PDA

Zobacz pełną wersję : Sigma 100-300mm f/4.0 EX IF HSM



Przemo
18-06-2005, 23:54
Czy ktoś z was ma to cudo?Jeżeli tak to napiszcie jak się sprawuje i czy 3500pln to dobra cena.

Raff
19-06-2005, 18:47
Dzis wlasnie mialem ten obiektyw w lapkach. Musze przyznac ze zrobil na mnie pozytywne wrazenie. AF dziala cicho i szybko i choc na ciemnych punktach szlo mu wyraznie gorzej bylo to do zaakceptowania. Mialem niejaki problem z zapieciem go do d100, bo jak sie okazalo piercien do statywu przeszkadzal - trzeba bylo odpiac przed zakladaniem. Budowa dosc solidna, zoom chodzi gladko, generalnie in plus. Nie wypowiem sie bardziej szczegolowo, bo to bylo raptem z 5 minut jak mialem go zapietego - nie chcialem naduzywac uprzejmosci sprzedawcy ;)

Przemo
19-06-2005, 21:11
Dzięki,a może miał niższą cenę niż 3500zł?

Raff
19-06-2005, 23:48
No zdecydowanie nie mial. Cena sklepowa 4500 z groszami...

A-rtix
20-06-2005, 08:48
Witam wszystkich!!!

Mam ten obiektywik od jakiegoś czasu i robie fotki na meczach i takie sobie inne  Powiem tylko tyle ze jestem strasznie zadowolony szybki cichy i silniczek HSM, możliwość ręcznego ostrzenia bez uszkodzenia silniczka i tylko troszkę gorzej sobie radzi w ciemnych miejscach, ale myślę ze wart tej ceny – nie wiem jeszcze czy to, co możesz kupić to najnowsza wersja czy bo ponoć od niedawna Sigma wprowadziła nowszą wersje tego szkiełka, ale nie ma pojęcia czym się obie różnią . Proponuje wyjazd do Warszawy i przetestowanie ja tak byłem w niedziel i testowałem sobie ciekawsze obiektywiki w Blue City

Jak chcesz to daj maila to przęśle Ci kilka zdjęć zrobionych nim przez mnie !!!

Przemo
20-06-2005, 11:15
Dzięki za odpowiedzi,zaczynam zbierać kasę.

[ Dodano: Pon 20 Cze, 2005 ]
maila dałem Ci na PW.