PDA

Zobacz pełną wersję : szybkie pytanie - drukarka domowa atrament



fafniak
15-04-2012, 11:20
Drukarka brothera DCP J525W
Założenie - domowe oraz szkolne wydruki (młody zaczyna już potrzebować coś "druknąć") i skaner.
WiFi (rozumiem że podłączam do routera poprzez wifi i komputery widzą drukarkę?)
Czy jakieś negatywne doświadczenia z tym sprzętem? (zaletą jest to że mieści się w pewnym miejscu w domu gdzie nie będzie wyeksponowane, ale jednocześnie względnie łatwo dostępne)

grudzinsky
15-04-2012, 15:10
nie lepiej kupic laser? ekonomiczniejszy, szybszy.
Chyba, ze kolor jest potrzebny, ale i tak atrament kiepsko wychodzi

fafniak
15-04-2012, 15:11
laser ze skanerem jest bardzo drogi i duży

Strus
15-04-2012, 18:53
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198382

Może się do czegoś przyda

Korchez
15-04-2012, 20:08
Mam brothera 6490cw. Strasznie szybko tusz schodzi. Drukuję tylko A3 mapy albo jakieś tabelki czarno białe.
Czarny tusz za 90 zł w pięć tygodni poszedł a nawet ryzy A3 nie zużyłem.

docxxx
15-04-2012, 20:41
Mam Brothera J715W. Wifi dziala bardzo dobrze, sprzet ma podajnik ADF, a tusze kosztuja 8 zl (za jeden kolor) ;) Polecam

fafniak
15-04-2012, 23:48
Wygląda na to że można chyba zainwestować ;) w ten sprzęt :)