PDA

Zobacz pełną wersję : Torba na D300 + grip, D70s, 3 szkła, lampa



logitech55
24-03-2012, 10:28
Szukam torby która pomieści D300 + grip, D70s, 3 szkła, lampę. Myślę o Lowepro Stealth Reporter D400 AW lub Nova 200 tylko nie wiem czy pomieści wszystko a może polecicie jakąś inną? Jeśli można to poproszę o zdjęcie jak to wszystko wygląda.

nojmi
24-03-2012, 14:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto-net.pl/sklep/obrazki/tamrac_pro12_5612_d.jpg) - model 12, znajomy mojego ojca ma już od dwóch lat i sobie chwali! Ja mam model 6, mniejszy, tylko troszeczkę luźne ścianki :)

nojmi
24-03-2012, 16:03
Firma Tamrac - zapomniałem dopisać :)

Badol
24-03-2012, 23:04
Polecam! Świetna torba - jestem jej szczęśliwym posiadaczem od prawie dwóch lat :)

nojmi
24-03-2012, 23:16
czyli, już chyba masz torbę :) jak się szybko rozglądasz, to na allegro dostaniesz w granicach 200/300 zł :)

logitech55
25-03-2012, 10:46
Model 12 Tamrac jest chyba do mnie za duży. Do mnie to chyba powinien starczyć model 8 - jeśli się mylę proszę o poprawienie. Ale czy do Lowepro Stealth Reporter D400 AW też zmieszczę?

Badol
25-03-2012, 11:27
Kup 12. Miejsca nigdy dość. Sprzętu z czasem będziesz miał raczej więcej niż mniej ;)

nojmi
25-03-2012, 12:01
ja kupiłem 6 ale też jest dla mnie za duża, mam tylko dwa szkła, ale miejsca nigdy za dużo, ładowarka, jakieś kable, kanapki...

logitech55
26-03-2012, 21:09
Co polecacie w cenie ok. 250 zł?

nojmi
26-03-2012, 21:38
http://allegro.pl/tamrac-pro-12-5612-torba-fotograficzna-i2230550558.html - czyli 12 tamarca odpada?

Badol
26-03-2012, 22:17
Co polecacie w cenie ok. 250 zł?

Tamrac pro12 za 280 kup teraz na słynnym portalu aukcyjnym :)

logitech55
26-03-2012, 23:57
Tamtac 12 jest dla mnie za wielka długość 50 cm.

Znalazłem inne

http://allegro.pl/torba-lowepro-nova-200-aw-sklep-k-ow-f-vat-i2215812882.html
http://allegro.pl/torba-lowepro-stealth-reporter-d400-aw-i2215493791.html

Chyba cały sprzęt wejdzie do torby w linku 1.

Byłem na stronie lowepro z kalkulatorem i wyszło mi ze sprzęt zmieści się do nova 190 wiec nova 200 by była chyba w sam raz.

logitech55
31-03-2012, 18:11
Kupiłem nova 200 AW jak przyjdzie napiszę czy się sprzęt mieści.

oge
31-03-2012, 23:17
Mam w/w torbę nova200 od ponad roku - powinna pomieścić to co chcesz.
Do mojej wkładam d300s z zapiętym szkłem np Sigma 50 1,4 + reszta czyli: Tamron 17-50, Tamron 90, Samyang 8mm, sb900, + jedna większa komórka wolna np na śniadanie - czasami robię z niej 2 mniejsze.
Do tego w kieszonkach trochę akcesorii upchasz, pokrowiec przeciwdeszczowy jest, z zamkami nie ma problemów.
Brakuje mi tylko jednego - jakiegoś patentu na zamocowanie statywu.

slasib
01-04-2012, 14:22
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html

logitech55
01-04-2012, 19:04
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html

prima aprilis :)

slasib
01-04-2012, 20:45
szkoda ze tylko Ty jeden sie smiejesz :) reszcie humor nie podszedl

nojmi
02-04-2012, 07:31
jak zobaczyłem też się uśmiałem! :D

Badyl81
02-04-2012, 14:22
ta jest extra, nawet kolor mozna wybrac ;)
http://allegro.pl/duza-torba-na-wyjazd-zakupy-podrozna-b-tanio-i2243231341.html

Dopiero dzisiaj zobaczyłem, ale czyścisz mi monitor ;)

slasib
02-04-2012, 22:18
jakas sciereczke z irchy gdzies znajde :)

logitech55
06-04-2012, 20:58
Torba wczoraj przyszła. Wszystko co mam w niej mieszczę i jest jeszcze luz. Mam pytanie jak należy zamontować profilowany pasek:

Profilem na zewnątrz (czyli wycięcie przy szyi) czy odwrotnie. Próbowałem obydwa rozwiązania i nie są zbyt wygodne więc którą stronę ma być według producenta.

oge
06-04-2012, 22:02
Miękkim do ciała, ja noszę na skos, czyli pasek na lewym barku, torba dynda po prawej stronie, pasek raczej ustawiona na dłuższy, tak by torba się ocierała o pośladek, fajnie szybko mogę wszystko wyjąć i czuje się komfortowo.