hekuba
13-03-2012, 11:51
Poszukuje pomysłu na wodoszczelne i bezpieczne przewożenie rowerem zestawu d80+sigma 70-200 2,8. Wszelkie porządne torby rowerowe są na to za małe, więc kombinuję z czym innym.
Ma to być torba bezpieczna na duży deszcz, z dobrym wkładem, żeby na gorszych drogach nie wytrzęsło sprzętu na amen. Jedyna wodoszczelna torba, jaką znam ma owy wodoszczelny wkład w środku, więc mam wrażenie, że wierzchni materiał może zamoknąć.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto-net.pl/sklep/obrazki/cb7c44_5921_zrzut-2010-07-15-godz-115827.jpg)
miał ktoś to w ręku?
tu np. lowepro zamocowana jako pseudorowerowa, choć nie wiem czy to na sprzęt foto używane jest:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://onthebike.pl/wp-content/gallery/anchorage-alaska-whitehorse-kanada/alaska1-5-1280x960.jpg )
Jakieś inne propozycje?
Skrzynki typu peli case nie wchodzą w grę.
Ma to być torba bezpieczna na duży deszcz, z dobrym wkładem, żeby na gorszych drogach nie wytrzęsło sprzętu na amen. Jedyna wodoszczelna torba, jaką znam ma owy wodoszczelny wkład w środku, więc mam wrażenie, że wierzchni materiał może zamoknąć.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.foto-net.pl/sklep/obrazki/cb7c44_5921_zrzut-2010-07-15-godz-115827.jpg)
miał ktoś to w ręku?
tu np. lowepro zamocowana jako pseudorowerowa, choć nie wiem czy to na sprzęt foto używane jest:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://onthebike.pl/wp-content/gallery/anchorage-alaska-whitehorse-kanada/alaska1-5-1280x960.jpg )
Jakieś inne propozycje?
Skrzynki typu peli case nie wchodzą w grę.