Zobacz pełną wersję : Reklama nikoniarze.pl
Witam,
jako początkujący klubowicz postanowiłem, że zareklamuję forum :)
Od Admina dostałem logo, niestety były w kiepskiej jakości...
Trzeba było zrobić podobne w wektorach...
Efekt przedstawiam niżej na swoim samochodzie... :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/2296/dsc6180r.jpg)
militarius
04-04-2012, 22:01
Myślę, że fajna inicjatywa i można to rozpropagować :) Ja byłbym chętny na taką wlepkę.
Nie ukrywam że ja też :D
i ja
Tomek Konopka
04-04-2012, 22:26
i ja też i na auto i na rower :)
dopisz jeszcze: "sprzęt na tylnym siedzeniu" :mrgreen: ;)
i następnego dnia po naklejeniu macie włam do samochodu...
;)
credka, sprzętu nie wozi się na tylnym siedzeniu..
dopisz jeszcze: "sprzęt na tylnym siedzeniu" :mrgreen: ;)
Nie popadajmy w paranoję...
O ile generalnie nie jestem zwolennikiem jakicholkwiek nalepek na samochodzie, tak taką mógłbym w sumie sobie nalepić.
rychu_cmg
04-04-2012, 22:41
i następnego dnia po naklejeniu macie włam do samochodu...
;)
To samo pomyślałem.
mateo912
04-04-2012, 22:47
a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
kronos28
04-04-2012, 23:28
i następnego dnia po naklejeniu macie włam do samochodu...
;)
To samo pomyślałem.
auto mam już oklejone od... ile to już 3 lata? 4? I jakoś mi się nie włamali... No ale ja sprzętu w aucie nie zostawiam...
a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
było za czasów NKP... i nikoniarze też bylo jak mnie pamięc nie myli
mateo912
04-04-2012, 23:54
auto mam już oklejone od... ile to już 3 lata? 4? I jakoś mi się nie włamali... No ale ja sprzętu w aucie nie zostawiam...
było za czasów NKP... i nikoniarze też bylo jak mnie pamięc nie myli
to że NKP to pamiętam ;)
Przecież nie wszyscy wiedzą, co to nikoniarze.pl :)
Tylko wtajemniczeni... ;)
No ja tez bym nakleil......a co, czarna fure mam to bedzie dobrze wygladac:D
Ja to tylko bym się obawiał złośliwości canonierów typu porysowane drzwi czy złamana wycieraczka ;)
Psychotrop
05-04-2012, 11:48
ja nie nakleił, ale przyczepił na magnesie ;)
mam już jeden magnes z z logiem zaprzyjaźnionej firmy modelarskiej i stowarzyszenia modelarskiego do którego należę :)
magnes zawsze można ściągnąć w przeciwieństwie do nakejki.
Znaczek zaprojektowałem w Illustratorze, więc naturalną rzeczy koleją jest w wektorowy, tu można pobrać wersję zapisaną w Coralgolu:
http://dl.dropbox.com/u/19059944/logotyp_nikoniarze-pl.CDR
Tylko B-Ł-A-G-A-M - nie zmieniajcie układu, proporcji i kolorów, bo naprawdę się pogniewamy :evil:. Ten logotyp przypadkiem wyszedł mi nadspodziewanie dobrze (by nie powiedzieć, że jest to najlepszy logotyp jaki w życiu popełniłem). Jestem z niego dumny jak paw i szlag mnie trafia, jak ktoś cokolwiek w nim zmienia.
Robert_P
05-04-2012, 13:56
Czornyj wstaw pdf-a bo nie każdy ma colargola :)
Co do naklejek to ja mam dwie na aucie od kilku lat: dawne NKP i wersja dolna z pliku Czornyja i jakoś (odpukać) nikt mi auta nie uszkodził.
Proszę*bardzo:
http://dl.dropbox.com/u/19059944/logotyp_nikoniarze-pl.pdf
to że NKP to pamiętam ;)
ale na twojej czerwonej wyscigowce to nie ma :D
co prawda nie na swoim,ale nakleje rowniez :)
photoaction
06-04-2012, 00:08
Fajna sprawa am bym chętnie nakleił :)
Ale fakt, kusi włamywaczy. Oczywiście tych bardziej kumatych.
Jest co prawda AC ale nigdy nie wiadomo jak z tym bywa..
Kiedyś pamiętam zrobiliśmy podobną 'akcję' z vlepkami na forum snowboardowym. Miło było poznać kilka osób na stoku :)
Na drugim samochodzie wożę naklejony obrys lustrzanki... już kilka lat... nigdy nie było problemów... :)
co prawda nie na swoim,ale nakleje rowniez :)
Chcesz zeby sie sasiadowi wlamali? ;-)
Ale fakt, kusi włamywaczy. Oczywiście tych bardziej kumatych.
no bo dla tych mniej kumatych to już masz przecież : D3 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8 VR | SB | EIZO | VAIO ;)
choć osobiście myślę że ani jedna ani druga rzecz nie ma znaczenia dla włamywaczy, no ale jak już tak się strzec to polecam z wielu stron ;)
A jak ktoś kradnie z auta to nie patrzy na naklejki tylko obczaja wcześniej gdzie właściciel umieszcza cenny sprzęt - a dla zawartości 10-30tys to i całe miasto mu się opłaca za ofiarą przejechać ;)
Popieram Tommy'ego. Nie popadajmy w paranoje, ze z powodu naklejki ktos sie wlamie do auta.
Wlamie sie, bo :
- bedzie chcial sprawdzic, czy czasem czegos tam nie ma
- zrobi rozpoznanie i bedzie wiedzial, ze cos na pewno znajdzie
- wlamie sie bo jest wandalem/debilem/dresem/itp i samo wlamanie, jesli jeszcze obok beda kumple wprawi go w euforie
Al Koholik
06-04-2012, 15:17
Dawno, dawno temu rodzice zakupili Fiata 125p z naklejką Lamborghini. Całe szczęście na Podkarpaciu nie mamy kumatych złodziei :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.