navigator_s9
20-03-2012, 01:58
Słuchajcie mam dość poważny problem. Mianowicie w związku z tym, że przestał mi działać czytnik kart musiałem przesyłać zdjęcia na komputer za pomocą programu Nikon Transfer. Będąc na meczu piłki nożnej zapomniałem wcześniej przerzucić fot z ważnej imprezy odbywającej się poprzedniego wieczora. Podczas meczu zabiegany i średnio skupiony na czymś innym niż wykonaniu reportażu, zmuszony byłem oczyścić kartę ze zdjęć. Na moje nieszczęście zrobiłem to za pomocą usuwania zdjęć z poziomu programu Nikon Transfer. Jak się okazało, wraz z częścią zdjęć z meczu do "kosza" posłałem też zdjęcia z bankietu. Starałem się odzyskać dane z karty jednak zdało się to na nic bo zgrało wszystko z wyjątkiem tych zdjęć. To samo zrobiłem z odzyskiwaniem danych z kosza komputera jednak skończyło się to tak samo jak w pierwszym wypadku. Czy ktoś w takim razie wie może jak odzyskać zdjęcia w momencie jak się je usunęło z poziomu Nikon Transfer-a?