PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia w Tsubasie



Umbra
14-04-2012, 14:27
http://www.youtube.com/watch?v=pdFCfwvoFEA&feature=relmfu

Oglądać od 6:40. :D

Greg77
14-04-2012, 16:54
Za stary bylem na Tsubase.......nie moglem pojac zachwytow tymi potworkami:D

Umbra
14-04-2012, 18:08
Ja się znowu na tym wychowałem.

morzon
14-04-2012, 18:10
Aż sobie cały odcinek obejrzałem... :D

KaleidoStar
14-04-2012, 19:27
Tsubasy nie byłam w stanie oglądać.. pamiętam, jak tworzyłyśmy opisy odcinków z koleżankami : Tsubasa..biegnie do piłki! I biegie! Tsubasa biegnie! (10 minut później) Tsubasa biegnie!!!

Ale całą resztę anime dostępnych w tym czasie w Polsce oglądałam, a jakże :D

Hahah, ale scena przednia ;]

pilon
14-04-2012, 20:28
Temat (chyba?) dość luźny, więc pozwolę sobie nieco zboczyć, pozostając jednak w latach dziecinnych :)

JUxu19QN3bo

Wspomnień moc, no i miłość do Miss Dronio, dodatkowo nadzieja na ujrzenie jej nagich piersi, o 6:30 rano, przed wyjściem do szkoły ;)

KaleidoStar
14-04-2012, 20:32
Yatta!Yatta! Yattamaaaaan! :D

coach_lodz
14-04-2012, 20:35
do diabła z tobą dokurobej... ;)

Majek
14-04-2012, 22:06
O matko... To ja już taki stary jestem? Mnie te bajki wyjątkowo działały na uzębienie... Nigdy ich nie kumałem... Pamiętam jedynie czołówkę Yattamana, bo była jakaś pokręcona.

shaolin
15-04-2012, 07:35
Tsubasy nie byłam w stanie oglądać.. pamiętam, jak tworzyłyśmy opisy odcinków z koleżankami : Tsubasa..biegnie do piłki! I biegie! Tsubasa biegnie! (10 minut później) Tsubasa biegnie!!!

A co mial robic skoro bramka byla za horyzontem? :mrgreen: Przeciez nie mogl pojechac melexem ;)


Ale całą resztę anime dostępnych w tym czasie w Polsce oglądałam, a jakże :D


Czyli ヤッターマン (Yattaman), 闘将ダイモス (Tosho Daimosu, General Daimos), ダッシュ勝平 (Dashu Kappei, Gigi la trottola) i 美少女戦士セーラームーン (Bishojo senshi Sera Mun, Czarodziejka z Ksiezyca)? Bo nic innego nie bylo wtedy :mrgreen:

Umbra
15-04-2012, 08:49
Była jeszcze Tygrysia maska, Sally Czarodziejka. Było jeszcze jakieś anime o grze w softball (albo coś takiego, nie odróżniam tego od palanta i baseballa).

shaolin
15-04-2012, 08:59
No tak, Tygrysia MASKA (タイガーマスク)! Jedno z najwazniejszych anime w historii wszechswiata!

wer
15-04-2012, 09:09
Jak wspominkowo, to wspominkowo kto pamięta Załoga G? ;)

thorcik
15-04-2012, 21:55
Była jeszcze Tygrysia maska, Sally Czarodziejka. Było jeszcze jakieś anime o grze w softball (albo coś takiego, nie odróżniam tego od palanta i baseballa).

I Zorro też był. I "W królestwie kalendarza". Czymkolwiek było. I coś o siatkarkach.

A tak w ogóle to face it! KLIK (http://www.filmweb.pl/film/Yatt%C3%A2man-2009-465573).

morzon
15-04-2012, 21:58
Tak w temacie Tsubasy:

http://www.youtube.com/watch?v=dSXbkJC5Ky8

;)

Andre
15-04-2012, 22:21
I Zorro też był. I "W królestwie kalendarza". Czymkolwiek było. I coś o siatkarkach.

A tak w ogóle to face it! KLIK (http://www.filmweb.pl/film/Yatt%C3%A2man-2009-465573).

thorcik, znajdz sobie na youtubie trailer tego Yattamana ;)

thorcik
15-04-2012, 22:26
thorcik, znajdz sobie na youtubie trailer tego Yattamana ;)

Wolę nie :razz::mrgreen:

KaleidoStar
15-04-2012, 22:54
Księga dżungli jeszcze była. Bia, jakaś tam czarodziejka. I coś jeszcze chyba...
O! Generał Daimos przecież!!!

PS Chociaż nie, Bia chyba nie była czarodziejką. Jeszcze jakaś syrenka mi po głowie się pałęta...

Edit: A jednak magical girl :D http://www.youtube.com/watch?v=FrbJ6aZplAo&feature=related

photoaction
15-04-2012, 23:47
Błagam, trzeba było specjalnie zrobić wątek tylko i wyłącznie dlatego, że zobaczyłeś aparat w bajce? Litości, wrzućcie może jeszcze jakieś reklamy Wedla albo Tampaxa..

thorcik
15-04-2012, 23:59
Błagam, trzeba było specjalnie zrobić wątek tylko i wyłącznie dlatego, że zobaczyłeś aparat w bajce? Litości, wrzućcie może jeszcze jakieś reklamy Wedla albo Tampaxa..

Błagam, to jest cafe! :razz: A poza tym Tsubasa to nie byle bajka :mrgreen:

shaolin
16-04-2012, 02:19
Niewazne jak sie watek zaczal, tylko jak sie rozwinal...

thorcik
16-04-2012, 07:59
Niewazne jak sie watek zaczal, tylko jak sie rozwinal...

Dobrze gada, dać mu haumiau! :mrgreen:

badi
19-04-2012, 15:57
A poza tym Tsubasa to nie byle bajka :mrgreen:

to byl stan umyslu! pamietam jak za bajtla, z kumplem kminilismy jak robic te sztuczki a la blizniacy. ta gdy jeden jechal na plecach, a drugi na niego wskakiwal i sie wybijal. polonia 1, pinkne czasy.

btw: na yt, ostatnio ktos wrzucil wszystkie alfy. mega fajnie puszcza sie jako tlo pod obrobke. ;-)

thorcik
21-04-2012, 00:48
to byl stan umyslu!

:mrgreen: