Zobacz pełną wersję : Statyw do 300zł i
BarteX01
29-03-2012, 15:59
Witam. Szukam Statywu do 300zł. Aparat to d80 i zwykłe szkiełka.
Nic ciężkiego
Zamierzam używać do fotografii krajobrazu i makrofotografii
Wymagan pod względem wagi nie mam. .
mam pewne typy tylko czym się różnią?
http://allegro.pl/statyw-slik-pro-340dx-max-5kg-26-147cm-torba-w-wa-i2241022146.html
http://allegro.pl/slik-pro-330dx-statyw-pro-ze-stopu-amt-torba-i2239444129.html
Bardzo dziękuję za pomoc
oczywiście polecam sherpa'e 600r - byleś nie trafił tak jak ja!
BarteX01
29-03-2012, 20:30
tzn?
pewnie, używane cię nie interesują, ale pewna pani na allegro sprzedała mi taki felerny model, wszystkie nogi nie są równe i jedna była w środku ułamana, teraz z nią walczę....
330dx - mniej sekcji-stabilniej, z danuch wynika, ze wyższy.
BarteX01
29-03-2012, 21:42
nojmi a pani ma jakiś sklep?
podał byś namiary żebym nie miał problemów?
Ja mam 330dx po złożeniu jest dłuższy niż 340, ale za to jak kolega wcześniej wspominał jest stabilniejszy.
Polecam 330dx używam od ponad roku i spełnia moje potrzeby w 100%
wojtas0009
29-03-2012, 23:27
polecam 330dx :) wytrzymuje sporo, gąbka na nogach fajna sprawa zimą, nie jest ciężki, kolumnę można rozkręcić :) głowica średnia, ale można wymienić przecież ;)
w moim oderwałem metalowy kawałek blokady nogi, ale to było nieco bezsensowne użycie... ale stoi równo dalej! :) polecam
nie, nie ta pani żadnego sklepu nie miała, ale sprzedawała kilka sztuk, nie wiem jak pozostałe ale mój to... no teraz się kuruje, zobaczymy co będzie :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.