PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw do 300zł i



BarteX01
29-03-2012, 15:59
Witam. Szukam Statywu do 300zł. Aparat to d80 i zwykłe szkiełka.
Nic ciężkiego
Zamierzam używać do fotografii krajobrazu i makrofotografii
Wymagan pod względem wagi nie mam. .
mam pewne typy tylko czym się różnią?
http://allegro.pl/statyw-slik-pro-340dx-max-5kg-26-147cm-torba-w-wa-i2241022146.html
http://allegro.pl/slik-pro-330dx-statyw-pro-ze-stopu-amt-torba-i2239444129.html
Bardzo dziękuję za pomoc

nojmi
29-03-2012, 18:58
oczywiście polecam sherpa'e 600r - byleś nie trafił tak jak ja!

BarteX01
29-03-2012, 20:30
tzn?

nojmi
29-03-2012, 20:35
pewnie, używane cię nie interesują, ale pewna pani na allegro sprzedała mi taki felerny model, wszystkie nogi nie są równe i jedna była w środku ułamana, teraz z nią walczę....

Comret
29-03-2012, 21:03
330dx - mniej sekcji-stabilniej, z danuch wynika, ze wyższy.

BarteX01
29-03-2012, 21:42
nojmi a pani ma jakiś sklep?
podał byś namiary żebym nie miał problemów?

oge
29-03-2012, 23:09
Ja mam 330dx po złożeniu jest dłuższy niż 340, ale za to jak kolega wcześniej wspominał jest stabilniejszy.

Polecam 330dx używam od ponad roku i spełnia moje potrzeby w 100%

wojtas0009
29-03-2012, 23:27
polecam 330dx :) wytrzymuje sporo, gąbka na nogach fajna sprawa zimą, nie jest ciężki, kolumnę można rozkręcić :) głowica średnia, ale można wymienić przecież ;)

w moim oderwałem metalowy kawałek blokady nogi, ale to było nieco bezsensowne użycie... ale stoi równo dalej! :) polecam

nojmi
30-03-2012, 06:46
nie, nie ta pani żadnego sklepu nie miała, ale sprzedawała kilka sztuk, nie wiem jak pozostałe ale mój to... no teraz się kuruje, zobaczymy co będzie :)