PDA

Zobacz pełną wersję : Specjalista od Visual Basica



piter123789
03-04-2012, 20:34
Witam. Może ktoś orientuje się w tym języku i zechciałby mi pomóc?:) W zamian mogę plecak nosić czy co tam jeszcze.:D

ropusz
04-04-2012, 11:09
Jak masz konkretny problem to go opisz. Czy może jednak chodzi o to, że chciałbyś się tego języka nauczyć?

piter123789
04-04-2012, 15:03
Dzięki, ale już kolega ksviper mi pomaga.:)