PDA

Zobacz pełną wersję : Czyżby kolejna nowość Canona ?



Strus
18-03-2012, 00:33
Pozwolę sobie podlinkować newsa od kolegów z hdtv.com.pl
U nas chyba jeszcze o tym nie było aczkolwiek mogę się mylić

KLIK (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/81299-canon-w-las-vegas-oglosi-cos-niezwyklego.html)

fafniak
18-03-2012, 00:53
w obudowie aparatu ? Jak dla mnie to raczej bzdurny wymysł . Prędzej coś w kształcie zbliżonym chociaż do kamery...

sv
19-03-2012, 16:03
w obudowie aparatu ? Jak dla mnie to raczej bzdurny wymysł . Prędzej coś w kształcie zbliżonym chociaż do kamery...

Przeciez to body jest już dawno zapowiedziane. Dla mnie idealne połączenie foto i filmu; po co płacić 2 x i dodatkowo targać dwa body? Poczekajmy do 15 kwietnia i zobaczymy co Canon zaoferuje.