PDA

Zobacz pełną wersję : PM



Yoora
23-04-2012, 15:15
Witam,

dawno nic nie pisałem poprzez wykorzystanie PM. Chciałem to zrobić przed chwilą, i....nic z tego. Mimo niespełna 30 wiadomości w skrzynce, pojawił się taki oto komunikat:
"Brak miejsca w skrzynce na prywatne wiadomości lub pocztę".
Wie ktoś, co się dzieje? Tylko ja tak mam czy inni również?

P.S.
A tak w ogóle, to po poprzednich kłopotach z forum mój profil nie działa nadal prawidłowo :(

mateo912
23-04-2012, 15:32
Witam,

dawno nic nie pisałem poprzez wykorzystanie PM. Chciałem to zrobić przed chwilą, i....nic z tego. Mimo niespełna 30 wiadomości w skrzynce, pojawił się taki oto komunikat:
"Brak miejsca w skrzynce na prywatne wiadomości lub pocztę".
Wie ktoś, co się dzieje? Tylko ja tak mam czy inni również?

P.S.
A tak w ogóle, to po poprzednich kłopotach z forum mój profil nie działa nadal prawidłowo :(

A może ten do którego chciałeś pisać ma zapchaną skrzynkę?

Yoora
23-04-2012, 15:48
A może ten do którego chciałeś pisać ma zapchaną skrzynkę?

A o tym nie pomyślałem:(. Pewnie masz rację - zweryfikowałem na kimś innym:)
Ale z działaniem forum nadal jest coś nie halo :(.
Dzięki za podpowiedź. :D