PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa z jednym bolcem



hal
22-04-2012, 19:38
witam czy z S2pro będzie wyzwalać po nienaciśnięciu migawki ? kupiłem sobie żeby pobawić się dymkiem czy też czeba kabel synchronizacyjny ?

wer
22-04-2012, 20:14
A może napisz po polsku?

hal
22-04-2012, 20:39
Przepraszam ale jestem po maratonie rowerowym więc nie za bardzo krew jest w mózgu chydzi mi czy jak lampe podepnę do stopki czy będzie błyskać i czy napięcie 45,5V jest bezpiecznym napięciem dla S3pro bo takie posiadam miałem s2pro więc bezwiednie napisałem s2.

wer
23-04-2012, 02:25
Dla cyfrowych aparatów zalecane napięcie na stopce to kilka Volt. Maksymalne napięcie dla S3pro to wg google 40V, wyższe może spalić aparat.

stachmuszel
23-04-2012, 07:05
Poczytaj w instrukcji. Nikon pisze o napięciu 250V. Ja kiedyś używalem starej lampy Unomat B24AC z D70s i bylo OK.
Pozdr.