PDA

Zobacz pełną wersję : BAR - MIL Ktoś ogląda?



SADPUNK44
03-04-2012, 21:30
Wszystkie serwery pozawieszane, nigdzie nie mogę obejrzeć, dajcie głos, jaki wynik...:)

piwko2
03-04-2012, 21:35
2-1 dla Barcy

SADPUNK44
03-04-2012, 21:42
:D

foto4deg
03-04-2012, 21:44
zawsze możesz wykupić konto na weeb tv :) 3 pln za 3 dni, 15 za 30 dni :) jeszcze zostaje relacja na żywo na gazeta.pl

SADPUNK44
03-04-2012, 21:49
zawsze możesz wykupić konto na weeb tv :) 3 pln za 3 dni, 15 za 30 dni :) jeszcze zostaje relacja na żywo na gazeta.pl


Możesz podlinkować? To jest polska strona?

Pabloo
03-04-2012, 22:07
http://www.activepl.tv/stream1.html

SADPUNK44
03-04-2012, 22:11
3-1:mrgreen:

foto4deg
03-04-2012, 22:47
oj, sorry :D nie zaglądałem. Jakby co na przyszłość http://weeb.tv/, ja korzystam już od pół roku, mają sporo programów :) i te 15 pln, to mało :)

Pabloo
03-04-2012, 22:56
Każdą transmisję sportową można znaleźć bezpłatnie ;)

foto4deg
03-04-2012, 23:25
Niby tak, ale czasami albo zacina, albo kiepska jakość. Tu, oprócz wszystkich polskich kanałów sportowych, jeszcze pakiet canal + i hbo :) wczoraj gra o tron :D no, ale to już nie ten dział ;)

SADPUNK44
04-04-2012, 00:29
Dzięki, najważniejsze, że Barcelona gra w półfinale!:mrgreen:

coach_lodz
04-04-2012, 07:20
Aaaa trzeba było zajrzeć do Shouta... ja znalazłem relacje na Sopcascie w zasadzie w HD bez przycinek, tylko że po rosyjsku... ale co to za problem :)

elanek
04-04-2012, 08:23
http://livetv.ru/ - znajomek z Couchsurfingu mi polecił.
Dobrze działa.
Visca el Barca!

fruchu
04-04-2012, 08:24
Ja czasami korzystam z http://www.meczyki.pl