PDA

Zobacz pełną wersję : palenie gumy czyli ile wytrzyma matryca...



haszz
05-03-2007, 18:59
Mam pytanie do mistrzow testerow. Jaki byl najdluzszy czas naswietlania na d70s bo znalazlem fotki jednego kolesia na stronie http://www.pbase.com/cjstn/image/65092172 i wierzyc mi sie nie chce, strach oblecial moja matryce... i chyba sie nie odwaze zrobic czegos takiego.

vuki
05-03-2007, 19:04
jak zauwazyles to zdjecie nocne i te marne 18 minut (okolo) jest niczym

haszz
05-03-2007, 19:10
po tym co piszesz strach mnie ogarnia.... a jak sie cos zajara? ;)

shaddixx
05-03-2007, 20:06
Gdzies widzialem w gazecie zdjecie z czasem ok 6 h. Wiec wszystko jest do zrobienia.

haszz
05-03-2007, 21:17
nie pytam sie gdzie widziales tylko jaki uzyles najdluzszy czas i czy masz do tego fotke :)

aries.mehehe
05-03-2007, 23:34
D50: 1799,6s - troszkę się prześwietliło i z ostrością nie trafiłem, więc poszło do kosza... Aha, 30min to jest max dla D50 - ja tylko otworzyłem migawkę, zamknęła się sama, a czas jest z EXIFa wyciągnięty.

haszz
06-03-2007, 02:27
ah ta ulanska fantazja :) 30min, niezly czas na bezdechu ;)

Jacek_Z
06-03-2007, 02:29
pewnie obiektyw był VR :-D :-D :-D

bukowy dziad
07-03-2007, 01:17
nie pytam sie gdzie widziales tylko jaki uzyles najdluzszy czas i czy masz do tego fotke :)

d70 - 26minut:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img250.imageshack.us/img250/3450/blablawl6.jpg)

Dyziek
07-03-2007, 01:28
Ostro:-D

haszz
07-03-2007, 01:34
kurza twarz, to juz fetysz :) ja chyba zostane przy tradycyjnym seksie ;) a temat wzial sie stad ze gdzies, ktorys z was podal linka do jakiegos serwisu z samplami zdjec z roznych obiektywow, body etc i jeden z uzytkownikow wlasnie mial takie 10, 20, 30 min fotosy... czyli to nie mit :) Ja sie przyznam ze mojego rozdzewiczylem narazie do 3 min...

bukowy dziad
07-03-2007, 01:41
Ja sie przyznam ze mojego rozdzewiczylem narazie do 3 min...
leee, toz to nadal dziewica przecie;) nie ma opcji, zeby byla troche dziewica - jak nie przekroczysz 15 minut to jestes jeszcze szczawik w tym temacie:D:D

swoja droga aparat wytrzymal kilka takich naswietlen pod rzad (wlasciwie to prawie 2 aku:) i chyba 4 z kolei (jakies 6min) ) poszlo w duzym formacie na wystawe:twisted:

ictus
12-03-2007, 15:26
no tez probowalem foty po 30min... ale z takim samym rezulatatem... o ile jeszcze fotki robione w zimie i od razu (bez rozgrzewania matrycy jakimis minutowymi ekspozycjami) byly w miare ok... ale zawsze byl ten przegrzeany rog na gorze...

haszz
12-03-2007, 16:31
jasne ze dziewica bo jak kazda dziewica potzrebuje miejsca i czasu coby sie rozdziewiczyc i na byle smietniku sie rozdziewiczac nie bedzie ;)

Teraz jade na troche focenia wiec na pewno popstrykam dluzsze czasy, szczegolnie kiedy Monika pojdzie spac.

Dlatego pytalem o wasze opinie.

bukowy dziad: a masz gdzies te wystawowe w necie?

bukowy dziad
12-03-2007, 16:38
no cos ty, w necie jeszcze moglby ktos zobaczyc:D
a powaznie to byly 2 foty (wystawa zbiorowa poplenerowa, a ja akurat na tym postanowilem usmazyc sobie matryce, wiec nawet duzego wyboru nie mialem:) )
1.http://plfoto.com/1057779/zdjecie.html
2.http://plfoto.com/1046533/zdjecie.html
do powiekszen dalem inna obrobke (szczegolnie 2), ale generalnie to te zdiecia. format 25x38...

haszz
12-03-2007, 17:25
to drugie to jak by nie na Ziemi, sama lawa :)