kolarz
26-04-2012, 18:00
Wiecie moze czemu ten konwerter ma 10 pinow na zlaczu od strony body?
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/nikkor-lenses/teleconverters/tc-20e-iii-teleconverter
body mojego d7k ma 8 pinow oraz tu
http://www.togtech.com/nikon-d4-dslr-review-round-up/
i tu
http://www.google.com/imgres?q=nikon+d3x&hl=pl&sa=X&biw=1920&bih=1083&tbm=isch&prmd=imvnsr&tbnid=Ewyx0zRhQhzVoM:&imgrefurl=http://store.uniquephoto.com/e/index.php/nikon-d3x-24-5-megapixel-fx-sensor-digital-slr-camera-25442.html&docid=ibX4XU10ZSRYuM&imgurl=http://lghttp.11685.nexcesscdn.net/80520B/e/e/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/5/9/592951.jpg&w=500&h=500&ei=lXCZT4ftB4rf4QSR7Y3FBg&zoom=1&iact=hc&vpx=676&vpy=373&dur=238&hovh=225&hovw=225&tx=155&ty=133&sig=116623707871758432614&page=1&tbnh=164&tbnw=164&start=0&ndsp=42&ved=1t:429,r:27,s:0,i:194
a tu jest tez 10
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/zoom/af-s-nikkor-70-200mm-f-2-8g-ed-vr-%e2%85%b1
czy te 2 piny extra to na potrzeby komunikacji obiektywu z konwerterem?
Co te 10 pinow ma znaczy w stosunku do tego ze zarowno d4 jak i d7k maja po 8 pinow w puszce?
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/nikkor-lenses/teleconverters/tc-20e-iii-teleconverter
body mojego d7k ma 8 pinow oraz tu
http://www.togtech.com/nikon-d4-dslr-review-round-up/
i tu
http://www.google.com/imgres?q=nikon+d3x&hl=pl&sa=X&biw=1920&bih=1083&tbm=isch&prmd=imvnsr&tbnid=Ewyx0zRhQhzVoM:&imgrefurl=http://store.uniquephoto.com/e/index.php/nikon-d3x-24-5-megapixel-fx-sensor-digital-slr-camera-25442.html&docid=ibX4XU10ZSRYuM&imgurl=http://lghttp.11685.nexcesscdn.net/80520B/e/e/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/5/9/592951.jpg&w=500&h=500&ei=lXCZT4ftB4rf4QSR7Y3FBg&zoom=1&iact=hc&vpx=676&vpy=373&dur=238&hovh=225&hovw=225&tx=155&ty=133&sig=116623707871758432614&page=1&tbnh=164&tbnw=164&start=0&ndsp=42&ved=1t:429,r:27,s:0,i:194
a tu jest tez 10
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/zoom/af-s-nikkor-70-200mm-f-2-8g-ed-vr-%e2%85%b1
czy te 2 piny extra to na potrzeby komunikacji obiektywu z konwerterem?
Co te 10 pinow ma znaczy w stosunku do tego ze zarowno d4 jak i d7k maja po 8 pinow w puszce?