PDA

Zobacz pełną wersję : Mam ochotę posłuchać muzyki...



manfred
30-03-2012, 15:37
Gladiator, Ostatni Mohikanin, Krwawy diament, Helikopter w ogniu i ... może ktoś sypnie innymi tytułami które równie są niesamowite w odbiorze.

Dyziek
30-03-2012, 15:44
->http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=79107

manfred
30-03-2012, 15:47
"Madonna - Miles Away... dzisiaj leci u mnie najczęściej" Ale tam jest jeden wielki wór

krzysztof jot
30-03-2012, 15:49
Gladiator, Ostatni Mohikanin, Krwawy diament, Helikopter w ogniu i ... może ktoś sypnie innymi tytułami które równie są niesamowite w odbiorze.

dyblujesz wątek...

swider
30-03-2012, 16:01
Ale tam jest jeden wielki wór
Przecież można zadać odpowiednie pytanie. ;)
Zamykam.