PDA

Zobacz pełną wersję : Ludzie - będzie jeszcze...



Polsar74
17-03-2012, 08:05
... ZIMA czy nie - bo koła chciałem zmienić ?

jasin
17-03-2012, 08:25
Ja bym się jeszcze wstrzymał do kwietnia, niby śniegu może nie być ale temperatury rano są niskie.

shaolin
17-03-2012, 08:41
Mozesz zmienic, pozwalam :mrgreen:

Rafał_Sz
17-03-2012, 09:01
Od kilku tygodni jeżdżę na letnich, zimówki to ZUO. :)

eskimos
17-03-2012, 09:59
Ja do konca kwietnia jezdze na kolcach, nie da sie inaczej :mrgreen:

prz3mo
17-03-2012, 11:38
Też mam ten dylemat, zmieniać już koła na letnie czy jeszcze chwilę się wstrzymać..hmm...?

puciek
17-03-2012, 11:40
Zmieniać, ja już rower dzisiaj z piwnicy wyciągnąłem i zaczynam letni sezon rowerowy.

Redskull
17-03-2012, 12:05
CABRIOLETY już bez dachów śmigają....zmieniaj zimówki. Ja swoje muszę skończyć, więc przeganiają lato :D

shaolin
17-03-2012, 15:20
Cabrio juz bez dachow smigaly ostatnio. Sam dzisiaj jak zdaze ze zleceniem to bede jezdzil bez dachu :mrgreen:

barracuda
17-03-2012, 17:31
Zmieniać, ja już zmieniłem.

Dorian
17-03-2012, 18:04
ja tez, przed chwila :) letnie buciki to jednak letnie ;)

Zolty
17-03-2012, 21:17
Zmieniaj, najwyzej zmienisz z powrotem. A co do pytania o zime, to jeszcze bedzie - pod koniec roku. ;)

jaś
17-03-2012, 21:51
jeszcze śnieg będzie ma zaległą fotkę śniegową :) musi padać za dwa tygodnie

darko
17-03-2012, 22:04
Letnie kapcie już założone, sezon rowerowy rozpoczęty, zimy już nie będzie :D
jak wróci to ma w czape

velaskez
17-03-2012, 22:11
Nawet nie zakładałem zimówek :-P
A dzisiaj umyłem po zimowaniu i doprowadziłem do ładu Gabrielke.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img607.imageshack.us/img607/4244/img00512201203171623.jpg)

sokolnik
17-03-2012, 22:24
ja do maja łańcuchów nie zdejmuję, serio.

wymieniłem w zeszłą sobotę.
niedługo będą pytania z serii czy mogę założyć adidasy i buty zimowe schować do szafy ? albo czy mogę czapkę zimową zostawić w domu ;P więcej samodzielności :P
zima na pewno wróci, będzie -20 stopni i będziesz żałować że wymieniłeś na letnie kapcie hehe masakra :)

georghe
17-03-2012, 22:25
... ZIMA czy nie - bo koła chciałem zmienić ?

To może do Pana Boga napisz. On kumaty - Ci odpowie co masz z gumą robić....

prz3mo
17-03-2012, 22:32
Dobra, starczy, widzę, że niektórzy rozumy pozjadali...