Zobacz pełną wersję : Świątecznie
Wszystkim użytkownikom i użytkowniczkom forum (za formalnie wyszło). Poprawiam.
Kochani. Życzę Wam radosnych i wyjątkowych Świąt. Niech życie smakuje Wam tak dobrze jak potrawy które wyjmiecie z poświęconego koszyka. Niech spełnią się Wasze marzenia a życzenia z Wigilii umocnią się i podwoją.
Natchnionych dobrą nadzieją Świąt Wielkiej Nocy życzy Piotr Milecki.
Art Erie
07-04-2012, 10:13
Z wzajmnością Piotrze :) I po stokroć zdrowia życzę!
Najlepszego!!!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/04/easter2012-1.jpg
źródło (http://makuch.eu/easter2012/easter2012.jpg)
Spokojnych, Wesołych, Mokrych ;-), a przede wszystkim Zdrowych Świąt życzę :D
wasilewk
07-04-2012, 11:05
Jak zwykle wszystkiego najlepszego ! Dbaj o siebie.
Wesołych pogodnych świąt z rodziną oraz mokrego dyngusa wszystkim Nikoniarzom :D
Wojteksw
07-04-2012, 14:42
Zdrowych i Pogodnych
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/443/kopiawielkanoc2.jpg/)
Dużo zdrowia wszystkim życzę, reszta jakoś się poukłada
Wszystkiego dobrego, radosnych Świąt i dużo zdrowia!!
Spokoju Wam życzę, a Adminowi zdrowia przez duże Z.
coach_lodz
07-04-2012, 21:03
Ja również życzę radosnych świąt !!
Wesołych, radosnych i zdrowych Świąt!
jacek.gold
08-04-2012, 10:00
Wesołych i ciepłych ;)
Najlepszego :)
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf
fotograf58
08-04-2012, 12:20
Wszystkiego Naj :)
Piotrze - zdrówka i wytrwałości w dalszym prowadzeniu tego kramu.
Wszystkiego Naj nikoniarzom :) i innym odszczepieńcom ;) niech światło będzie z Wami
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.