PDA

Zobacz pełną wersję : Jak tu nie "kochać" Doroty Gawryluk :)



nigel
27-04-2012, 07:58
Hehe taka mała ciekawosteczka z rana :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Gawryluk

Ciekawe czy zorientujecie się o co chodzi :)

Aras
27-04-2012, 08:02
Nikoś :) Mogła jeszcze córkę nazwać Sabinka ;)

shaolin
27-04-2012, 08:04
To bylo ciekawe dawno temu ;)

eagis
27-04-2012, 08:05
syn Nikon?

nigel
27-04-2012, 08:17
To bylo ciekawe dawno temu ;)

Pewnie tak, ale dawno temu tego nie widzialem :) stad powtworka - za ktora wszystkich wrazliwcow przepraszam :)

ekonet
27-04-2012, 10:11
stad powtworka - za ktora wszystkich wrazliwcow przepraszam :)
Powtórka potworka w Tworkach? ;)

wer
27-04-2012, 10:26
Powinna założyć synowi stronę nikon-gawryluk.pl, ciekawe czy by dostali mila, że nazwa jest zastrzeżona?

Motorniczy
27-04-2012, 11:07
...oraz kochanka, Canona - metro seksualnego kowboja w marynarce i trampkach oraz rozciagnietej i wydekoltowanej podkoszulce . W wyniku tego modnego i ukrytego zwiazku narodziny swe miala corka Smiena oraz Syn Lykos . Ten ostatni , do granic mozliwosci pruderyjny potomek w zgnilym swiecie aparatow fotograficznych z funkcja filmowania ...

jahu4
27-04-2012, 11:18
On jest zapewne F4E