PDA

Zobacz pełną wersję : Lublin - nocleg



Pabloo
05-04-2012, 00:22
Witam, szukam zakwaterowania w Lublinie w przyszłym tygodniu na dwie noce i chciałem zwrócić się do osób, które już korzystały z oferty noclegowej w tym mieście lub orientują się (albo po prostu do mieszkających tu) co do możliwości znalezienia sobie jakiegoś stosunkowo taniego miejsca, im bliżej śródmieścia (konkretnie ul. Spokojna) tym lepiej.
Może ktoś był, może ktoś mieszka, byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Calme
06-04-2012, 12:21
Blisko Śródmieścia i "stosunkowo taniego" będzie raczej trudno połączyć. W takim przypadku szukałbym coś na kształt tego:
http://www.eholiday.pl/szukaj-lublin-23726---26-1.html

Pabloo
06-04-2012, 13:53
"Stosunkowo", może chodzi mi o po prostu nie te najdroższe miejsca ;) A bardziej nawet o jakieś własne opinie, w zasadzie blisko Śródmieścia być nie musi (byle bym zdążył w jakieś 45 min do niego dojechać miejskim transportem), w sumie łóżko i łazienka mi starczy.

Tak w ogóle co wskazane jest w Lublinie obejrzeć, co trzeba koniecznie zobaczyć, jakie miejsca w okolicach tego miasta warto odwiedzić? ;)

piter123789
06-04-2012, 20:35
A jakie miejsca Cię interesują? Sakralne, związane z historią tego miasta czy jedne i drugie? Zaraz coś doradzimy.;)

Calme
06-04-2012, 20:58
Ja polecam widok na Lublin z Wieży Trynitarskiej oraz zwiedzanie Starówki z podziemiami i Zamku ;)

http://www.lublin.eu/Wirtualne_wedrowki-7-29-29.html

Pabloo
06-04-2012, 23:41
Dzięki, świetny link ;)
Jedne i drugie, słyszałem że śliczna starówka, zamek, miejsca interesujące przyrodniczo w pobliżu Lublina też wchodzą w grę. Zwykle lubię zobaczyć wszystko, zwiedzać kompletnie, ale tym, razem dużo czasu mieć nie będę dlatego pytam co polecicie ;)

wer
07-04-2012, 00:57
Jeśli jesteś odporny psychicznie to wycieczka na Majdanek, ale uprzedzam, że to nie jest miejsce dla osób bardzo wrażliwych. Trzeba niestety się opancerzyć mentalnie.

lewAp7
07-04-2012, 08:49
Skansen warto, chociaż trochę szaro o tej porze roku pewnie jest...

piter123789
07-04-2012, 19:26
Za poprzednikami, można jeszcze podziemia lubelskie dorzucić.;) Mało się o nich mówi, a trasa fajna i historii Lublina trochę liźniesz.;)

marzyciel9
07-04-2012, 20:08
jakie miejsca w okolicach tego miasta warto odwiedzić? ;)

ogród botaniczny

piter123789
07-04-2012, 22:20
Ogród teraz jeszcze niespecjalny.;/