Zobacz pełną wersję : Czy forum działa już normalnie?
Bo po ostatnim padzie mam problem z subskrybowanymi tematami. Nie pojawiają mi się na liście z nowymi postami w panelu użytkownika, mimo że są w nich nowe posty. Niektóre wątki pojawiają się, niektóre nie, mimo że próbowałem już nawet wyłączać ich subskrypcję i włączać ją na nowo. Może ktoś coś poradzić?
zdecydowanie nie dziala normalnie. mam te same problemy.
Psychotrop
27-03-2012, 10:03
forum działa normalnie.
a z subskrypcjami także mam problem.
przychodzi powiadomienie na pocztę email, wchodzę na forum i wątek jest oznaczony jako przeczytany.
mi pomaga napisanie posta w danym wątku, lub wyłączenie i ponowne włączenie subskrypcji.
znaczy chyba działa, bo przy tej ilości wątków które mam subskrybowane, to ciężko mi to zweryfikować dokładnie.
Napisanie posta nie zawsze działa.
a wiadomo czy ktoś coś z tym zamierza zrobić? w sensie trzymających władzę. na serwerze:-)
Psychotrop
27-03-2012, 10:07
Napisanie posta nie zawsze działa.
chyba, masz rację.
bo jakoś nie mogę się doszukać kilku wątków, w związku z którymi dostałem email z powiadomieniem o nowych postach.
a wiadomo czy ktoś coś z tym zamierza zrobić? w sensie trzymających władzę. na serwerze:-)
jedyną osobą, która może ogarnąć temat jest Maciek (Kyllan).
niestety jest teraz bardzo "nieczasowy" :/
nie dzialaja tez inne opcje... nie dziala RSS, nie dziala blokada 20s przy klikaniu "nowe posty" i jeszcze pare dupereli...
Gwynbleidd
27-03-2012, 19:16
Dla mnie najbardziej denerwujące jest to, że kiedy wchodzę do tematu, który od jakiegoś czasu czytam, to otwiera mi się teraz na pierwszym poście, a nie tak jak kiedyś na ostatnim przeczytanym (tudzież pierwszym nieprzeczytanym). Nie wiem czy opisałem to tak jak trzeba :/
Boryszuk
27-03-2012, 19:37
U mnie chyba zaczęło działać już poprawnie. Od kilku dni działają powiadomienia o nowych postach z innych działów, dziś zaczęło to działać również dla Cafe.
Może to użytkownikom wg kolejności alfabetycznej naprawiają? :D
wasilewk
27-03-2012, 20:17
Dla mnie najbardziej denerwujące jest to, że kiedy wchodzę do tematu, który od jakiegoś czasu czytam, to otwiera mi się teraz na pierwszym poście, a nie tak jak kiedyś na ostatnim przeczytanym (tudzież pierwszym nieprzeczytanym). Nie wiem czy opisałem to tak jak trzeba :/
Było już. Trzeba sobie w ustawieniach konta zmienić.
Było już. Trzeba sobie w ustawieniach konta zmienić.
Podaj linka, proszę, proszę, proszę <oczy_kota_ze_Shreka>
Bo u mnie dalej SHOUT wyświetla się jako przeczytany i to niezależnie od ilości nowych postów. Przelogowanie, czy też użycie innego komputera nie pomaga.
wasilewk
27-03-2012, 20:33
Ja pisałem o kolejności nowych postów - zaczęły być na początku, a nie na końću tematu. Niemniej polecam sprawdzenie ustawień w koncie - powinno coś tam pomóc.
Pzdr.
Edit: może to: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=204087
P.S.
Szukam linka... ..problem w tym, że wtedy był rok 2014 i szukajka ich nie widzi.:confused:
Gwynbleidd
27-03-2012, 21:32
Ja pisałem o kolejności nowych postów - zaczęły być na początku, a nie na końću tematu. Niemniej polecam sprawdzenie ustawień w koncie - powinno coś tam pomóc.
Chyba nie do końca mi o to chodziło. Kiedyś jak wchodziłem w temat, który już kiedyś czytałem, to otwierał mi się w miejscu w którym skończyłem, na pierwszym nieprzeczytanym poście. A teraz zawsze otwiera mi się na początku tematu... jeśli temat ma dwie strony to nie jest to kłopot, ale jeśli to temat powiedzmy 200 stronicowy i od ostatniej wizyty przybyło powiedzmy 15 stron to czasem trudno odnaleźć miejsce, w którym skończyło się czytać.
wasilewk
27-03-2012, 21:35
Chyba nie do końca mi o to chodziło. Kiedyś jak wchodziłem w temat, który już kiedyś czytałem, to otwierał mi się w miejscu w którym skończyłem, na pierwszym nieprzeczytanym poście. A teraz zawsze otwiera mi się na początku tematu... jeśli temat ma dwie strony to nie jest to kłopot, ale jeśli to temat powiedzmy 200 stronicowy i od ostatniej wizyty przybyło powiedzmy 15 stron to czasem trudno odnaleźć miejsce, w którym skończyło się czytać.
Akurat ten problem u mnie nie występuje: jak wchodzę w czytany już kiedyś temat, to zatrzymuję się na pierwszym poście, którego jeszcze nie czytałem.
Przepraszam, chyba dałem plamę: tak się dzieje, jak napisałem - ale ja wywołuję temat klikając na subskrybowany link otrzymany w mailu.
Pzdr.
Władca Pixeli
28-03-2012, 04:45
Mój ulubiony serial "N jak Nikoś" :mrgreen: czyli "Nikon D800 i D800E oficjalnie" nie działa poprawnie.
Mój ulubiony serial "N jak Nikoś" :mrgreen: czyli "Nikon D800 i D800E oficjalnie" nie działa poprawnie.
Wygląda na to, że poprawi się w kwietniu 2014 roku. :) Mimo usunięcia postów datowanych na 2014 rok gdzieś została wiadomość, że wszystko do tej daty zostało przeczytane i po otwarciu takiego tematu mamy wyczyszczone...
Dobrze "działają" wątki w których nie było postów z feralnego roku.
Gwynbleidd
28-03-2012, 08:20
Wygląda na to, że poprawi się w kwietniu 2014 roku. :) Mimo usunięcia postów datowanych na 2014 rok gdzieś została wiadomość, że wszystko do tej daty zostało przeczytane i po otwarciu takiego tematu mamy wyczyszczone...
Dobrze "działają" wątki w których nie było postów z feralnego roku.
U mnie niestety we wszystkich wątkach jest problem, nawet tych założonych "po roku 2014" ;-)
snakemaycry
28-03-2012, 11:51
Pewnie wystarczyłoby przebudowanie indeksów z poziomu vB i wróciłoby do normy. Trzeba tylko poklikać :)
PS. U mnie też wątek D800 cały czas przeczytany.
U mnie pomogło odznaczenie jak przeczytane wszystkie wątki i od tego czasu dział już normalnie.
snakemaycry
28-03-2012, 23:07
U mnie pomogło odznaczenie jak przeczytane wszystkie wątki i od tego czasu dział już normalnie.
U mnie mimo, wylogowywania się oznaczania jako przeczytanie i innych czarów marów kilka tematów, np. Shout i D800 ciągle pokazuje jako przeczytane i basta. Tak jak pisałem pewnie trzeba przebudować informację o tematach w bazie.
U mnie mimo, wylogowywania się oznaczania jako przeczytanie i innych czarów marów kilka tematów, np. Shout i D800 ciągle pokazuje jako przeczytane i basta. Tak jak pisałem pewnie trzeba przebudować informację o tematach w bazie.
U mnie podobnie jest w wątku SHOUT. Eh, w 2014 się samo naprawi, jakoś to przeboleję. ;)
no a rss nadal nie dziala... ja mam problem z watkami ortodoksow... i nie wiem czy ten album juz wydrukowali czy nie... kurde, to tak jak z ojcem karlita... szukalem w googlach, ale nie wiem kto nim jest...
Boryszuk
29-03-2012, 00:09
Niektorzy juz odebrali (album) ;)
Motorniczy
29-03-2012, 00:33
Nie dziala normalnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.