Zobacz pełną wersję : Lampa z jednym bolcem
witam czy z S2pro będzie wyzwalać po nienaciśnięciu migawki ? kupiłem sobie żeby pobawić się dymkiem czy też czeba kabel synchronizacyjny ?
Przepraszam ale jestem po maratonie rowerowym więc nie za bardzo krew jest w mózgu chydzi mi czy jak lampe podepnę do stopki czy będzie błyskać i czy napięcie 45,5V jest bezpiecznym napięciem dla S3pro bo takie posiadam miałem s2pro więc bezwiednie napisałem s2.
Dla cyfrowych aparatów zalecane napięcie na stopce to kilka Volt. Maksymalne napięcie dla S3pro to wg google 40V, wyższe może spalić aparat.
stachmuszel
23-04-2012, 07:05
Poczytaj w instrukcji. Nikon pisze o napięciu 250V. Ja kiedyś używalem starej lampy Unomat B24AC z D70s i bylo OK.
Pozdr.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.