PDA

Zobacz pełną wersję : To koniecznie trzeba zobaczyc !



Nikomat
26-03-2012, 10:20
Polska Fotografia Prasowa nadal najlepsza na Swiecie !

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=0

jacek.gold
26-03-2012, 10:46
nie kumam :(
robiłeś te zdjęcia i je polecasz?
bo nie widzę tam nic aż tak ciekawego

Nikomat
26-03-2012, 10:50
Obejrzalem i polecam.
A czemu to chyba widac ??

lechupe
26-03-2012, 11:14
Polska Fotografia Prasowa nadal najlepsza na Swiecie !

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=0

O to chyba dobra wiadomość, że jest najlepsza.
A tak w szczególności pod jakim względem ?

Nikomat
26-03-2012, 11:19
Tego wlasnie nie wiem :^((

Jakosc prezentacji jest szokujaca - pod kazdym mozliwym wzgledem

jacek.gold
26-03-2012, 11:34
czy my napewno widzimy to samo?
bo ja oglądam reportaż z otwarcia mostu a ten kadr nie sprawia że padam na kolana
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/51,34862,11411668.html?i=25
zresztą inne też nie

Aras
26-03-2012, 12:47
Czy tylko ja wyczuwam ironię autora wątku, zawartą w tytule i treści jego posta?

Rafał_Sz
26-03-2012, 12:51
Tanio miało być, najlepiej za darmo. No i jest. :mrgreen:

pil74
26-03-2012, 13:25
Przeczytałem nagłówek postu, obejrzałem zdjęcia i.... WTF?? Co w tych zdjęciach takiego ciekawego?
No właśnie kompletnie nic, zwykłe gnioty. Do tego jakiś cymbał wrzucił ich za dużo bez składu i ładu.

dikanda
26-03-2012, 15:02
No i o to chodzi... Zwykłe zdjęcia dla zwykłego obywatela. Nikt się na chwile nie zatrzyma przy żadnym z nich, bo nie warto. Ale za to każdy moze mieć dokładnie takie same i każdy rozumie przekaż. :)

!AGresT
26-03-2012, 15:16
Nie znacie się.
Jeżeli 90% obywateli nie widzi różnicy, to po co przepłacać?

l77
26-03-2012, 17:26
Dziadostwo w "Wyborowej" zaczyna być przysłowiowe.

Jędrula
26-03-2012, 23:34
Dżizes, co to będzie, jak doprowadzą wreszcie autostradę?!

Motorniczy
26-03-2012, 23:56
No i widac wlasnie skutki zmian w Gazecie Wyborczej. Te fotki wygladaja jak wymiot po imprezie.

prz3mo
27-03-2012, 00:03
No co... dziennikarstwo obywatelskie :lol:
Mnie już nic nie dziwi, choćby spójniki na końcach wierszy, w prasie codziennej...

Nikomat
27-03-2012, 03:02
Widze, ze w koncu pare osob skojarzylo czemu To Trzeba Obejrzec :^)))

kisio
27-03-2012, 09:14
Powinniście jeszcze zobaczyć 'Pana Fotoreportera z Gazety Wyborczej' w czasie pracy.. same zdjęcia to niepełny obraz..

Rafał_Sz
27-03-2012, 09:45
A jak wygląda?

kisio
27-03-2012, 10:11
Raczej jak się zachowuję, żałuję, że nie zrobiłem mu zdjęć, albo jeszcze lepiej filmu..

Greg77
27-03-2012, 10:18
No to opowiedz chociaz!!!