Zobacz pełną wersję : Mam ochotę posłuchać muzyki...
Gladiator, Ostatni Mohikanin, Krwawy diament, Helikopter w ogniu i ... może ktoś sypnie innymi tytułami które równie są niesamowite w odbiorze.
->http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=79107
"Madonna - Miles Away... dzisiaj leci u mnie najczęściej" Ale tam jest jeden wielki wór
krzysztof jot
30-03-2012, 15:49
Gladiator, Ostatni Mohikanin, Krwawy diament, Helikopter w ogniu i ... może ktoś sypnie innymi tytułami które równie są niesamowite w odbiorze.
dyblujesz wątek...
Ale tam jest jeden wielki wór
Przecież można zadać odpowiednie pytanie. ;)
Zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.