Zobacz pełną wersję : zabytkowy nikon d60 :)
Nagle poczułem się staro :)
http://allegro.pl/aparat-nikon-d60-i2261868247.html
eee to blad jest tylko.....;)
Robert_P
07-04-2012, 22:06
Dla niektórych pojawienie się nowego modelu powoduje że stary model to już tylko do muzeum się nadaje ;)
To co ja mam powiedziec jak mam d50 :)
To co ja mam powiedziec jak mam d50 :)
Skamielina?:mrgreen:
Jeszcze dziala, i calkiem nie zle IR robi :D
No przecież już d3 wycofane z produkcji. Znaczy zdjęć nie robi i do muzeum się nadaje ;)
No widzicie. Tak działa reklama. Dzięki temu człowiek ma trochę więcej wejść :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.