Zobacz pełną wersję : Kanał RSS
Witam....
..Szanowni Nikoniarze.....co się stało z kanałem RSS na forum....... http://forum.nikoniarze.pl/external.php?type=RSS2
...coś przestało działać od 16 marca.....ktoś coś wie...?
pozdrawiam
Rafał_Sz
28-03-2012, 17:56
Była/jest awaria forum.
2pompony
28-03-2012, 18:00
Z tym, że RSS i tak nigdy nie działało tak jak powinno. Nikt tego nei umiał na serwerze ustawić i takie to kulawe było nawet przed awarią.
krzysztof jot
29-03-2012, 00:22
no ale było, teraz już jest totalne nic.
Trochę to ułomne jak na tak "za mordę" trzymane forum (w znaczeniu "za mordę" jak najbardziej pozytywnym :)
2pompony
25-04-2012, 00:20
Jak się nie dało zrobić przez kilka lat, czemu teraz nagle miałoby się dać?
Jak się nie dało zrobić przez kilka lat, czemu teraz nagle miałoby się dać?
Bo znajdzie się ktoś, kto nie wie, że się nie da zrobić i to zrobi?
A tak poważnie. RSS dalej nie działa i pytanie, czy działać będzie?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.