PDA

Zobacz pełną wersję : Przyczepka rowerowa - cargo II



TMB
02-04-2012, 20:33
Witajcie
Chce kupic przyczepke rowerową. W oko wpadla mi "cargo II " - 7kg wagi, duze rozmiary (jak na przyczepke) i stosunkowo tani (350zł). Tylko nigdzie nie moge znaleźć aktualnej oferty.
I tutaj mam 3 pytania:
1. Wie ktoś gdzie można ją kupić? Bo ja szukalem i nic
2. Moze ktoś sprzedaje używaną sztuke?
3. Jak nie cargo, to co innego? Chce aby mialo te 75cm długosci. :) I nie 14kg wagi

Pz
Tadzio

Andre
02-04-2012, 20:38
Na twoim miejscu zajrzałbym na www.podrozerowerowe.info jest tam temat o przyczepkach oraz kilka osób doświadczonych w podróżach z przyczepkami tego typu.

TMB
02-04-2012, 20:47
Szukałem, ale albo jednokołowe przyczepki, albo jeden jakis wielki watek jest "nieaktualny" :? Szkoda

Andre
02-04-2012, 21:31
Zapytaj na tamtym forum, może ktoś bedzie wiedział.

TMB
02-04-2012, 21:31
Okej, wielkie dzięki :) Bo w gre wchodzi tylko przyczepka 2'kołowa.

TMB
03-04-2012, 21:59
Andre - i jak? Dowiedziales się czegos?

akustyk
03-04-2012, 22:09
z cyklu kombinacji transportowych do rowerow, to istnieje tez cos takiego jak bakfiets (http://www.babboe.nl/), czyli rower przystosowany do przewozu duzych objetosci. Holendrzy potrafia na tym z IKEI meble dowiezc albo grupe dzieci ze zlobka (tak do 10 sztuk na rower) dowiezc na plaze. oczywiscie, to jest zupelnie nowy rower, tego sie nie da zrobic na istniejacym, ale podaje jako ciekawostke z kraju tulipanow i pedalow ;)

co do przyczepek: moge polecic poszukanie i skorzystanie ze znajomosci w Holandii. na marktplaats.nl mozna znalezc mnostwo nieprzechodzonych cudow na kolkach (wszelkiej masci), a do Polski mozna to przekazac przez kierowce autobusu kursowego typu Amsterdam/Bruksela - PL. mysle, ze wyjdzie taniej niz sklep.


PS. jak juz jestem przy ciekawostkach okolopedalowych...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images.retecool.com/uploads/1329-reet-bierfiets.jpg)
widzialem to live, nawet kiedys w pracy proponowalem jako forme aktywnosci socjalnej do integracji pracownikow ;) mozna sobie na urodziny wynajac i z grupa znajomkow np. po grachtach w Amsterdamie pojezdzic i powydzierac jape...

Andre
04-04-2012, 09:43
Andre - i jak? Dowiedziales się czegos?

Przecież napisałem zapytaj się na tamtym forum, a nie że się zapytam.

TMB
04-04-2012, 13:24
no tak, sorry :lol: podswiadomie zrozumialem, ze to Ty zapytasz - moj błąd.