PDA

Zobacz pełną wersję : zabytkowy nikon d60 :)



Krycha
07-04-2012, 20:46
Nagle poczułem się staro :)
http://allegro.pl/aparat-nikon-d60-i2261868247.html

Greg77
07-04-2012, 20:47
eee to blad jest tylko.....;)

Robert_P
07-04-2012, 22:06
Dla niektórych pojawienie się nowego modelu powoduje że stary model to już tylko do muzeum się nadaje ;)

bahuone
08-04-2012, 10:03
To co ja mam powiedziec jak mam d50 :)

jasin
08-04-2012, 10:31
To co ja mam powiedziec jak mam d50 :)

Skamielina?:mrgreen:

bahuone
08-04-2012, 23:27
Jeszcze dziala, i calkiem nie zle IR robi :D

amirez
09-04-2012, 12:47
No przecież już d3 wycofane z produkcji. Znaczy zdjęć nie robi i do muzeum się nadaje ;)

admin
10-04-2012, 08:57
No widzicie. Tak działa reklama. Dzięki temu człowiek ma trochę więcej wejść :)