PDA

Zobacz pełną wersję : Canon AE-D Mirrorless Camera Concept



P.R.P.
23-03-2012, 18:16
Nie wiem czy było, jeśli tak, to można skasować. ;)

Canon AE-D Mirrorless Camera Concept - mi się podoba taki "concept".. zwłaszcza z takim "kitem"! :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://files.petapixel.com/assets/uploads/2012/03/canon2_mini1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://files.petapixel.com/assets/uploads/2012/03/canon3_mini1.jpg)

reszta tu:
http://www.swiatobrazu.pl/canon-ae-d-czyli-jak-moglby-wygladac-nowy-bezlusterkowiec-26097.html

http://www.petapixel.com/2012/03/22/canon-ae-d-mirrorless-camera-concept/

pastwisko
23-03-2012, 20:07
ee,


'Canon AE-D' to projekt niezwiązany z japońskim producentem. Chodzi tu raczej o przedstawienie nadziei potencjalnych użytkowników, którzy widzieliby bezlusterkowca Canona zamkniętego w retro-obudowie.

<| MICHAŁ |>
23-03-2012, 20:13
gdyby tylko sie pojawil....
spelnienie moich marzen :)

samson09
23-03-2012, 20:28
No ładnie to wygląda. Ciekawe co z tego będzie.

P.R.P.
23-03-2012, 20:36
ja tam jestem za (sorry nikon 1 ;) )

pomysł na wyświetlanie ISO dosyć fajny. No miło by było gdyby rzeczywiście kiedyś się coś takiego pojawiło, oj miło.. a najlepiej z logo Nikon. :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/03/canonaed4-1.jpg
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/288471/canon-ae-d-4.jpg)

pastwisko
23-03-2012, 21:16
to wyswietlanie iso to stare jak swiat przeciez

MariuszJ
23-03-2012, 21:51
Mam nadzieję, że będzie można włączyć sobie dźwięk przewijanego filmu po trzydziestu sześciu pstrykach (alternatywnie: szczeknięcie psa).

samson09
23-03-2012, 21:59
Mam nadzieję, że będzie można włączyć sobie dźwięk przewijanego filmu po trzydziestu sześciu pstrykach (alternatywnie: szczeknięcie psa).

nie no, na bank :)

P.R.P.
23-03-2012, 22:03
to wyswietlanie iso to stare jak swiat przeciez

No stare, stare, ale w nowych bezlusterkowych syfrach nikt tego nie zrobił w ten sposób..(?) ;)

MariuszJ
23-03-2012, 22:21
Słyszałem że odpowiedzią Nikona będzie zamknięcie matrycy z J1 w obudowie miniaturowego TLR-a.

Tłumy hipsterów już się ślinią...

pastwisko
23-03-2012, 22:31
No stare, stare, ale w nowych bezlusterkowych syfrach nikt tego nie zrobił w ten sposób..(?) ;)

No ale ile jest takich stylizowanych bezlusterkowców? Chyba z tego co kojarzę to chyba tylko trolimpus.. ?

Cichy
24-03-2012, 08:55
Ja też mam fajny koncept, tylko szkoda mi czasu na wizualizację :P

canoniarz6
24-03-2012, 13:07
+ 15 k/s iso 204800 i inne ficzery, ale i tak ślubniacy mieli by powody do narzekań hehe :)

Modron
24-03-2012, 15:30
wiecej przyciskow! tak jak fuji tylko z FF, dal bym naprawde wiele ale nie az tyle zeby Laice kupic

MariuszJ
24-03-2012, 18:35
A po co więcej przycisków? Żeby je pieścić zamiast zdjęcia robić?

Modron
25-03-2012, 02:09
A po co więcej przycisków? Żeby je pieścić zamiast zdjęcia robić?

zeby robic zdjecia a nie je piescic grzebiac w menu.

pastwisko
25-03-2012, 02:56
wiecej przyciskow!

Zrobiłem wizualizację:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/9319/98638670.jpg)

ranbir kapoor
25-03-2012, 09:40
PastwisKo Camera Concept

MariuszJ
25-03-2012, 10:12
Ja mam koncept zamontowania obiektywu w akordeon. Dużo guzików i miech do close-focusa. Handgripy z obu stron, wypas, jeszcze tylko kilka filtrów uv nakręcić i hajda na śluby.

ranbir kapoor
25-03-2012, 10:36
I to jest pojscie o krok dalej
Bo poza foceniem mozna jednoczesnie robic jako kapela na slubach

pastwisko
25-03-2012, 11:56
Ja mam koncept zamontowania obiektywu w akordeon. Dużo guzików i miech do close-focusa. Handgripy z obu stron, wypas, jeszcze tylko kilka filtrów uv nakręcić i hajda na śluby.

Rozmawiamy o kompaktach z wymienną optyką, a nie o wielkim formacie :D

Modron
25-03-2012, 15:13
Zrobiłem wizualizację:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/9319/98638670.jpg)

eeeee zerzniete z polaroida!