PDA

Zobacz pełną wersję : Ja sie pytam ... ?



Motorniczy
15-03-2012, 02:43
Bankowo prawdziwe ? :)

http://www.youtube.com/watch?v=H7bStLePvKo&feature=related

ropusz
15-03-2012, 08:14
Najfajniejsze w tym filmiku jest zoomowanie nogami. Poza tym większością komórek i kompaktów taki pseudo filmik nakręcisz, zwłaszcza przy takim oświetleniu. Nie wiem czym się tu zachwycać?

Greg77
15-03-2012, 09:22
No iPhonem przy dobrym swietle ladnie wychodza te filmiki, nie wypada tak dobrze ajk swiatlo jest slabe;)

costi
15-03-2012, 11:24
Najfajniejsze w tym filmiku jest zoomowanie nogami. Poza tym większością komórek i kompaktów taki pseudo filmik nakręcisz, zwłaszcza przy takim oświetleniu. Nie wiem czym się tu zachwycać?

Też się zastanawiam... W takich warunkach wszystko da sobie radę.