PDA

Zobacz pełną wersję : dla fotografow mody i nie tylko ;)



qstra
19-04-2012, 16:35
Bardzo ciekawa analiza reklam w kontekscie meskosci, kobiecosci i glosnego ostatnio pojecia genderyzmu.

Jezeli fotografujecie ludzi, a zwlaszcza mode, to koniecznie powinniscie obejrzec ten film. Niestety wersja tylko po angielsku :)

http://topdocumentaryfilms.com/codes-gender/

Pozdrawiam!

UBoot
19-04-2012, 17:31
dlaczego "niestety" ?

qstra
19-04-2012, 17:38
dlaczego "niestety" ?

Poniewaz niekoniecznie kazdy zrozumie? Zwlaszcza niuanse? ;)

Motorniczy
19-04-2012, 17:38
dlaczego "niestety" ?

bo brak w języku estońskim...

kronos28
19-04-2012, 23:45
MEF - to dobre i ciekawe opracowania. Warto poszukać w sieci innych filmów ich produkcji. Sam wykorzystywałem w magisterce część z ich filmów na temat rasy, propagandy itd. Często to filmy stare jak świat - z lat 80/90 ubiegłego wieku ale nadal b. aktualne informacyjnie.

Rzeczywiście szkoda, że nie są one dostępne w PL, chociaż kiedyś mignęło mi chyba na TVP Kultura coś od nich. Sam od jakiego czasu poluje na blind spot... http://www.mediaed.org/cgi-bin/commerce.cgi?preadd=action&key=147 i parę innych o mediach...

Greg77
20-04-2012, 00:27
bo brak w języku estońskim...

:mrgreen:

prz3mo
20-04-2012, 11:17
dlaczego "niestety" ?

Bo moim ojczystym językiem jest język polski.

DonMaliniacco
20-04-2012, 11:48
Bo moim ojczystym językiem jest język polski.

Przemo.. to Ty w mniejszosci narodowej sie znajdujesz ;)

prz3mo
20-04-2012, 12:00
Przemo.. to Ty w mniejszosci narodowej sie znajdujesz ;)

Wiem ;)