Plessis
13-04-2012, 17:52
Witam,
jeśli Państwo pozwolicie (Admin, moderatorzy, użytkownicy) założę wątek o serii Samsungów NX5, 10, 11 no także jeśli seria nie zdechnie tych następnych.
Czemu tak: otóż Samsung zaniedbał promocję swoich aparatów (wymienionych powyżej) co owocuje brakiem w Polsce GRUPY użytkowników tego systemu.
Nikoniarze to świetne forum, CB też jest świetne, ale z powodów "wielu" zaczynam tutaj.
Tematy - wszystkie dotyczące w/w tematu, oraz gospodarza (On ma ZAWSZE pierwszeństwo, hmmm i rację).
Zależności: jesteśmy u kogoś w gościach - jedynym i ostatecznym sędzią są modzi i admin tego forum.
Wzajemności: forum kosztuje - prosimy o wsparcie dla Nikoniarze.
No i piszemy.
W razie oburzenia, braku zgody itd wyjaśniam, że to wszystko to moja wina.
Grzegorz Wakulski
jeśli Państwo pozwolicie (Admin, moderatorzy, użytkownicy) założę wątek o serii Samsungów NX5, 10, 11 no także jeśli seria nie zdechnie tych następnych.
Czemu tak: otóż Samsung zaniedbał promocję swoich aparatów (wymienionych powyżej) co owocuje brakiem w Polsce GRUPY użytkowników tego systemu.
Nikoniarze to świetne forum, CB też jest świetne, ale z powodów "wielu" zaczynam tutaj.
Tematy - wszystkie dotyczące w/w tematu, oraz gospodarza (On ma ZAWSZE pierwszeństwo, hmmm i rację).
Zależności: jesteśmy u kogoś w gościach - jedynym i ostatecznym sędzią są modzi i admin tego forum.
Wzajemności: forum kosztuje - prosimy o wsparcie dla Nikoniarze.
No i piszemy.
W razie oburzenia, braku zgody itd wyjaśniam, że to wszystko to moja wina.
Grzegorz Wakulski