Zobacz pełną wersję : Czyżby kolejna nowość Canona ?
Pozwolę sobie podlinkować newsa od kolegów z hdtv.com.pl
U nas chyba jeszcze o tym nie było aczkolwiek mogę się mylić
KLIK (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/81299-canon-w-las-vegas-oglosi-cos-niezwyklego.html)
w obudowie aparatu ? Jak dla mnie to raczej bzdurny wymysł . Prędzej coś w kształcie zbliżonym chociaż do kamery...
w obudowie aparatu ? Jak dla mnie to raczej bzdurny wymysł . Prędzej coś w kształcie zbliżonym chociaż do kamery...
Przeciez to body jest już dawno zapowiedziane. Dla mnie idealne połączenie foto i filmu; po co płacić 2 x i dodatkowo targać dwa body? Poczekajmy do 15 kwietnia i zobaczymy co Canon zaoferuje.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.