zile
07-04-2012, 23:28
Witam
mam pytanie w związku z opcją uniesienia lustra w nikon d200 , zastanawiam sie dlaczego po wyczyszczeniu matrycy opcja mirror lock up jest blokowana w sensie nie mozna jej wlaczyc powtornie
z gory dziekuje
mam pytanie w związku z opcją uniesienia lustra w nikon d200 , zastanawiam sie dlaczego po wyczyszczeniu matrycy opcja mirror lock up jest blokowana w sensie nie mozna jej wlaczyc powtornie
z gory dziekuje