pierote
19-04-2012, 22:45
Mam zamiar przygotować koledze ulotkę pod 'offset'. Biedaczyna wydrukował ze 1000 szt. i zapominał zabrać projekt a karteczki się rozeszły szybciej niż myślał.
Mam jedną na wzór: tło cieniowane ~gradient liniowy~ góra jaśniejsza, w tło wtopione parę zdjęć lokalu, 3 'ramki' tekstu - meni, jakieś tam jeszcze na adres i inne.
Czy mogę opierniczyć temat w PS-ie i w pliku zanieść do drukarni a oni sobie z tym poradzą czy muszę się bawić w to całe dtp - pdfy, fonty, spady, liniatury, 'na cmyka', wektory!?, i buk raczy wiedzieć co jeszcze??
ps. narazie nie mogę wyjść z fazy tła, z górnego boku chciałbym mieć z 50% gradientu a nie do 0% czyli biały.
Mam jedną na wzór: tło cieniowane ~gradient liniowy~ góra jaśniejsza, w tło wtopione parę zdjęć lokalu, 3 'ramki' tekstu - meni, jakieś tam jeszcze na adres i inne.
Czy mogę opierniczyć temat w PS-ie i w pliku zanieść do drukarni a oni sobie z tym poradzą czy muszę się bawić w to całe dtp - pdfy, fonty, spady, liniatury, 'na cmyka', wektory!?, i buk raczy wiedzieć co jeszcze??
ps. narazie nie mogę wyjść z fazy tła, z górnego boku chciałbym mieć z 50% gradientu a nie do 0% czyli biały.