PDA

Zobacz pełną wersję : Kanał RSS



tco99
28-03-2012, 17:53
Witam....



..Szanowni Nikoniarze.....co się stało z kanałem RSS na forum....... http://forum.nikoniarze.pl/external.php?type=RSS2
...coś przestało działać od 16 marca.....ktoś coś wie...?


pozdrawiam

Rafał_Sz
28-03-2012, 17:56
Była/jest awaria forum.

2pompony
28-03-2012, 18:00
Z tym, że RSS i tak nigdy nie działało tak jak powinno. Nikt tego nei umiał na serwerze ustawić i takie to kulawe było nawet przed awarią.

krzysztof jot
29-03-2012, 00:22
no ale było, teraz już jest totalne nic.
Trochę to ułomne jak na tak "za mordę" trzymane forum (w znaczeniu "za mordę" jak najbardziej pozytywnym :)

jamirq
30-03-2012, 10:11
czyli z rss nici, tak?

juha
25-04-2012, 00:13
Da się coś z tym zrobić?

2pompony
25-04-2012, 00:20
Jak się nie dało zrobić przez kilka lat, czemu teraz nagle miałoby się dać?

yOyO-
22-05-2012, 17:55
Jak się nie dało zrobić przez kilka lat, czemu teraz nagle miałoby się dać?

Bo znajdzie się ktoś, kto nie wie, że się nie da zrobić i to zrobi?

A tak poważnie. RSS dalej nie działa i pytanie, czy działać będzie?