chciał chwalić swoim zdjęciem, ale jeżeli to cie ma zachęcić do wstania w nocy...\r\n\r\n[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2752/mojobraz.jpg]źródło ([...)
sokolnik
05-05-2012, 22:08
nie zachęca :) ale całkiem śmieszne zdjęcie. dobre
Nikonozaur
06-05-2012, 12:41
Przy tej wielkości satelity siły pływowe wyrwałyby mnie z fotela. :)
:mrgreen:
U mnie totalna klapa: 100% zachmurzenia, deszcz i 4°C...
sokolnik
06-05-2012, 12:52
u mnie to samo i zdjęć nie było w nocy a szykowałem się...
W Gdańsku to samo, nawet nie próbowałem wychodzić.
Ja kilka zrobiłem. Ale statyw zostawiłem w pracy, więc zdjęcia z garści... Coś tam wyszło. I żeby taki ten Księżyc jakoś masakralnie wielki był, to bym nie powiedział...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/moon-1.jpg
źródło (http://majkon.pl/blog/uploads/2012/05/moon.jpg)
grudzinsky
06-05-2012, 21:41
widywalem juz wieksze okazy ;) zwlaszcza zima o wschodzie ksiezyca jakies 2000km na polnoc od Gdanska ;)
a wczoraj takie cos strzelilem
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/54509752811562709420.jpg)
sokolnik
07-05-2012, 19:55
http://odkrywcy.pl/gid,14464140,img,14464453,title,Super-Ksiezyc-5-maja-2012-zdjecia-internautow,galeriazdjecie.html?smg4sticaid=6e683
grudzinsky
07-05-2012, 20:24
taaa i ktos sobie moja fote przypisal :/
sokolnik
07-05-2012, 20:36
może sam wysłeś w nocy jak lunatykowałeś pod takim duuuuuuużym księżycem :)
u Was też tak zimno dziś wieczorem :/ ??
Brajan73
07-05-2012, 22:13
A mi wyszło takie coś
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img513.imageshack.us/img513/9770/dscn5318.jpg)
poczytajcie sobie trochę o tym bo mają być ponoć duże trudności w spaniu i potem wraz z 6 czerwcowym tranzytem wenus ma się dziać ... czyli ewentualne tsunami itp.
Nie zmrużyłem oka do 2 w nocy, potem zrezygnowałem z prób zaśnięcia i oglądałem do 7 rano galę bokserską z Las Vegas. Miewam czasem kłopoty ze spaniem, ale czegoś podobnego nigdy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.