PDA

Zobacz pełną wersję : Nex Sigma 30 2.8 EX



pjolofoto
24-04-2012, 20:42
Jest juz dostepna. Dzis do mnie dojechala, po pierwszych
testach jest bezbledna.
Jest jeszcze Sigma 19 2.8
System zaczyna miec sens.

Mekano
24-04-2012, 20:47
pokaz fotki

pjolofoto
24-04-2012, 21:03
Nie wiem czy te zdjecia cokolwiek pokaza.
Taki prywatny subiektywny test na szybko.
Zdjecia bez obrobki, zmniejszone w Porcie.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/812/0115z.jpg/)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/855/0126rc.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/545/0080b.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/17/0153pt.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Mekano
24-04-2012, 21:05
Szkoda ze takie male, a to musisz ostrzyc recznie w tym nexie?
edit. Dobra juz doczytalam jest automatyczny?

Pawel92
24-04-2012, 22:57
Nie ma:
- pierścienia przysłony
- skali odległości
- skali GO
- osłony PS

Jest:
- bardzo dobra jakość obrazka
- bardzo (?) dobra cena
- "coś", co się w środku telepie, jak się nim rusza. Ponoć tak ma być :wink:

K0L0
25-04-2012, 11:30
pjolofoto czy zauważyłeś może, że korpus z podpiętą 30 dłużej się włącza?

pjolofoto
25-04-2012, 22:36
Fakt jakby troszke dluzej, choc z 16 tez dosc dlugo.
Pierścienia przysłony, skali odległości, skali GO, nawet osłony PS nie uzywam.
Wiec tych jakos mi nie brakuje.
Faktycznie cos sie telepie i to konkretnie. :)
Mnie ten obiektyw przypomina Sigme 30 1.4
,w DX moja niegdys ulubiona stalka.

pjolofoto
28-06-2012, 15:02
Po dluzszym uzytkowaniu wszystko ok.
Obiektyw naprawde godny polecenia.
Prawie nie sciagam z body. :)

martych
29-06-2012, 14:13
u mnie też właściwie na stałe na aparacie, zacne szkiełko do nexa

<| MICHAŁ |>
04-07-2012, 10:50
Calkiem porzadny test tego szkla (http://www.slrlensreview.com/web/reviews/sigma/sigma-wide-angle/802-sigma-30mm-f28-ex-dn-nex-lens-review?showall=&limitstart=) z NEX'ami