jendrusz
25-04-2012, 12:18
Może jest ktoś na forum kto podjąłby się zaprojektowania nasadzeń w ogródku przydomowym - jakieś 350 m2 do zagospodarowania. Wydaje mi się że można to zrobić na odległość. Jak ktoś chętny to proszę pisać na PW lub bartmanski małpka wp.pl.