PDA

Zobacz pełną wersję : Kupuje ktoś regularnie Fotokuriera?



morzon
06-04-2012, 22:25
Poszukuję pilnie jednego artykułu sprzed roku (marzec/kwiecień) z Foto-Kuriera - ma ktoś może takie egzemplarze? ;)

downandout
06-04-2012, 22:31
Podaj który dokładnie miesiąc i temat, jutro poszukam w pracy, bo mamy prenumeratę. Może jeszcze się uchowało, więc obiecać nie mogę.

morzon
06-04-2012, 22:35
To chyba numer 4/2011 - o zasilaczu plenerowym 3000ws.
Dzięki za zainteresowanie ;)

downandout
06-04-2012, 22:38
jak znajdę to podeślę skany.
wyślij mi proszę maila na PW.

RobertMiernik
06-04-2012, 22:40
To było w 3/2011

Za 7 zł można sobie PDFa kupić tutaj: http://www.foto-kurier.pl/wydania/55,2541,art.html

morzon
06-04-2012, 22:41
http://www.foto-kurier.pl/wydania/56,2636-45,art,zasilacz-g-3000ws-uniezalezni-cie-od-nbsp-slonca-i-gniazdka-sieciowego.html

Tu jest napisane, że 4/2011 ;)

RobertMiernik
06-04-2012, 22:52
A wyżej 3 ;P

downandout wyjaśni sprawę jak znajdzie te egzemplarze ;>

downandout
07-04-2012, 09:20
było w 4/2011 ;)

RobertMiernik
07-04-2012, 11:40
Kłamcy perfidni! ;P

W każdym razie 7zł kosztuje PDF gdyby nie udało się znaleźć papierowej wersji u nikogo...

downandout
07-04-2012, 12:11
znalazło się ;)