PDA

Zobacz pełną wersję : LFI - nowy numer a w nim... part II



ranbir kapoor
11-04-2012, 13:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/542/img4805z.jpg/)

Majek
11-04-2012, 13:46
Będę pierwszy. Gratuluję! :-)

zdyboo
11-04-2012, 13:48
Gratulacje Mario.

Motorniczy
11-04-2012, 21:24
Push the tempo ! :)

morzon
11-04-2012, 21:25
Gratulacje :)

rafulec
11-04-2012, 21:45
tylko powinszować :)

framemoder
11-04-2012, 23:47
Gratulacje. Mam nadzieję, że dobrze zapłacili? Budzet reklamowy takiej firmy to chyba nie w kij dmuchał?

prz3mo
12-04-2012, 00:38
Gratulacje! :)

shaolin
12-04-2012, 05:48
Nie widze obrazka ale gratulacje!

thorcik
12-04-2012, 08:24
Ja widzę i też gratuluję :mrgreen:

ranbir kapoor
30-05-2012, 13:59
Poznaj Swiat a w nim:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/713/l1114539.jpg/)