PDA

Zobacz pełną wersję : jeszcze wiecej "herezji" nikon bez cropa i nowe 55-200VR



strangelove
06-03-2007, 00:58
relacjonuje na goraco ze strony Kena Rockewella


Nowa puszka Nikona D3X z lekkim kropem (1.1) na horyzoncie
http://www.kenrockwell.com/nikon/d3x.htm

oraz nowka funkiel nie smigane 55-200VR
http://www.kenrockwell.com/nikon/55-200mm-vr.htm

Gosc raczej nie plotkuje wiec wydaje sie byc pewne.

Oj Nikon zagotowal.
strzala i pozdrawiam
<-
Strangelove

prz3mo
06-03-2007, 01:03
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=20668

Spoznieles sie z tym 55-200 :P

strangelove
06-03-2007, 01:05
a tam spoznilem :-)
oba posty wystawione o 23:58!
Zadam satysfakcji :-)
<-
Strangelove

sztefanek
06-03-2007, 10:59
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=7714 jednak się spóżniłeś :)

december
06-03-2007, 13:10
Coś czuje że canon 1D Mark III wymiecie D3X pod dywan, ewentualnie wystrzeli w kosmos. Nikon wali samobója chyba. Zastanawiam się, tez czy D3X będzie rzeczywiście wyglądał jak mydelniczka.

Jakubas
06-03-2007, 17:52
Oj skonczcie juz... W cafe leci rownolegle watek o D3, ktory ma juz kilkanascie stron, a wyscie sie obudzili ;)

Erie
06-03-2007, 18:08
D3x bedzie miał matryce 3 x 2 piksele, będzie miał za to iso od 1 do 1 000 000. Dodatkowo będzie miał wbudowany zdjęcio samorób działający w ten sposób, że po naciśnięciu przycisku zwolnienia migawki zwudowany w obrazkowe pudełko gnom sam namaluje wszystko, czasem tylko wychylając się zza tylnej ścianki i narzekając "cholerne światło, znów 3 lata przy przesłonie f4" (szkoda że nie mam przy sobie w tym momencie Pratchetta, bo zacytowałbym dokładnie).

Pozdrawiam
Erie

Rafał_Sz
06-03-2007, 18:36
D3x bedzie miał matryce 3 x 2 piksele, będzie miał za to iso od 1 do 1 000 000. Dodatkowo będzie miał wbudowany zdjęcio samorób działający w ten sposób, że po naciśnięciu przycisku zwolnienia migawki zwudowany w obrazkowe pudełko gnom sam namaluje wszystko, czasem tylko wychylając się zza tylnej ścianki i narzekając "cholerne światło, znów 3 lata przy przesłonie f4" (szkoda że nie mam przy sobie w tym momencie Pratchetta, bo zacytowałbym dokładnie).

Pozdrawiam
Erie
zapomniałeś dodać, że zdjęcia będą zapisywane jako grafika wektorowa (milion zdjęć na 1 giga)!

Erie
06-03-2007, 18:53
RSZ, nie będą wektorowe, to będą arcydzieła malarstwa gnomicznego, ale za to będą miały nieskończoną głębię barw (nie żadne 8, 12, 16 czy też inna liczba bitów ;))

Korchez
06-03-2007, 19:10
A po wizycie domu publicznym ten gnom zakomunikuje że kolor różowy się skończył ;) (przynajmniej w oryginale tak było) :):);)

Erie
06-03-2007, 19:11
dokładnie tak Korchez :D, kurde chyba pójdę do rodziców po Terry'ego :)