Zobacz pełną wersję : Torba na D300 + grip, D70s, 3 szkła, lampa
logitech55
24-03-2012, 10:28
Szukam torby która pomieści D300 + grip, D70s, 3 szkła, lampę. Myślę o Lowepro Stealth Reporter D400 AW lub Nova 200 tylko nie wiem czy pomieści wszystko a może polecicie jakąś inną? Jeśli można to poproszę o zdjęcie jak to wszystko wygląda.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto-net.pl/sklep/obrazki/tamrac_pro12_5612_d.jpg) - model 12, znajomy mojego ojca ma już od dwóch lat i sobie chwali! Ja mam model 6, mniejszy, tylko troszeczkę luźne ścianki :)
Firma Tamrac - zapomniałem dopisać :)
Polecam! Świetna torba - jestem jej szczęśliwym posiadaczem od prawie dwóch lat :)
czyli, już chyba masz torbę :) jak się szybko rozglądasz, to na allegro dostaniesz w granicach 200/300 zł :)
logitech55
25-03-2012, 10:46
Model 12 Tamrac jest chyba do mnie za duży. Do mnie to chyba powinien starczyć model 8 - jeśli się mylę proszę o poprawienie. Ale czy do Lowepro Stealth Reporter D400 AW też zmieszczę?
Kup 12. Miejsca nigdy dość. Sprzętu z czasem będziesz miał raczej więcej niż mniej ;)
ja kupiłem 6 ale też jest dla mnie za duża, mam tylko dwa szkła, ale miejsca nigdy za dużo, ładowarka, jakieś kable, kanapki...
logitech55
26-03-2012, 21:09
Co polecacie w cenie ok. 250 zł?
http://allegro.pl/tamrac-pro-12-5612-torba-fotograficzna-i2230550558.html - czyli 12 tamarca odpada?
Co polecacie w cenie ok. 250 zł?
Tamrac pro12 za 280 kup teraz na słynnym portalu aukcyjnym :)
logitech55
26-03-2012, 23:57
Tamtac 12 jest dla mnie za wielka długość 50 cm.
Znalazłem inne
http://allegro.pl/torba-lowepro-nova-200-aw-sklep-k-ow-f-vat-i2215812882.html
http://allegro.pl/torba-lowepro-stealth-reporter-d400-aw-i2215493791.html
Chyba cały sprzęt wejdzie do torby w linku 1.
Byłem na stronie lowepro z kalkulatorem i wyszło mi ze sprzęt zmieści się do nova 190 wiec nova 200 by była chyba w sam raz.
logitech55
31-03-2012, 18:11
Kupiłem nova 200 AW jak przyjdzie napiszę czy się sprzęt mieści.
Mam w/w torbę nova200 od ponad roku - powinna pomieścić to co chcesz.
Do mojej wkładam d300s z zapiętym szkłem np Sigma 50 1,4 + reszta czyli: Tamron 17-50, Tamron 90, Samyang 8mm, sb900, + jedna większa komórka wolna np na śniadanie - czasami robię z niej 2 mniejsze.
Do tego w kieszonkach trochę akcesorii upchasz, pokrowiec przeciwdeszczowy jest, z zamkami nie ma problemów.
Brakuje mi tylko jednego - jakiegoś patentu na zamocowanie statywu.
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html
logitech55
01-04-2012, 19:04
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html
prima aprilis :)
szkoda ze tylko Ty jeden sie smiejesz :) reszcie humor nie podszedl
jak zobaczyłem też się uśmiałem! :D
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html
Dopiero dzisiaj zobaczyłem, ale czyścisz mi monitor ;)
jakas sciereczke z irchy gdzies znajde :)
logitech55
06-04-2012, 20:58
Torba wczoraj przyszła. Wszystko co mam w niej mieszczę i jest jeszcze luz. Mam pytanie jak należy zamontować profilowany pasek:
Profilem na zewnątrz (czyli wycięcie przy szyi) czy odwrotnie. Próbowałem obydwa rozwiązania i nie są zbyt wygodne więc którą stronę ma być według producenta.
Miękkim do ciała, ja noszę na skos, czyli pasek na lewym barku, torba dynda po prawej stronie, pasek raczej ustawiona na dłuższy, tak by torba się ocierała o pośladek, fajnie szybko mogę wszystko wyjąć i czuje się komfortowo.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.