Zobacz pełną wersję : Odeszła kolejna legenda...
Jan Suzin - chyba wszyscy go znamy...
LINK (http://www.tvn24.pl/-1,1742284,0,1,jan-suzin-nie-zyje,wiadomosc.html)
Kiedyś do telewizji przychodziły osoby z pasją, dziś szukają tylko pieniędzy. Sumiński, Kamiński i Kurek, Zinn, Halik, Suzin. Te osoby miały pasję, miały talent gawędziarski i co najważniejsze prezentowały jakieś treści, a nie siebie.
[']... szkoda. Pamiętam ze szklanego ekranu starego Nefryta.
Bo kiedyś telewizja była jedenastą muzą, a dzisiaj jest komercyjną tubą /zazwyczaj/.
Valdek_Tychy
22-04-2012, 14:47
No cóż,ludzie tak mają,że w końcu umierają.Jednych się pamięta innych nie, w przypadku J.Suzina ta pamięć pozostaje.
jacek dr
22-04-2012, 15:08
Przypomniały mi sie stare westerny z jego tłumaczeniem.....
Kiedyś do telewizji przychodziły osoby z pasją, dziś szukają tylko pieniędzy. Sumiński, Kamiński i Kurek, Zinn, Halik, Suzin. Te osoby miały pasję, miały talent gawędziarski i co najważniejsze prezentowały jakieś treści, a nie siebie.
Prawda.
...szkoda
Przypomniały mi sie stare westerny z jego tłumaczeniem.....
z tego co wiem, to czytal westerny a nie tlumaczyl :)
jacek dr
22-04-2012, 17:36
z tego co wiem, to czytal westerny a nie tlumaczyl :)
Czepiasz się.:-P
barracuda
22-04-2012, 22:42
Czytałem, że nie miał telewizora w domu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.