PDA

Zobacz pełną wersję : Czas najwyższy - plener CZERWIEC 2012!



admin
07-04-2012, 10:40
Władysławowo 7/10 czerwca 2012.

Zarezerwowałem dwa pensjonaty położone obok siebie. Łączna ilość miejsc noclegowych to 32.
Koszt osobodoby 45 złotych (faktyczny to 40 ale biorę pod uwagę okoliczności, czy rezerwę) Zatem pobyt od czwartku do niedzieli kosztuje 135,00 na osobę. Poniżej konto dla wpłat, osoby zdecydowane poproszę już o wpłacanie! Wyżywienie we własnym zakresie, choć jeszcze walczymy o kuchnię w pensjonacie obok. Próbowałem znaleźć inne pensjonaty i o tych cenach w tym terminie mogę zapomnieć, podobnie jak o posiłkach (nie rozpoczął się sezon i większość kuchni będzie jeszcze w powijakach).
Mamy kilka pokoi, na tą chwilę nie będę ich dzielił.

Zatem do dzieła.

Lokalizacja: Władysławowo. Pensjonat "Bogna", ul. Cetniewska 12A (mapa (http://digital.pl/Bogna.jpg)). Numer telefonu do właścicielki: 58 674-07-61.Będą dwa pensjonaty (pierwszy 17 miejsc, drugi również do 17 miejsc) obok siebie (Bogna jest głównym miejscem) choć to jeszcze może się zmienić (chodzi o rozkład pokoi). Drugi pensjonat, numer tel. 605-766-013 (Pani Karolina). Wiem że chcecie żeby było tanio i dobrze i dlatego taki wybór. Wszystkie które znalazłem posiadające taką ilość miejsc to pensjonaty hotelowe, o cenach nie wspominam. Prawdopodobnie bez posiłków jak kilka osób sugerowało. Zobaczymy jeszcze. Byłbym za opcją śniadania ale to się zaraz rozwiąże. Pensjonaty z którymi negocjuję są położone na pasażu sportowym, bardzo blisko atrakcji i plaży. Wszystkie knajpy będą już czynne, podobnie smażalnie (wiem to z pierwszej ręki).

Teraz trochę o planach. Starałem się przyjechać nieco wcześniej ale wszystko wskazuje na to że niestety zobaczymy się w czwartek rano. Nic nie stało na przeszkodzie aby zorganizować już plan.

Nie będzie to tym razem plan ścisły jak do tej pory bywało. Część osób, większość zapewne pań, będą chciały "złapać" trochę słońca. Ponieważ męskiej grupie wystarczy kilka zdjęć połowić na plaży, zorganizujemy nasz czas na organizacji wypadu do:

Lisiego Jaru - piękne, wyjątkowo urokliwe miejsce. Sporo osób dociera tylko na plażę w dole ale w lewo od tego miejsca znajduje się przepiękna, dzika plaża.
Portu rybackiego Władysławowo. Ciekawe klimaty i falochrony które przy mocnej wodzie dają piękne efekty :)
Hel. Bardzo przyjemne do zwiedzania miasteczko. Kilka atrakcji, w tym port, latarnia i plaża łącząca zatokę z Bałtykiem. w drodze powrotnej na półwyspie piękne plaże z niekończącymi się palami ochronnymi.
Wypad do Gdyni. Muzeum morskie, port i cała otoczka. Tego samego dnia można zaliczyć Sopot i częściowo Gdańsk. Oczywiście można zacząć od porannego Gdańska, w drodze powrotnej zaliczając Sopot i Gdynię.

Pogoda? sami zobaczcie:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/Wladyslawowo/pogoda.jpg)


Organizacją tych atrakcji zajmiemy się na miejscu. Z całą pewnością czwartek to dzień Władysławowa z uwagi na nasze przyjazdy i docieranie na miejsce. Tu prośba. Postarajcie się dojechać najwcześniej jak się da. Wiem że dla wielu z Was to długa podróż ale im szybciej dojedziecie tym szybciej się zobaczymy :)




Kody QR na telefon i tablety:
Kontakt i lokalizacja w QR




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/plener.png)

Mapa w QR


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/Bogna_mapa.png)


Grupa maks 30 osób

Termin: 7 do 10 czerwca, również z możliwością lekko wcześniejszej rezerwacji dla chętnych. Przypomnę że 7 czerwca to święto Bożego Ciała.

Lista chętnych:

1. Piotr + Małgosia (270)
3. Michał (Azazel85) (135)
4. Marek + Ola (270)
6. Katrina (135)
7. Marek + Jola (270)
9. Darko (135)
10. Adam + Asia (270)
13. Michał + Monika (270)
15. Grzesio + Jagienka + Kostek (270)
17. Kaleidostar (100)

Pensjonat drugi
18. Coach_Lodz (135)
21. Konstanta11 (Łukasz + Bożena + maluchy) :) (405)
23. PiotrP + Iza (270)
24. Magdalena + Krzysztof + Zulka i Maciuś

Podział (przydział kwater) jest matematyczny, nie fizyczny :)

Mamy rezerwację od 26 osób, zatem zapełniliśmy pierwszy pensjonat i 8 miejsc w drugim (jedna trójka i jedna dwójka). Na wszelki wypadek zarezerwowałem też jedną dwójkę więcej, licząc że jednak ktoś się zdecyduje. Na taką ilość miejsc I NA TAKĄ ZROBIŁEM REZERWACJĘ.


Wpłacamy na konto:
12 2490 0005 0000 4500 2706 3550
Organizator: ELLI, Piotrkowska 109
90-425 Łódź

Mój numer: 603 505 625

Na czerwono opłacone w całości, na niebiesko zaliczka.

kakersik
07-04-2012, 14:32
Taki piękny plener w wyśmienitym towarzystwie i mnie ominie :( Nic tylko usiąść i płakać

Azazel85
07-04-2012, 15:42
Piotrze, na pewno możesz mnie wpisać, choć nie wiem czy będę mógł przyjechać z noclegiem, czy "z doskoku" bym dojechał/dojeżdżał ;)

Marek
07-04-2012, 20:48
mam nadzieję, że tym razem nic (czytaj: choroba) nam nie przeszkodzi.
Piotrze zapisuj: Marek i Ola

RobertMiernik
07-04-2012, 21:50
Tak na wszelki wypadek chociaż ostatecznie to dopiero w maju:

Robert, Dorota

darko
07-04-2012, 22:57
To może i ja wstępnie bym się wpisał na listę, nie wiem tylko jak u mnie z czwartkiem i piątkiem by wyglądało

Katrina
07-04-2012, 23:00
A ja nie mogę, to jest moj jedyny wolny tydzien i ide do szkoły :(

kojot3.0
08-04-2012, 23:36
K.... !! akurat mam wesele.Cały miesiąc wolny tylko ta sobota 26 zajęta i akurat plener ... :(

Katrina
08-04-2012, 23:39
Plany sie zmieniły, moge być na cały wyjazd :)

idzikomD300
09-04-2012, 21:52
:smile:
Urlopu w tym roku nie będzie ze względu na kolejną zmianę miejsca pracy więc ten plener cieszy mnie niezmiernie .
Piotruś dopisz Marek + Jola.

admin
10-04-2012, 07:11
Kochani, dopisuję chętnych do listy, jednak są naciski na lekką zmianę terminu. Mianowicie od 7 do 9 czerwca. Co Wy na to?

Katrina
10-04-2012, 08:08
Mi to pasuje, jak najbardziej. Super ;)

Katrina
10-04-2012, 08:09
p.s. Katrina jestem, nie Katarzyna ;p

admin
10-04-2012, 08:12
No dobrze, dobrze :)

Katrina
10-04-2012, 08:21
Dziekuje, zapomniałes dopisać Darko.

admin
10-04-2012, 15:20
Kochani, pod namową kilku osób zmieniliśmy termin. Też chciałbym zobaczyć się z przyjaciółmi i nie zniosę gdybyście teraz wymyślili coś że nie tak, że nie mogę itd... Proszę potwierdzajcie czy termin pasuje już dopisanym do listy.

Riki
10-04-2012, 16:01
Proszę o dopisanie do listy.
Dziękuję i pozdrawiam.

Katrina
10-04-2012, 16:04
Ale fajnie, "Tatuś" jedzie z nami :)

kojot3.0
10-04-2012, 20:22
Wstępnie poproszę o dopisanie :)

admin
10-04-2012, 20:48
Wstępnie poproszę o dopisanie :smile:

Ja Ci dam wstępnie :)

darko
10-04-2012, 20:53
Ja Ci dam wstępnie :)
Ja też chcę, dwa razy ;)

admin
10-04-2012, 20:59
:) widzę że już zaczynamy klimat plenerowy :)

Robert_P
10-04-2012, 21:02
Na chwilę obecną jedyny wolny termin w czerwcu to 1-3 :( ale proszę dopisz nas do listy będziemy kombinować... chyba że będzie kolejna zmiana terminu :)

admin
11-04-2012, 08:39
Dopisałem Was ale wiecie że bardzo mi zależy na waszej obecności. Muszę też Grzesia i Jagienkę zmobilizować bo zamknęli się w tym Krakowie i milczą jak w grobowcu. Wróć, po prostu milczą :)

Jagienka
12-04-2012, 16:30
Muszę też Grzesia i Jagienkę zmobilizować bo zamknęli się w tym Krakowie i milczą jak w grobowcu. Wróć, po prostu milczą :)

:) muszę porozmawiać z Grzesiem i Kostkiem, choć ten drugi pewnie niewiele zrozumie, ale na pewno będzie piszczał jak usłyszy. Milczymy bo wykończyło nas ciągłe wykańczanie:-?

Robert_P
12-04-2012, 21:35
Pojawił się konkurencyjny wyjazd TOSKANIA (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2788245#post2788245) i jeśli uda nam się wszystko spiąć wybiorę niestety Toskanię

Grzesiek_G
12-04-2012, 22:21
Prosze nas wstepnie wpisac, z Kostkiem :) nie chcesz do nas przyjechac dzwonic tez Ci sie nie chce to sie spotkamy nad morzem. w sumie bliżej. :p

downunder
13-04-2012, 22:47
Kurcze ... akurat w takim terminie, a tak czekałem na ten plener. :(
Od grudnia planuję wyprawę do Toskanii i akurat tam będę od 1 do 10 czerwca.

No cóż będę jeszcze zaglądał, a nuż termin pleneru ulegnie zmianie. :)

admin
14-04-2012, 16:15
Nie chcę już manewrować z terminem bo rezerwują się dwa pensjonaty i trochę mi głupio zmieniać terminy. Mam nadzieję że Toskania będzie w innym terminie, jeśli nie to przykro mi bardzo :( Już uzupełniam listę. Co do Toskanii. Zdecydowanie pojechałbym ale we wrześniu. Mimo że dla części Włochów to jeszcze wakacje, to klimaty są wtedy fantastyczne. Gdyby tylko zdrowie mi pozwoliło...

Ps. Uzupełniam listę.

admin
14-04-2012, 16:19
nie chcesz do nas przyjechac dzwonic tez Ci sie nie chce to sie spotkamy nad morzem. w sumie bliżej.

Grzesio, wiesz że Was kochamy. Problem w tym że nie chcę Was zamęczać problemami. Z wielką radością byśmy was odwiedzili i wiesz o tym. U nas też drzwi otwarte. Tylko męczyć Was nie chcę telefonami bo wiecie jak to u mnie jest. I tak oduczyłem się marudzenia i udaję że wszystko jest ok :)

Grzesiek_G
14-04-2012, 19:31
Zapraszamy na drugą połowę długiego łikendu; krakowskie powietrze oraz kilka pudeł do wniesienia wyleczy Cię ze wszystkich schorzeń. :)

Robert_P
16-04-2012, 22:19
Niestety tym razem rezygnujemy z pleneru , bawcie się dobrze i do następnego :)

Jagienka
16-04-2012, 23:38
Grzesio, wiesz że Was kochamy.
Tylko męczyć Was nie chcę telefonami bo wiecie jak to u mnie jest. I tak oduczyłem się marudzenia i udaję że wszystko jest ok :)

My Was też:)
A Ty się nie wygłupiaj tylko dzwoń! Proszę mi tu nie udawać bo za dobrze się już znamy:)
Oficjalny opieprz to jest:) tylko proszę się nie stresować!:)
Ps. Zmusiłeś mnie do nagłej burzliwej aktywności na forum;)

admin
19-04-2012, 13:10
Niestety tym razem rezygnujemy z pleneru , bawcie się dobrze i do następnego :smile:Buuu...


Ps. Zmusiłeś mnie do nagłej burzliwej aktywności na forum:wink:Pojechalaś :) Czytania na miesiąc.

Co do pleneru. Dwa lokale już zarezerwowane. Łącznie dla 30 osób. Pensjonaty są położone w centrum Władysławowa, dokładnie obok siebie. Negocjuję cenę, właścicielka wraca do Władysławowa we wtorek, zatem około 10-ej będzie pełny cennik. Pensjonaty są polecone od mojej znajomej które tam bywa. Dobry standard.

kojot3.0
19-04-2012, 14:08
Dwa pensjonaty , a tu jakoś euforii wśród forumowiczów nie widać. Piotrze, obyś znów nie " przejechał" się ... Bo coś czuje, że zbierze się marna grupka tylko...

admin
19-04-2012, 16:52
Myślę że 30 osób się jednak zbierze. Mam taką nadzieję. Dla mnie każdy kolejny plener jest ostatnim zatem dołożę wszelkich starań żeby się odbył :) Mocno się za wami stęskniłem.

Zatem najlepiej będzie jak do ustalenia jeden czy dwa poproszę o wpłaty zaliczek. Wtedy będziemy mieli pewność co do intencji.
Deklarujcie się kochani, mając na względzie to co napisałem.

Marek
19-04-2012, 17:38
Też sądzę, że 30 osób spokojnie się zbierze. Jeżeli będzie jednak problem to mam nadzieję, że plener się odbędzie i pojadą wszyscy chętni.
Ważne, żeby zebrać zaliczki przed ostateczną rezerwacją pensjonatu.
Ja potwierdzam swój udział i nie wyobrażam sobie żeby coś się posypało.

Przydałoby się info na głównej...

admin
19-04-2012, 17:47
Nic się nie posypie Mareczku. Czuwam i doprowadzę ten plener do szczęśliwego początku :) a później będzie już tylko lepiej :)

PiotrPJ
19-04-2012, 18:25
ech monitoruję ten wątek od początki i leciutko zazdroszczę - nam z małżonką się w tym terminie nie uda zebrać: będziemy tylko co po długiej wyprawie wędrownej... ale kciuki trzymam, żeby impreza się godnie zrealizowała i apetyty rosły na jakiś jesienny plenerek :-)

kojot3.0
19-04-2012, 22:28
Myślę, że po podaniu wstępnych cen będą dalsze deklaracje...

admin
20-04-2012, 07:50
nam z małżonką się w tym terminie nie uda zebrać

Szkoda...


Myślę, że po podaniu wstępnych cen będą dalsze deklaracje...

Też tak sądzę, szczególnie że będę mocno negocjował :)

Marek
20-04-2012, 09:44
Moja sugestia, to również opcja ze śniadaniem, reszta zdecydowanie we własnym zakresie i o dowolnej godzinie.

admin
20-04-2012, 10:46
Też tak bym chciał :)

Azazel85
22-04-2012, 12:35
Piotrze, nie chciałbym siać defetyzmu, ale trochę mi się wydaje że początek czerwca to może być niefortunny termin pod względem negocjacji cen w ośrodkach. 10 czerwca jest chyba najlepszy mecz Euro w Gdańsku (Hiszpania-Włochy, swoją drogą, może być fajna okazja do streetu i reportaży:) ), dodatkowo Hiszpanie stacjonują w Gniewinie, co nie tak daleko Władysławowa jest. Przez to wszystko, raz - różnie pewnie jest z wolnymi miejscami, dwa - ośrodki pewnie niechętnie są skłonne dać dobrą cenę, bo nawet jak mają miejsca, liczą że wpadną im"euraski".
Po czasie który płynie i wpisie na blogu, mniemam właśnie że tak łatwo z tymi ośrodkami nie jest.

Piotrze, pamiętaj że nie organizujesz kolonii dla dzieci - tutaj wszyscy są dorośli, i wydaje mi się że jak komuś zależy, to przyjedzie w to czy inne miejsce nawet jak wszystko "pod klucz samo załatwione nie będzie". Jest problem z ośrodkiem "zbiorowym" - zróbmy to w formie "fotoekspedycji zagranicznych" - czas, miejsce, szkic i zarys co chcemy robić i już. Kto będzie mógł i chciał, komu również będzie zależało, przyjedzie. Mamy (prawie :) ) autostrady, pociągi za 29zł, samoloty po 79zł czy autokary po kilkanaście zł, noclegów w necie w brut.
Mocno nie w porządku uważam jest zrzucanie Ci wszystkiego na barki i tylko czekanie - jak przydałaby Ci się w czymś pomoc, nie wiem - zadzwonienia, podjechania, obejrzenia, podpisania itd - dawaj znaki. Nie mogę obiecać że sam wszystko będę mógł, ale jestem przekonany że w razie potrzeby więcej osób w miarę możliwości odpowie.

kakersik
22-04-2012, 15:20
No i mam przykrą wiadomość. Musimy zrezygnować :( Magda niestety pracuje w piątek (tj 8 czerwca). Poza tym będziemy w trakcie remontu kapitalnego mieszkanka (zrywanie starych kafelków, drzwi, wyburzenia ścianek działowych itp) i nie ukrywam, że nie chciałbym zostawić budowniczych samych. Postaramy się dojechać na następne spotkanie.

Marek
22-04-2012, 20:14
Poczekajmy spokojnie na odpowiedź pensjonatów. Z tego co wiem, we wtorek, najpóźniej w środę mamy znać odpowiedź co, gdzie i za ile. Jestem przekonany że plener się odbędzie nawet, jak nie będzie trzydziestu chętnych, co według mnie jest maksymalną liczbą osób.
Ustalając termin Piotr zapewne nie wziął pod uwagę Euro i rozgrywanych meczy w Gdańsku, co czyni plener bardziej atrakcyjnym.


No i mam przykrą wiadomość.... Postaramy się dojechać na następne spotkanie.

Mam nadzieję, że żartujesz.

kakersik
22-04-2012, 23:45
Mam nadzieję, że żartujesz.

Niestety nie żartuję.

wytapatalkowane

admin
23-04-2012, 09:38
Karol, no przykro mi strasznie.

Co do sugestii Michała. Jutro dostaję pełną wycenę. Jeśli okaże się że będzie za drogo, poszukamy dalej albo dostosujemy inny termin. Raczej jestem uznać że połączenie tego terminu z Euro to bardziej plus niż minus :)

Jutro zawiśnie cena, rozpoczniemy ostateczną dyskusję...

kojot3.0
23-04-2012, 22:22
No to może Norwegia... :D Tam pewnie cisza i spokój w tym czasie...

admin
24-04-2012, 09:29
Gdyby tylko było mnie stać a lekarze powiedzieli TAK, to bym się nie zastanawiał. Na taki plener niestety ja nie mogę się wybrać, czego bardzo żałuję...

admin
24-04-2012, 09:32
Ps. Decyzję trzeba podjąć szybko kochani. Mam sugestie że połączenie Mistrzostw z plenerem to zły pomysł z uwagi na kiepski dostęp do telewizorów. Że lepiej tydzień później. Już sam nie wiem co z tym terminem robić. Zdecydujcie. Ja dzisiaj negocjuję warunki, ceny, etc.

Marek
24-04-2012, 12:30
Euro trwa do 1 lipca, tak więc, tydzień później niewiele zmieni. Tydzień wcześniej możemy się nie wyrobić czasowo. Dodatkowy wolny dzień (7 czerwca) jest dużym atutem.
Możemy zarezerwować miejsce w pubie i obejrzeć mecz otwarcia Polska-Grecja wspólnie przy piwku lub coli. Mecz w Gdańsku jest 10 czerwca (Hiszpania - Włochy) o godzinie 18.00 - w zasadzie po plenerze. Moim zdaniem należy być konsekwentnym i zostawić ten termin. Zawsze będzie tak, że komuś nie będzie pasowało.
Czekajmy spokojnie na wiadomości od Piotra. Znając ceny i warunki podejmiemy decyzję.

Ja jestem zdecydowany na termin 7-10 czerwiec.

admin
24-04-2012, 14:28
Ja też...

admin
24-04-2012, 14:49
Wątek główny zaktualizowany (koszty).

kojot3.0
24-04-2012, 23:09
zgadzam się z Markiem. Nie kombinujmy za bardzo bo przekombinujemy. Reasumując ja potwierdzam nasz udział, nie licząc oczywiście wypadków losowych. Ale na tę chwile stanowczemówię "TAK". Trochę szkoda śniadań, bo mi osobiście rano nie za bardzo będzie się chciało latać po sklepach...:)

Azazel85
25-04-2012, 00:13
Chylę czoła co udało się załatwić ;) Proszę o wpisanie na listę czwartek-niedziela;) Nie powinienem... ale co tam :D Pierwszy raz będę we Władysławowie :)

admin
25-04-2012, 12:08
Spokojnie. walczę o śniadania a nawet obiadokolacje. Dostałem namiary na pensjonat dokładnie na przeciwko naszego gdzie istnieje szansa uruchomienia dla nas kuchni. Postaram się lada chwila zamieścić info o cenach posiłków :)


Pierwszy raz będę we Władysławowie :smile:

Nie rób jaj :)

Cieszę się że się zobaczymy. Każdy plener może być dla mnie ostatnim więc cieszę się jak dziecko :)

admin
25-04-2012, 12:15
Kochani, mamy pełny plan, proszę deklarujcie się ponownie, róbcie wpłaty i mam nadzieję, cieszcie się planem naszego spotkania :)

Atrakcje zawisną lada chwila. Myślę że nawet wypłyniemy w morze na krótki rejs :)

Azazel85
25-04-2012, 12:41
róbcie wpłaty:)

Piotze, mam teraz trochę więcej vat'u do zapłacenia niż się spodziewałem, także kaskę przeleję zaraz na początku maja. Będzie ok?

admin
25-04-2012, 13:02
No pewnie. Żaden problem. Ja i tak zaliczkę przygotuję szybko bo termin jest bardzo gorący i nie chcę żeby nam uciekł :)

Jedno co mogę zapewnić to klimat tego pleneru. Ludzie, tzw Wy plus okoliczności przyrody tego zakątka Polski to chyba najlepsze co można sobie wyobrazić.
Później Toskania, Fiordy i inne plenery. Teraz Władysławowo i WY!

Marek
25-04-2012, 16:54
Potwierdzam swój udział.

Jeżeli w pensjonacie na przeciwko mają dla nas uruchomić śniadania to może jest możliwość również zakwaterowania. Moim zdaniem śniadanie jest konieczne, natomiast obiadokolacja już zdecydowanie nie - będą nas ograniczać czasowo. Jestem zdania żeby zrezygnować.


No pewnie. Żaden problem. Ja i tak zaliczkę przygotuję szybko bo termin jest bardzo gorący i nie chcę żeby nam uciekł :)

Wszystko rozumiem, ale moja propozycja jest taka, żeby najpierw zebrać zaliczki od uczestników i zarezerwować tyle miejsc ile deklaracji. Wiesz o czym piszę.

admin
25-04-2012, 19:22
Będę o te śniadania walczył. Mam tylko nadzieję że nie będą one ściśle powiązane z obiadokolacją czego bym z kolei nie chciał. Zawsze możemy wyznaczyć "dyżurnego do obierania ziemniaków". 6 rano, przygotowanie śniadania dla grupy :)

mateosite
25-04-2012, 20:55
zapraszam do siebie do Władysławowa !!!
do zobaczenia w czerwcu !

fajnie ze bedzie mozna Was poznac !

admin
26-04-2012, 11:15
Fajnie że się odezwałeś. Miło mieć kogoś kto pomoże od tamtej strony ;) Pomożesz?

Grzesiek_G
27-04-2012, 00:37
No to na 95% jedziemy, Piotrusiu przelew zrobie jak tylko mi Jagienka potwierdzi, ze nie ma jakiejś przeszkody formalnej.

JakStr
27-04-2012, 07:54
Żałuję że tym razem nie wybiorę się z Wami, ale w tym terminie jadę w przeciwną stronę - Beskid Żywiecki. Wierzę jednak Piotrze, że nie będzie to ostatni Twój plener i jeszcze się razem gdzieś wybierzemy. Tymczasem pozdrawiam i światła życzę wszystkim uczestnikom.

KaleidoStar
28-04-2012, 03:07
Jadę :D
Najwyżej w sobotę Was opuszczę, bo nie pamiętam, czy ślubu nie robię akurat. Wrócę po oczepinach ;]

admin
28-04-2012, 07:08
No to na 95% jedziemy, Piotrusiu przelew zrobie jak tylko mi Jagienka potwierdzi, ze nie ma jakiejś przeszkody formalnej.

Ja nie chcę słyszeć o jakiejkolwiek przeszkodzie :)


Żałuję że tym razem nie wybiorę się z Wami, ale w tym terminie jadę w przeciwną stronę - Beskid Żywiecki. Wierzę jednak Piotrze, że nie będzie to ostatni Twój plener i jeszcze się razem gdzieś wybierzemy. Tymczasem pozdrawiam i światła życzę wszystkim uczestnikom.

Czuję się zawiedziony... Żartuję ale miło byłoby Was widzieć w nadmorskich plenerach... Pamiętajcie, przyjaźń zobowiązuje o czym niektórzy zapominają :)


Jadę :grin:
Najwyżej w sobotę Was opuszczę, bo nie pamiętam, czy ślubu nie robię akurat. Wrócę po oczepinach ;]

Bardzo się cieszę :)

Marek
28-04-2012, 07:30
Teraz Piotrze, czekamy na konkrety.
Konkretne terminy wpłat zaliczek i całości. Konkretne miejsce zakwaterowania, posiłki lub ich brak. Atrakcje - przynajmniej w zarysie i jakiś baner może na głównej?
Pozostało naprawdę niewiele czasu, jak trzeba to wiesz, że chętnie pomogę.

Robert_P
28-04-2012, 12:22
Ślędzę ten wątek i kurcze szkoda że nas nie będzie , tym bardziej że zawsze za morzem obstawałem... cóż nie można mieć wszystkiego.
Niech Wam światło sprzyja !

kakersik
28-04-2012, 23:13
... Pamiętajcie, przyjaźń zobowiązuje o czym niektórzy zapominają :) ...

Piotrze, ja myślę, że nie zapominają. Tylko czasem zwyczajnie nie wychodzi. I mimo szczerych chęci zmuszeni jesteśmy do takich czy innych decyzji. Zazdroszczę Wam tego pleneru. A jeszcze bardziej spotkania, wspólnego gadania i całej tej otoczki towarzyszącej wydarzeniu :D

PiotrPJ
29-04-2012, 01:26
święte słowa, święte słowa Karolu - te o zazdrości również ;-)

mateosite
29-04-2012, 10:55
Hej,

z miłą chęcią jeśli w tym terminie będę we Władku :)
gdzie nocujecie ?

darko
30-04-2012, 10:10
Przelew zrobiony

coach_lodz
30-04-2012, 20:25
a fotograficzne leszcze też mogą się pojawić ? Bo ja się jeszcze ciutkę waham ?

darko
30-04-2012, 20:31
a fotograficzne leszcze też mogą się pojawić ? Bo ja się jeszcze ciutkę waham ?
a zasadził Ci ktoś kiedyś kopa w d.... ;) waham i waham normalnie jak baba ;)

coach_lodz
30-04-2012, 20:33
dobra prosze mnie dopisać... wpłata po długim weekendzie :)

mi kurde na ambicje wszedł...

darko
30-04-2012, 20:35
mi kurde na ambicje wszedł...
:mrgreen:

darko
01-05-2012, 10:13
Piotrze, mam jeszcze info od Katriny, jest zdecydowana ale pieniądze będzie mogła wpłacić w przyszłym tygodniu dopiero

admin
02-05-2012, 10:24
Dzięki kochani. Pouzupełniałem listę. Mam już namiary na port we Władku, w tym tygodniu postaram się załatwić chociaż małą wyprawę w morze :) Wszystko fajnie się zaczyna układać. Mam też nadzieję że starzy wyjadacze plenerowi znajdą chociaż chwilę żeby nas odwiedzić ;) W końcu część ma blisko w te rejony ;)

mateosite
02-05-2012, 18:05
jakby cos trzeba pomóc to śmiało pisać !

admin
04-05-2012, 11:49
Z przyjemnością Cię pomęczę. W poniedziałek umówiłem się z dyrekcją portu we Władku. Może uda się coś fajnego zorganizować dla nas, bo mam pomysła ;) Jak to nie wypali to może wspaniałym statkiem piratów na chwilę wypłyniemy w morze :) Kilka innych pomysłów już jest ale nie chcę spalić ;) kochani, wpłacajcie zaliczki czy całe kwoty. Chcę tą kasę wysłać do Władka żeby mieć pewność że nie zostaniemy na lodzie.

Marek
04-05-2012, 11:59
Wreszcie jakieś info i ruch w wątku ;) Może warto by było, wybrać się na wędkowanie morskie kutrem? Nigdy nie trzymałem wędki w ręku to mam ochotę spróbować ;) A pewnie kadry też by były ciekawe.

Co do kasy to wpłacam zaliczkę w poniedziałek.

admin
04-05-2012, 12:21
Trochę z tych moich tajemnych wpisów właśnie tego dotyczy. Dwie opcje. Pierwsza to komercyjne kutry które zabierają rybaków w morze (mniej mi zależy na łowieniu, bardziej na zdjęciach i klimacie). Druga, niestety tu właśnie czekam na zgodę kapitanatu, wypłynięcie na kutrze z rybakami z Władysławowa. Oczywiście ta druga opcja dla małej grupy.

Marek
04-05-2012, 12:40
Ja nigdy nie łowiłem/wędkowałem, więc nie mam ciśnienia. Co do wypłynięcia z rybakami to byłby hit. Jakby co, to zgłaszam chęć jako pierwszy :)

darko
04-05-2012, 13:00
Ja nigdy nie łowiłem/wędkowałem, więc nie mam ciśnienia. Co do wypłynięcia z rybakami to byłby hit.
Wprawdzie z rybakami nei pływałem ale zabawa z dorszem jest niezła, zwłaszcza jak go trzeba wyciągnąć z 50 metrów

admin
04-05-2012, 13:00
Wiem i postaram się żeby się udało. Mamy wśród nas prawdziwego rybaka morskiego ale się na nas wypiął ;)

admin
04-05-2012, 13:01
Wprawdzie z rybakami nei pływałem ale zabawa z dorszem jest niezła, zwłaszcza jak go trzeba wyciągnąć z 50 metrów

Jak do tej pory to ciągnąłem może z 10 metrów. Od pieca do stołu ;) Wszystko jednak przede mną ;)

darko
04-05-2012, 13:05
no tak ale ja w pionie a Ty w poziomie ;)

admin
04-05-2012, 13:57
Dokładnie tak było ;)

Ps. już się nie mogę doczekać. Kochani, potwierdzajcie się bo szykuje się fajna impreza.

mateosite
04-05-2012, 16:07
z wędkarstwa morskiego to polecam http://www.wedkarstwo-morskie.lazurowy.com.pl/ albo http://dorszowanie.pl/ :)
na 1 pracuje moj tato ( też zapalony nikoniarz ) a 2 to firma znajomego, warta polecenia !

Marek
04-05-2012, 16:23
zapowiada się bardzo rybnie :)

kakersik
04-05-2012, 18:13
Piotruś, wykreśl nas proszę z listy (chyba, że pozycja 14 Karol i Madzia nie dotyczy nas) cobyśmy miejsca nie zajmowali :D

Marek
04-05-2012, 18:19
smutno mi, że Was nie będzie... miałem nadzieję, że się zobaczymy...

kakersik
04-05-2012, 18:30
Mi też jest smutno. Ale naprawdę nie możemy jechać. Jest za to szansa, że odwiedzimy Was w sobotę :D

Marek
04-05-2012, 18:38
to już lepsze wiadomości :) dużo lepsze :)

KaleidoStar
04-05-2012, 21:47
O, na łowienie ryb to ja chętnie, ale zależy jaki będzie koszt, bo finanswow, to wiadomo..ciężko ;] Grunt, że na plener wyskrobię. Ależ się cieszę, zaraz robię przelew.

darko
04-05-2012, 22:13
Kurcze no, to co mam wędki ze sobą zabrać ???

admin
05-05-2012, 10:11
Spokojnie z tym połowem :) Bardziej chodzi mi o fotografowanie łowiących :) To wciąż projekt ale marzy mi się taki rep z pracy rybaków w morzu...

Oj, Karol, Karol...

kojot3.0
05-05-2012, 10:52
Jakby co to ja tez chętnie na ten połów wypłynę...

admin
05-05-2012, 13:07
No jak mogłoby być inaczej :)

Katrina
06-05-2012, 21:40
Do kiedy jest czas wpłacania kasy?

Marek
07-05-2012, 10:55
Zaliczka wpłacona.


Do kiedy jest czas wpłacania kasy?
Warto określić ramy czasowe. Też chciałbym wiedzieć...

admin
07-05-2012, 13:50
Powiem tak. Osoby zdecydowane proszę już o wpłaty, pamiętacie że to kwestia o której wielokrotnie mówiliśmy (rezygnacje, etc). Chcę też wysłać już zaliczkę mając choć cień pewności że miejsca mamy obłożone do końca. Myślę że tydzień nam powinien wystarczyć, zatem do powiedzmy 15/18 go najdalej. Ok?

Nikonozaur
07-05-2012, 21:34
Ja też się piszę, chętnie Was zobaczę. Noclegów ani żarcia nie potrzebuję bo mam kwaterę niedaleko Władka. Na rybki bym się jednak pisał, chociażby takie (http://img809.imageshack.us/img809/905/nor4a.jpg)... ;)

admin
08-05-2012, 05:54
Ok. Zatem nie dopisuję Cię do listy "kwaterunkowej" :)

Nikonozaur
08-05-2012, 10:37
Ok. Zatem nie dopisuję Cię do listy "kwaterunkowej" :)
Dobrze, ale jak coś trzeba wybulić za imprezę foto-wędkarską (zakładając, że taka się odbędzie) to teraz jakiś przelew czy na miejscu?

admin
08-05-2012, 14:18
Wszystko na miejscu, jeśli będzie taka potrzeba :)

Marek
08-05-2012, 14:25
...Noclegów ani żarcia nie potrzebuję bo mam kwaterę niedaleko Władka....[/URL]... ;)
Tracisz to co najcenniejsze z plenerów ;)

coach_lodz
08-05-2012, 20:37
wpłata poszła :)

Nikonozaur
08-05-2012, 21:16
Tracisz to co najcenniejsze z plenerów ;)
Bóg widzi moją krzywdę... :D

admin
09-05-2012, 09:43
Jest szansa na dobre wieści z Kapitanatu :) Nie zapeszam dalej.

konstanta11
14-05-2012, 17:28
Witam
Można wiedzieć jak się nazywa pensjonat w którym byłoby zakwaterowanie?

Pozdrawiam

admin
14-05-2012, 17:46
Jutro dopiszę wam nazwę i lokalizację. Kurcze, nawet nie myślałem przez ile osób musi przejść zgoda na reportaż z pracy rybaków... Dzieje się sporo za kulisami ale jestem dobrej myśli :)

admin
15-05-2012, 09:28
Pensjonat nazywa się "Bogna", umiejscowiony jest na ul. Cetniewskiej 12A, oczywiście we Władysławowie.

admin
15-05-2012, 09:48
Kochani, stoją nam wpłaty. Nie chcę ustalać odgórnie terminu ale muszę mieć niebawem pewność co do ilości miejsc. Chce być fair wobec właścicieli pensjonatów a okres jest gorący...

admin
15-05-2012, 10:02
Po rozmowie z właścicielami muszę jednak ustawić deadline do 20 maja. Muszę mieć Wasze wpłaty (chociaż połowę w formie zaliczki) i pewność co do Waszego udziału. W przypadku pierwszego pensjonatu zbliżamy się do zapełnienia ale drugi musi mieć pewność co do naszej deklaracji pobytu.

idzikomD300
15-05-2012, 19:57
Przelew poszedł za Jolcię i za mnie :)

admin
15-05-2012, 20:08
Super. Wiedziałem że na Was możemy liczyć!

Marek
15-05-2012, 20:36
ja również dopełniłem całości...

admin
16-05-2012, 20:02
Kochani, do 20 maja proszę o wpłaty. 21 wysyłam pewną informację do właścicieli pensjonatów i informuję o KONKRETNEJ LICZBIE ZAKWATEROWANYCH, uwalniając pozostałe miejsca. Jeśli zdecydujecie później, może okazać się że miejsc w drugim pensjonacie już nie będzie.

RobertMiernik
16-05-2012, 23:54
Czekałem do ostatniej chwili bo miałem nadzieję, że uda mi się zmajstrować wolne, ale na chwilę obecną mi się nie uda ;/
Straszliwie byłem napalony na ten plener (i jeszcze ten wypad na ryby, już nie mówiąc o fotografowaniu na kutrze).

Jeśli jeszcze uda mi się coś wymyślić i na dodatek będzie miejsce, to może się zobaczymy.

Powodzenia i dobrej pogody!

admin
17-05-2012, 09:20
Dzięki za info Robercie i do zobaczenia innym razem.

Grzesiek_G
17-05-2012, 13:39
Zapłacone, kto 9 czerwca planuje warsztaty z fotografii polskiego kibica :)?

Katrina
17-05-2012, 14:48
Przelew poszedł :)

admin
17-05-2012, 15:59
Dzięki za wpłaty i jasne deklaracje :) Co do kibica Grzesiu, ja się nie pisze bo PIS, jakieś dziwne bojówki oraz Solidarność zapowiadają wojny i ogólny chaos. Pewnie, jakiś temat to jest ale ja wolę, jeśli już muszę, obejrzeć na telebimie. Pomijam już fakt że ten czas najchętniej spędziłbym na plaży podziwiając zachód słońca z przyjaciółmi :)

kojot3.0
17-05-2012, 20:39
Dawno nie zaglądałem do wątku i jak przewidywałem s z a ł u n i m a....

admin
18-05-2012, 09:09
Spokojnie. Już jesteśmy "fajową" grupą zatem wiemy czego się spodziewać. Będzie super. Powoli zamknę listę pewnych rezerwacji, pozostałe osoby będę mogły decydować o swoim udziale indywidualnie w drugim pensjonacie.

konstanta11
18-05-2012, 09:59
Witam
Proszę jeszcze dopisać spóźnialskich.
Konstanta11 + Bożena + 2 maluchów.
Przelew pójdzie popołudniu.

Pozdrawiam

admin
18-05-2012, 11:35
Zrobione :)

Katrina
18-05-2012, 19:55
Może troche nie ogarnęłam poprzednich postów, będzie dostępna jakas kuchnia w pensjonacie, co by sobie samemu śniadanie móc zrobić lub kawe zaparzyć? I o której w ogole planujecie w tamten czwartek sie spotkac?

konstanta11
18-05-2012, 20:35
Hej.
Przelew poszedł.
Czekamy na plan pleneru;)

Marek
18-05-2012, 21:15
Mam nadzieję, że będziemy mieli śniadania na miejscu. Piotrze wiadomo już coś w tej sprawie?

admin
19-05-2012, 09:07
Śniadanie miały być podawane w pensjonacie obok (drugim). Jak widać zapełnia się bardzo wolno zatem obawiam się że stanie się to kłopotem. Zaraz jak zamkniemy listę oficjalną, zadzwonię i zapytam również o to.

admin
20-05-2012, 12:32
Przypominam że dzisiaj do północy oczekuję na potwierdzenie wpłat do rezerwacji. Jutro wysyłam komunikat o ilości miejsc. Wciąż pozostaje ich 15 w drugim pensjonacie ale zagwarantować tych rezerwacji już nie mogę...

PiotrPJ
20-05-2012, 17:26
Piotrze
my z małżonką zrezygnowaliśmy (o tu (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=205287&page=4)) ale... ale wciąż myślimy i rozważamy możliwości wybrania się na ten plener. I może byśmy się "nawrócili" ;-) ale żona może zapytać o urlop dopiero w poniedziałek.
Wiem, że deadline jest dziś o północy - ale czy moglibyśmy jeszcze ewentualnie zgłosić się jutro do 10.00? jeśli żona dostanie zgodę na urlop tu puszczę przelew expresowy, że kasa będzie niemal "od ręki". Mam nadzieję że nasze zgloszenie będzie na tyle "niepóźne", że nie wniesie dodatkowych komplikacji...

PiotrPJ
21-05-2012, 10:32
Piotrze
więc my na 100% jedziemy (pojedziemy? ;-))
Tylko rzeknij słowo zatwierdzające a puszczę przelew expresowy - mbank się chwali że jest szybki...

PiotrPJ
21-05-2012, 13:09
oj tam - przelew poszedł ;-)

admin
21-05-2012, 15:01
Lista uzupełniona. Zapełniliśmy 1 pensjonat i kilka miejsc w drugim (5). Dzisiaj rezerwuję dokładnie taką ilość miejsc.

idzikomD300
21-05-2012, 18:38
Piotrze
więc my na 100% jedziemy (pojedziemy? ;-))
Tylko rzeknij słowo zatwierdzające a puszczę przelew expresowy - mbank się chwali że jest szybki...

Zabierzcie tylko tą naleweczkę z aronii co ostanio w Bieszczadach mieliście:razz:

PiotrPJ
21-05-2012, 23:21
mlask ;-)
aronia się jakoś rozeszła - my ją spokojnie i dostojnie degustati aż tu nagle ani jednej buteleczki... ale oczywiście podjęliśmy próby (pod Waszą ocenę czy skuteczne) na intronizację następcy ;-)

admin
22-05-2012, 10:26
my ją spokojnie i dostojnie degustati aż tu nagle ani jednej buteleczki

Ja z "takimi" nie jadę! ;)

Ps. To nie ta ekipa. My wstajemy rano i fotografujemy, (czyt.) bawimy się a nie leczymy kaca do południa ;)

PiotrPJ
22-05-2012, 11:03
o, właśnie wstajemy rano i fotografujemy;-), później wywołujemy zdjęcia, zalewamy utrwalaczem i delektujemy się nowo powstałymi zdjęciami... a po południu powtarzamy sesję i tak ze dwa razy aż do wieczora - o tak: fotografować, fotografować ;-)


ps.
no, kto pomyślał dwuznacznie? bo ja akurat nie :-)
a naleweczka będzie w małych ilościach, dla zdrowia i pokrzepienia ;-)

admin
22-05-2012, 11:22
no, kto pomyślał dwuznacznie? bo ja akurat nie :smile:

Ja też nie... :)

idzikomD300
22-05-2012, 20:40
no, kto pomyślał dwuznacznie? bo ja akurat nie :)
Ja też nie... :)

i ja też .......:)

admin
23-05-2012, 11:14
Mam lekki kłopocik z naszym reportażem z pracy rybaków. Dyrekcja wstępnie wyraziła zgodę ale wszystko zależy od kapitana kutra który jest na pokładzie bogiem. Tak czy siak większość spraw z tym związanych załatwię na miejscu. Liczyłem że uda mi się przyjechać już w poniedziałek ale mam komisję lekarską :( Tak więc dużo pozałatwiam na miejscu we wtorek bo z samego rana się pojawiamy.

Inne atrakcje już się dopiekają :)

PiotrPJ
23-05-2012, 16:18
trzymamy kciuki - na pewno przekonasz kapitana ;-)
tylko czy miejsca starczy dla chętnych...

admin
23-05-2012, 17:32
No pewnie że starczy. Przecież to zabawa tylko dla naszych pań. Prawdziwi mężczyźni oglądają w tym czasie Euro ;)

darko
23-05-2012, 19:22
No pewnie że starczy. Przecież to zabawa tylko dla naszych pań. Prawdziwi mężczyźni oglądają w tym czasie Euro ;)
O Piotruś ale Ty spryciarz jesteś :)

PiotrPJ
23-05-2012, 21:24
No pewnie że starczy. Przecież to zabawa tylko dla naszych pań. Prawdziwi mężczyźni oglądają w tym czasie Euro ;)


"sory Winetu, biznes is biznes" - ja więc... ja nie lubię Euro ;-)

jacekz40
25-05-2012, 16:19
Witajcie a przyjmiecie mnie do towarzystwa na ładny wschód nad morzem? ;) Mam dwa pomysły, żeby chociaż na dzień do Was podskoczyć - pierwsza opcja to w dzień przed wschodem bym dotarł na wybraną przez Was miejscówkę, druga opcja dojeżdżam dzień wcześniej po południu z jednym noclegiem (jak jest taka możliwość no i na listę płac ;) trza mnie wciągnąć) tak aby rankiem już działać :) i startować razem z Wami.

admin
25-05-2012, 19:50
Jacku, masz mój numer telefonu w nagłówku. Jak tylko będziesz wiedział jaki to dzień, podziałamy :)

admin
26-05-2012, 10:32
Updatowałem (co za słowo) atrakcje. Zapraszam do dyskusji :)

Marek
26-05-2012, 11:11
dla chętnych dołączyłbym wypłynięcie na połów dorsza (http://www.wedkarstwo-morskie.lazurowy.com.pl/) - załatwiamy na miejscu oraz teren byłej jednostki wojskowej i poligonu miedzy Juratą a Helem. Tu nie wiem czy to możliwe i czy można tam wejść. Może Mateusz by się zorientował na miejscu?
Co do reszty nie mam uwag ;). I tak najważniejsze to spotkać się z Wami...
Pytanie odnośnie śniadań - będziemy mieli podane czy na własną rękę?
My meldujemy sie w środę późnym popołudniem lub wieczorem - zależnie od sytuacji na drodze...

admin
26-05-2012, 12:09
Co do jednostki i generalnie przejazdu przez tą część. Z informacji które do mnie dotarły to będzie to mocno strzeżony teren na czas mistrzostw, bo żony piłkarzy z którejś drużyn wykupiły miejsca hotelowe w okolicach Juraty. Inna sprawa że my się nie damy ;)

Co do śniadań. walczę. Miały być w tym drugim pensjonacie ale właściciel jest na mnie zły ;) że nie wszystkie pokoje się potwierdziły. tak czy siak zawalczę o nie bo fajnie byłoby takie śniadanko wchłonąć rano.

Co do dorsza. Połów jest komercyjny zatem nie sądzę żeby były problemy. Inna sprawa że fotograficznie może być kiepsko bo te łajby do dużych nie należą. Strasznie się nastawiłem na prawdziwe kutry i taki reportaż mocno mi siedzi w głowie. Niestety na tą chwilę trwają jakieś rozmowy w dyrekcji. Jutro dzwonię kolejny raz.

admin
26-05-2012, 12:10
My meldujemy sie w środę późnym popołudniem lub wieczorem - zależnie od sytuacji na drodze...

Może nam też się uda...

Nikonozaur
26-05-2012, 15:15
Nie ma co panikować, szanowne żony nie wykupiły przecież plaży i opuszczonej jednostki wojskowej. A miejsce strzeżone jest bo vis a vis byłego 64 Dywizjonu Ogniowego Artylerii Rakietowej znajduje się rezydencja Prezydenta RP. Mają tam swoją plażę i zamknięty akwen, wszystko to jednak od strony Zatoki - zagrożenia więc nie ma.
Komunikację zapewnia droga nr 216, gorzej jest z parkowaniem bo od Władka po Hel obowiązuje jeden wielki zakaz zatrzymywania się i postoju, sytuację ratuje kilka parkingów.

Marek
26-05-2012, 17:31
Może nam też się uda...

To może "zjedziemy" się w drodze?

Reportaż z połowu i wypłynięcie na dorsza komercyjne to oczywiście dwie różne sprawy. Równie chętnie zrobiłbym repo z połowu jak i spróbował złowić na wędkę dorsza, tym bardziej, że wędki w życiu w ręku nie miałem ;) i tu mocno fotograficznie się nie nastawiam, ale nie ukrywam, że chcę spróbować.

Może warto by było zarezerwować jakąś knajpkę na 8 czerwca z dużym tv?

KaleidoStar
27-05-2012, 14:13
Może warto by było zarezerwować jakąś knajpkę na 8 czerwca z dużym tv?

A po co?

Marek
27-05-2012, 14:54
Żeby posiedzieć, pogadać przy soczku i zerknąć na mecz inauguracyjny EURO. Kibicem wielkim nie jestem ale chętnie zobaczę to spotkanie...

PiotrPJ
27-05-2012, 19:51
Piotrze
czy możesz podać namiar/nazwę tego drugiego pensjonatu? zastanawiamy się czy jest możliwość zabrania ze sobą psa (w postaci suki :-) ). Teraz wyjeżdżamy na tydzień a "za chwilę" do Władysławowa i zastanawiamy się co z nią zrobić bo straaaaasznie źle znosi rozłąkę ta nasza sucz. W Bognie przyjmują zwierzęta ale interesuje nas jak jest w tym drugim.
Towarzystwu nie powinna przeszkadzać - najwyżej upętamy ją łańcuchem do wiązania buhajów i zakneblujemy ;-)

admin
27-05-2012, 20:36
Piotruś, jutro podam Ci namiary telefoniczne. Nie sądzę żeby to był problem a już na pewno nie dla nas...

Co do knajpki z tv to nie sądzę żeby to był problem Mareczku...

Ps. Umieściłem w głównym prognozę pogody. Ale bym chciał żeby się sprawdziła...

admin
30-05-2012, 12:37
Yes, yes, yes. Już tylko zgoda BHP-owca i wypłyniemy na reportaż z połowów :) Jestem już w 80% zadowolony. Generalnie nie mogę się doczekać.

kojot3.0
30-05-2012, 22:08
Piotrze a jak wygląda sprawa przyjazdu w środę? Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa korków , ale rozważamy wyjazd w środe koło 17, tylko ciężko przewidzieć o której byśmy dotarli. I tu pytanie. Do której trzeba się zameldować ewentualnie? Co by w aucie nie nocować w razie czego... :)

admin
31-05-2012, 10:21
Przygotuję a właściwie po części już przygotowałem właścicielkę pensjonatu że przyjeżdżamy (niektórzy) wcześniej. Zaraz dopiszę numery telefonów do obu właścicieli i spokojnie można ich nękać w sprawie przyjazdu a nawet umówić się że będziecie o mniej więcej określonej porze.

admin
31-05-2012, 10:28
Uzupełniłem wpis o numery telefonów do pensjonatów. Do dyspozycji macie zatem Panią Bogusię w pensjonacie 1 i Panią Karolinę w drugim.

Oczywiście i ja jestem do Waszej dyspozycji, jak zawsze pod numerem te. 603505625.

Ps. My pojawimy się w środę wieczorem.

admin
31-05-2012, 12:02
Połowy na kutrach "Szkunera". Nareszcie udało mi się uzyskać bardzo konkretne informacje. Nie są one niestety takie proste, choć wciąż trzymam rękę na pulsie. Otóż po wstępnej rozmowie z kierownikiem działu połowów oraz osoby wydelegowanej do rozmów ze mną w imieniu Pani prezes "szkunera" wiem tyle. Po pierwsze na pokładzie kutra może znajdować się bardzo konkretna liczba osób (wymogi bezpieczeństwa) co zatem idzie 1 osoba maksymalnie na kuter. Po drugie, kompletna personalizacja tej osoby dla zapewnienia formalizmów. Pisma i zapytania o zgodę to oczywistość. Po zakończeniu połowów staram się o zgodę na chociaż krótki repo z tego co z rybą dzieję się dalej. Może nawet jaką uda się zapodać na kolację ;) Oczywiście jestem w stałym już kontakcie z władzami portu i nie odpuszczę tego tematu.
Oczywiście jeśli okaże się że formalizmy zabiją temat, pomyślimy nad wy płynięciem w połów z komercyjnymi łódkami. Jest też jeszcze mały zonk. Otóż sezon połowów częściowo już się kończy, co zatem idzie wypuszczenie w morze kutrów jest uwarunkowane opłacalnością. Może się okazać że żaden kuter nie wypłynie a wtedy mamy temat z bani, bo w końcu jesteśmy tam tylko kilka dni.

Marek
31-05-2012, 16:54
Jak rozmawialiśmy w marcu o plenerze nawet nie zdawałem sobie sprawy, że mogą być takie trudności, no ale może uda się wszystko dograć i zrobimy te zdjęcia. Na komercyjne wypłynięcie jestem zdecydowanie zdecydowany ;) i myślę, że tu nie będzie większych problemów (myślę o wędkowaniu).
My meldujemy się w środę wczesnym wieczorem w zależności od sytuacji na drodze. Będziemy w kontakcie tel - może zjedziemy się w drodze?

admin
31-05-2012, 17:15
Jak rozmawialiśmy w marcu o plenerze nawet nie zdawałem sobie sprawy, że mogą być takie trudności, no ale może uda się wszystko dograć i zrobimy te zdjęcia.

Ja też...

Zdzwonimy się jeszcze Mareczku.

admin
01-06-2012, 10:18
Złe wieści niosę... Po w sumie kilkutygodniowych bojach i licznych telefonach, nie udało mi się "wydębić" zgody na wypłynięcie z kutrami "Szkunera". Wszystko dokładnie sprawdzono i okazało się że jest to po prostu niedopuszczalne ze względów bezpieczeństwa. Otrzymaliśmy zgodę na pracę w porcie, na fotografowanie praktycznie wszystkiego co nam się spodoba włącznie z samymi kutrami z każdej ze stron ale wypłynięcia z nimi zabroniono. Żałuję bardzo. Oczywiście bierzemy pod uwagę kutry komercyjne i połów powiązany z foceniem. Tu nic się nie zmieniło. Postaram się nawiązać kontakt z tymi jednostkami i ustalić garść szczegółów.

konstanta11
04-06-2012, 18:17
Witam
Niestety z powodu choroby żony i jednego z maluchów nie możemy przyjechać;(
Tak więc zwolniły się 3 miejsca może ktoś jest chętny i się skusi na wyjazd.
Bardzo nam przykro że nie możemy się z Wami wybrać.
Pozdrawiam

admin
04-06-2012, 18:44
Strasznie jest mi przykro. Zarówno z uwagi na chorobę maluchów jak i Wasz brak na plenerze... Taki pech w ostatniej chwili...

Wysłane z mojego GT-N7000

Marek
04-06-2012, 19:50
Piotrze, dopytam jeszcze na forum co ze śniadaniami? Mamy w pensjonacie obok czy robimy sami?

admin
04-06-2012, 20:16
Na tą chwilę sami Mareczku. Jak dojadę w środę to podzialamy :-)

Wysłane z mojego GT-N7000

Katrina
04-06-2012, 22:55
Jak sami, to załatw prosze chociaz dostęp do kuchni, badz lodówki i czajnika.

admin
05-06-2012, 09:13
Myślę że jak już znajdę się na miejscu to postaram się o miejsce w pobliżu w którym można zjeść śniadanie. Własna kuchnia to ostatecznosc, choć też brana pod uwagę.. Damy radę :-)

Wysłane z mojego GT-N7000

admin
06-06-2012, 12:17
Kochani. My, czteroosobową grupą wyruszamy ok. 13:30. Jak ktoś będzie w trasie z jadących dzisiaj to się proszę malować :-) Szerokiej drogi.

Marek
06-06-2012, 12:52
Zrobię ładny makijaż i spotkamy się gdzieś na trasie :)
Też wyjedziemy ok 13.30-14.00 więc pewnie się zdzwonimy na 1...
Planujemy też obiad po drodze...

PiotrPJ
06-06-2012, 14:40
My ruszymy jutro z rana czyli tak ok. 4.00 - 5.00, na drogę liczę ok 7 godzin.
Do rychłego zobaczenia :-)

darko
06-06-2012, 14:41
To ja się wyśpię i ruszę koło 9.00, godzinka drogi jakoś to zniosę :D

coach_lodz
06-06-2012, 18:58
ja również jutro z rana wyruszę... mam nadzieję, że dotrę o sensownej porze :)

Nikonozaur
06-06-2012, 20:25
To ja się wyśpię i ruszę koło 9.00, godzinka drogi jakoś to zniosę :D
To jeszcze przyciągnij pogodę, bo po pięknym dniu zaczyna się kaszanka... ;)

darko
06-06-2012, 22:19
To jeszcze przyciągnij pogodę, bo po pięknym dniu zaczyna się kaszanka... ;)
Przecież to Ty miałeś zabrać ze sobą

Katrina
06-06-2012, 22:58
Pytanie mam, a da sie zrobic rezerwacje w jakims pub'ie co by meczyk obejrzec przy piwku?

admin
07-06-2012, 00:07
Dajcie się wyspać :) Czekamy na Was. Co do meczu Marek zaklepal wstępnie oglądanie na plaży. Spory ekran. Miejsca może za dużo nie ma ale damy rade!:-)

darko
07-06-2012, 08:27
Spać będziesz jak wrócisz do domu :-P

Nikonozaur
07-06-2012, 10:09
Przecież to Ty miałeś zabrać ze sobą
Tak, a potem Janek będzie płakał, że pogoda jakaś taka niemiecka, czy jakoś tak... ;)

Katrina
07-06-2012, 11:35
Zeby Janek wzial z Wolnego Miasta Gdansk :)
No bo my juz jestesmy, saczymy browarka. A za oknem tylko ksiedza slychac.

admin
07-06-2012, 12:11
My też ich słyszymy wiec jesteśmy blisko. Do zobaczenia w pensjonie :)

Wysłane z mojego GT-N7000

Katrina
07-06-2012, 12:49
Ale my juz jestesmy w pensjonacie i loimy z azazelem i Riki. ALE oni nie chca spac w lozu malzenskim....

admin
07-06-2012, 12:52
Jak nie chcą jak cały czas o to prosili? :)

coach_lodz
07-06-2012, 15:33
a ja juz mam cole do whisky :) i sprawdzam czy da sie to wypić :)

Katrina
07-06-2012, 18:46
A zaprosisz na testy? ;)

coach_lodz
07-06-2012, 18:57
A zaprosisz na testy? ;)

da sie zrobić, tylko trzeba wziąć jakąś szklankę bo mam na wyposażeniu tylko 1 :)

mtu
07-06-2012, 20:27
Hej, Przyjaciele...
Napiszcie co u Was??
To, że zdjęcia będziecie mieli piękne to wiem, ale napiszcie co porabiacie w wolnych chwilach!!
Strasznie żałuję, że nie mogę z Wami być(miałem taki zamiar, tak bez zapowiedzi Was odwiedzić, zresztą Piotr wie, że bardzo chciałem przyjechać, bo z nim rozmawiałem), ale okazało się, że muszę być służbowo z klientami na meczu Hiszpania Włochy w niedzielę w Gdańsku i dupa blada wyszła ze spotkania z Wami :(
Gdybym miał wybór to wybrałbym spotkanie z Wami.
Pozdrawiam i proszę piszcie co u Was.
Mariusz

admin
07-06-2012, 22:59
Mariuszu.

Zaczęliśmy plener właściwie przed chwilą, w knajpie. Już odpoczywamy a rano startujemy do Lisiego Juru. Będziemy się meldowac na bieżąco. Szkoda ze nie ma Cię z nami...

Wysłane z mojego GT-N7000

Marek
07-06-2012, 23:33
Żałuj Mariusz, żałuj... Piotr zapomniał dodać, że byliśmy w porcie, a później jeszcze w porcie... :)

admin
07-06-2012, 23:41
Faktycznie. Nie dodałem jeszcze że jutro też będziemy w porcie :) Najpierw jednak Lisi Jar i latarnia. :)

admin
07-06-2012, 23:43
No i później w porcie. Jak już zaliczymy zwycięstwo naszej drużyny.

Azazel85
08-06-2012, 00:04
A w niedzielę żegnamy Władysławowo - oczywiście też z Portu :)

P.S. Piotrze - o 22giej mówiłeś żeś bardzo zmęczony i spać idziesz, a tu proszę... :p

Wysłane z mojego...nie ważne z czego, z pokoju obok :D

coach_lodz
08-06-2012, 00:07
ja bym miał jeszcze taką propozycję, żebyśmy wpadli do portu... a w wolnych chwilach testujemy szkła ;)

coach_lodz
08-06-2012, 08:26
DAY 2

No, czas się wybrać na śniadanie...

Azazel85
08-06-2012, 08:32
a zaraz potem ... do portu of course ;p

coach_lodz
08-06-2012, 08:37
a zaraz potem ... do portu of course ;p

nie pisałem bo to oczywiste ;)

Nikonozaur
08-06-2012, 11:37
Co Wy z tym portem? Jakaś rozgrzewka przed dzisiejszym meczem? ;)

coach_lodz
08-06-2012, 14:40
Bo w porcie jest tak pięknie :)

Nikonozaur
08-06-2012, 15:04
Bo w porcie jest tak pięknie :)
Jutro podjadę i sprawdzę... :)

admin
08-06-2012, 15:29
Właśnie szykujemy się na mecz. Spotykamy się w Kotwicy po 16.

Wysłane z mojego GT-N7000

coach_lodz
08-06-2012, 23:49
Ekipa daje radę... jutro wschód słońca... wstajemy o 3:00 !!

admin
09-06-2012, 07:13
Nie dałem rady. Na całe szczęście za oknem słońce...

Wysłane z mojego GT-N7000

kojot3.0
09-06-2012, 08:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/7/1wynik.jpg/)

W oczekiwaniu na mecz :)

coach_lodz
09-06-2012, 23:47
No i w zasadzie koniec... :(

KaleidoStar
09-06-2012, 23:59
Jaki koniec...podaj mi tę malinowke co kolo Ciebie stoi...

coach_lodz
10-06-2012, 00:03
proszsz...

KaleidoStar
10-06-2012, 00:05
Merci :D Podać wisienkę? I czy mam wrazenie takie, czy faktycznie reszta juz spi?

coach_lodz
10-06-2012, 00:06
dawaj

KaleidoStar
10-06-2012, 00:08
Smaczego. Ale dziwny ten lapek... chociaz im wiecej % tym latwiej mi go rozgryzc...

coach_lodz
10-06-2012, 00:13
:) do obsługi trzeba używać też nóg... po pijaku może być problem...

KaleidoStar
10-06-2012, 00:18
Opcje z dwoma palcami juz opanowalam, nie wiem tylko jak polskie znaki wstawiac... bo co chwila otwieram jakies dziwne menu. Dlatego poki co komp robi sio, zamieniam go na flaszke...

coach_lodz
10-06-2012, 00:29
i (prawie) grzecznie idziemy spać... ;)

kakersik
10-06-2012, 11:58
Widze, ze towarzystwo sie dobrze bawi. Tylko zdjec jakos malo. Moze i lepiej, bo jak zobacze to bedzie mi jeszcze bardziej smutno, ze byc nie moglem??

wytapatalkowane

admin
10-06-2012, 12:17
Daj chwilę. Jeszcze się opalamy :-)


Wysłane z mojego GT-N7000

KaleidoStar
10-06-2012, 15:20
Ja już w domku byłam, kociniec oporządziłam - wszyscy zdrowi ;] A teraz wylądowałam u mamy, bo jutro do pracy na durną godzinę, nie miałabym jak od siebie dojechać...

Świetnie było Was zobaczyć, już tęsknię :P Plener był idealny.

Riki
10-06-2012, 16:20
Chciałbym z tego miejsca podziękować przede wszystkim Adminowi za zorganizowanie fajnego pleneru, a całej reszcie towarzystwa za super atmosferę. Do zobaczenie na następnym plenerku.
Pozdrawiam

Marek
10-06-2012, 17:14
Właśnie dotarliśmy do domu. Raz jeszcze serdeczne dzięki dla wszystkich za miło spędzony czas.


...Tylko zdjec jakos malo....
Zdjęć? Jakich zdjęć?!

KaleidoStar
10-06-2012, 17:50
Właśnie dotarliśmy do domu. Raz jeszcze serdeczne dzięki dla wszystkich za miło spędzony czas.


Zdjęć? Jakich zdjęć?!

A ktoś miał w ogóle aparat? Piotr coś chyba..ale zepsuty najwyraźniej, bo bez wyswietlacza z tyłu...

PiotrPJ
10-06-2012, 18:41
No i my też jesteśmy w domu - 600 km a la 7 godz - uffff. Dla zainteresowanych: Milka o dziwo tym razem nie przyozdobiła samochodu ;-)
Również wszystkim pięknie dziękujemy - Piotrze, szacuneczek :-) ... i kiedy/gdzie następny plener? :-)

Pomimo, że nikt nie miał aparatu to wszyscy skrzętnie coś szkicowali w kapowniczkach ;-)
Piotrze, pewnie pojawi się nowa pozycja w "Archiwum plenerów"? ;-)

Katrina
10-06-2012, 19:26
Wyspana, wypoczeta również dziekuje wszystkim za miłe towarzystwo :) Bardzo było fajnie :) Własnie obrabiam foty. Mam nadzieje, że juz niedługo widzimy sie znowu :)

darko
10-06-2012, 19:56
A ja bym się przeszedł do portu ;)

Piotrze dzięki za organizację pleneru no i do zobaczenia na kolejnym

Katrina
10-06-2012, 20:14
Zachód słońca z Darko i Nikonozaur ;p
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/KSF_8272-1.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-xuLvpCb1h8g/T9ThuGvKqBI/AAAAAAAARbE/yUyOSDukdq4/s640/KSF_8272.jpg)

admin
10-06-2012, 20:14
Serdeczne dzięki kochani dla was że miałem okazję widzieć się z Wami i wspólnie zwiedzić port ;)

Poważnie. Bardzo wam dziękuję za to spotkanie. Brakowało mi tego. dzięki Wam czuję że mam naładowane akumulatory i mogę wciąż coś dla Was i siebie zrobić.

Jeszcze raz wielkie dzięki. Zara utworzę w archiwum wątek plenerowy.

darko
10-06-2012, 20:20
Zachód słońca z Darko i Nikonozaur ;p
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/KSF_8272-1.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-xuLvpCb1h8g/T9ThuGvKqBI/AAAAAAAARbE/yUyOSDukdq4/s640/KSF_8272.jpg)
Patrz tam, UFO

admin
10-06-2012, 20:23
Mamy już w archiwum wątek dotyczący pleneru. Czekam na Wasze zdjęcia, etc...

http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=201

coach_lodz
10-06-2012, 20:59
I ja również baaaaaaaardzo dziękuję, za ciepłe przyjęcie i świetną zabawę. Fantastyczna ekipa !!

Azazel85
10-06-2012, 22:59
Dzięki wszystkim za bardzo fajne 3 dni, Piotrowi za całą organizację (w tym m.in. wynalezienie takich atrakcji jak PORT :D), jak również wszystkim uczestnikom za atmosferę i te wszystkie pozytywne emocje.

Fantastycznie było spotkać ponownie "starych znajomych", jak i poznać nowe osoby.
Do następnego razu, mam nadzieję niebawem!

Marek
10-06-2012, 23:57
A ktoś miał w ogóle aparat? Piotr coś chyba..ale zepsuty najwyraźniej, bo bez wyswietlacza z tyłu...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc8327ab.jpg/)

admin
11-06-2012, 10:05
Pogoda sprzyjała jak widać ;) Materiał jednak będzie super. U innych oczywiście ;) Dzięki Mareczku za uwiecznienie gęsiej skórki :)

Grzesiek_G
11-06-2012, 11:53
Dotarliśmy do domu, z krótką przerwą na Częstochowę. Teraz żałuję że nie byłem w porcie ...

admin
11-06-2012, 12:24
:)

Nikonozaur
11-06-2012, 19:00
I ja się wreszcie dokulałem do domku. Miło było Was poznać i pokrzyczeć na wspólnie obejrzanym meczu naszych. ;) Pozdrawiam.

kojot3.0
11-06-2012, 23:16
My też szczęśliwie dotarliśmy o 0.30 . Dzięki serdecznie wszystkim za towarzystwo. I do zobaczenia mam nadzieje jesienią...

admin
12-06-2012, 10:07
I ja się wreszcie dokulałem do domku. Miło było Was poznać i pokrzyczeć na wspólnie obejrzanym meczu naszych. :wink: Pozdrawiam.Głośno było z Twojej strony ;)


I do zobaczenia mam nadzieje jesienią...
Mam nadzieję? Udam że tego nie przeczytałem :)

Jeszcze raz dzięki że byliśmy tam razem.