skrzynka97
04-04-2012, 19:57
tyle się mówi o poprawianiu zdjęć modelek,
jak myślicie, ile tu było roboty grafika, głowa modelki jest nieproporcjonalnie mała do reszty ciała
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/529909_381017345253940_115276511828026_1273516_193 0719615_n.jpg)
jak myślicie, ile tu było roboty grafika, głowa modelki jest nieproporcjonalnie mała do reszty ciała
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/529909_381017345253940_115276511828026_1273516_193 0719615_n.jpg)