Zobacz pełną wersję : Jak sie pije w ROSJI - FILM
Motorniczy
04-04-2012, 19:14
To trzeba zobaczyc ... wrazenia niezapomniane :))) , np. Braga - trunek, ktory wytwarza sie w warunkach domowych , mieszanie "zaprawy" odbywa sie w .... pralce :)
http://www.youtube.com/watch?v=srYpDGen6IA&feature=related
krzysztofz24
04-04-2012, 22:07
Przeciez to jakies wymyslona komedia:-). Piwo z srodkiem owadobojczym...i co ci robotnicy sobie odfiltrowywali I pili?:-). Niezle walili wode kolonska pod sklepem...posmiac sie mozna, ale ogolnie to nie wierze, ze w Rosji az tak pija:-).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.