Zobacz pełną wersję : To koniecznie trzeba zobaczyc !
Polska Fotografia Prasowa nadal najlepsza na Swiecie !
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=0
jacek.gold
26-03-2012, 10:46
nie kumam :(
robiłeś te zdjęcia i je polecasz?
bo nie widzę tam nic aż tak ciekawego
Obejrzalem i polecam.
A czemu to chyba widac ??
Polska Fotografia Prasowa nadal najlepsza na Swiecie !
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=0
O to chyba dobra wiadomość, że jest najlepsza.
A tak w szczególności pod jakim względem ?
Tego wlasnie nie wiem :^((
Jakosc prezentacji jest szokujaca - pod kazdym mozliwym wzgledem
jacek.gold
26-03-2012, 11:34
czy my napewno widzimy to samo?
bo ja oglądam reportaż z otwarcia mostu a ten kadr nie sprawia że padam na kolana
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=25
zresztą inne też nie
Czy tylko ja wyczuwam ironię autora wątku, zawartą w tytule i treści jego posta?
Rafał_Sz
26-03-2012, 12:51
Tanio miało być, najlepiej za darmo. No i jest. :mrgreen:
Przeczytałem nagłówek postu, obejrzałem zdjęcia i.... WTF?? Co w tych zdjęciach takiego ciekawego?
No właśnie kompletnie nic, zwykłe gnioty. Do tego jakiś cymbał wrzucił ich za dużo bez składu i ładu.
No i o to chodzi... Zwykłe zdjęcia dla zwykłego obywatela. Nikt się na chwile nie zatrzyma przy żadnym z nich, bo nie warto. Ale za to każdy moze mieć dokładnie takie same i każdy rozumie przekaż. :)
Nie znacie się.
Jeżeli 90% obywateli nie widzi różnicy, to po co przepłacać?
Dziadostwo w "Wyborowej" zaczyna być przysłowiowe.
Dżizes, co to będzie, jak doprowadzą wreszcie autostradę?!
Motorniczy
26-03-2012, 23:56
No i widac wlasnie skutki zmian w Gazecie Wyborczej. Te fotki wygladaja jak wymiot po imprezie.
No co... dziennikarstwo obywatelskie :lol:
Mnie już nic nie dziwi, choćby spójniki na końcach wierszy, w prasie codziennej...
Widze, ze w koncu pare osob skojarzylo czemu To Trzeba Obejrzec :^)))
Powinniście jeszcze zobaczyć 'Pana Fotoreportera z Gazety Wyborczej' w czasie pracy.. same zdjęcia to niepełny obraz..
Rafał_Sz
27-03-2012, 09:45
A jak wygląda?
Raczej jak się zachowuję, żałuję, że nie zrobiłem mu zdjęć, albo jeszcze lepiej filmu..
No to opowiedz chociaz!!!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.