Zobacz pełną wersję : BAR - MIL Ktoś ogląda?
SADPUNK44
03-04-2012, 21:30
Wszystkie serwery pozawieszane, nigdzie nie mogę obejrzeć, dajcie głos, jaki wynik...:)
SADPUNK44
03-04-2012, 21:42
:D
foto4deg
03-04-2012, 21:44
zawsze możesz wykupić konto na weeb tv :) 3 pln za 3 dni, 15 za 30 dni :) jeszcze zostaje relacja na żywo na gazeta.pl
SADPUNK44
03-04-2012, 21:49
zawsze możesz wykupić konto na weeb tv :) 3 pln za 3 dni, 15 za 30 dni :) jeszcze zostaje relacja na żywo na gazeta.pl
Możesz podlinkować? To jest polska strona?
http://www.activepl.tv/stream1.html
SADPUNK44
03-04-2012, 22:11
3-1:mrgreen:
foto4deg
03-04-2012, 22:47
oj, sorry :D nie zaglądałem. Jakby co na przyszłość http://weeb.tv/, ja korzystam już od pół roku, mają sporo programów :) i te 15 pln, to mało :)
Każdą transmisję sportową można znaleźć bezpłatnie ;)
foto4deg
03-04-2012, 23:25
Niby tak, ale czasami albo zacina, albo kiepska jakość. Tu, oprócz wszystkich polskich kanałów sportowych, jeszcze pakiet canal + i hbo :) wczoraj gra o tron :D no, ale to już nie ten dział ;)
SADPUNK44
04-04-2012, 00:29
Dzięki, najważniejsze, że Barcelona gra w półfinale!:mrgreen:
coach_lodz
04-04-2012, 07:20
Aaaa trzeba było zajrzeć do Shouta... ja znalazłem relacje na Sopcascie w zasadzie w HD bez przycinek, tylko że po rosyjsku... ale co to za problem :)
http://livetv.ru/ - znajomek z Couchsurfingu mi polecił.
Dobrze działa.
Visca el Barca!
Ja czasami korzystam z http://www.meczyki.pl
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.