Zobacz pełną wersję : Specjalista od Visual Basica
piter123789
03-04-2012, 20:34
Witam. Może ktoś orientuje się w tym języku i zechciałby mi pomóc?:) W zamian mogę plecak nosić czy co tam jeszcze.:D
Jak masz konkretny problem to go opisz. Czy może jednak chodzi o to, że chciałbyś się tego języka nauczyć?
piter123789
04-04-2012, 15:03
Dzięki, ale już kolega ksviper mi pomaga.:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.