Zobacz pełną wersję : Ja sie pytam ... ?
Motorniczy
15-03-2012, 02:43
Bankowo prawdziwe ? :)
http://www.youtube.com/watch?v=H7bStLePvKo&feature=related
Najfajniejsze w tym filmiku jest zoomowanie nogami. Poza tym większością komórek i kompaktów taki pseudo filmik nakręcisz, zwłaszcza przy takim oświetleniu. Nie wiem czym się tu zachwycać?
No iPhonem przy dobrym swietle ladnie wychodza te filmiki, nie wypada tak dobrze ajk swiatlo jest slabe;)
Najfajniejsze w tym filmiku jest zoomowanie nogami. Poza tym większością komórek i kompaktów taki pseudo filmik nakręcisz, zwłaszcza przy takim oświetleniu. Nie wiem czym się tu zachwycać?
Też się zastanawiam... W takich warunkach wszystko da sobie radę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.