PDA

Zobacz pełną wersję : Ślub - 12 maja. Kto zrobi zdjęcia?



DonMaliniacco
12-03-2012, 22:37
Ha! nie mi...

Ja drugi raz się nie ożenię! ;)

Ma ktoś wolne terminy na 12 maja? Siostra cioteczna mi wlasnie oznajmila, ze ma parcie na ślub i muszę Jej fotografa znaleźć :) tak na marginesie... Ślub pod Zamościem.

marcz
12-03-2012, 23:12
Ma ktoś wolne terminy na 12 maja?

Pewnie, że tak :)
Zapraszam:
fotografslubny.bialystok.pl (http://fotografslubny.bialystok.pl/)
devstudio.pl (http://devstudio.pl/)
facebook.com/devstudio.pl (https://facebook.com/devstudiopl/)

hcman
12-03-2012, 23:34
Daleko nie mam:)

piter123789
12-03-2012, 23:41
Również w okolicy.:)

http://blog.piotrprzybyslawski.pl/

tito
13-03-2012, 00:05
ja też mam wolne
www.tomaszsipiera.pl

KaleidoStar
13-03-2012, 11:20
Ha! nie mi...

Ja drugi raz się nie ożenię! ;)



Nawet ze mną? No doprawdy... Kochanie,musimy poważnie porozmawiać :P

thorcik
13-03-2012, 11:44
Nawet ze mną? No doprawdy... Kochanie,musimy poważnie porozmawiać :P

:mrgreen:

credka
13-03-2012, 11:56
Gdzie Krym, a gdzie Rzym... ale czemu nie do Zamościa? :) Termin wolny - zapraszam.

kh29228
13-03-2012, 13:45
zapraszam: www.krzysztofhejduk.pl

robin102
13-03-2012, 14:04
Zamość to chyba na wschodzie ;)
Zapraszam siostrę do naszej spółdzielni,
http://eastwed.pl/
wypełni formularz kontaktowy i ktoś z wolnym terminem się odezwie.
Może któreś zdjęcia przypadną do gustu.

mswilk
13-03-2012, 14:54
Wiem, wiem - czekasz na moją ofertę (http://www.marcinwilk.republika.pl/oferta.html) ;)
O dziwo ! (to nie personalnie do Ciebie ;)), ale termin (http://www.marcinwilk.republika.pl/terminy.html) mam wolny.

marekb
13-03-2012, 15:06
też żem jeszcze wolny
www.bodzioch.pl strona stara, ale po wypełnieniu formularza podsyłam jakieś pełne materiały;)

DonMaliniacco
13-03-2012, 19:58
Marcin, przeciez dobrze wiesz, ze jak drugi raz sie bede zenil, to wlasnie Ty bedziesz u mnie foty robil. Dawno temu Ci to powiedzialem.
Ania.... wszystko popsulas... to miala byc niespodzianka dla Ciebie. Pierscionek juz mam. Chcialem sie oswiadczyc w sierpniu jak pojdziemy razem na plaze... :)

mswilk
13-03-2012, 20:31
Marcin, przeciez dobrze wiesz, ze jak drugi raz sie bede zenil, to wlasnie Ty bedziesz u mnie foty robil. (...)

Aha...


(...) Ja drugi raz się nie ożenię! ;) (...)

DonMaliniacco
13-03-2012, 20:35
Co to ma byc? Dowod przez zaprzeczenie? ;)

mswilk
13-03-2012, 20:39
Co to ma byc? Dowod przez zaprzeczenie? ;)

Łżesz bracie, łżesz ! ;)
Gdzie Ty w końcu urzędujesz - tu czy na FB, bo mój PC nie nadąża ;)

DonMaliniacco
13-03-2012, 20:44
ja jestem wszedzie ;)

Rafał_Sz
13-03-2012, 20:45
Gdzie Ty w końcu urzędujesz - tu czy na FB, bo mój PC nie nadąża ;)
Pewnie na Red Tube. ;)

DonMaliniacco
13-03-2012, 20:45
Poprosilbym ktoregos z modow o zamkniecie watka. Siostrzyca dostala linki, niech teraz z tym, co sie z nia bedzie meczyl dokona wyboru. Reszte pozostawie w rekach stworcy ;)

DonMaliniacco
13-03-2012, 20:46
Pewnie na Red Tube. ;)

red tube, to przezytek. Polecam lobstertube :)

Rafał_Sz
13-03-2012, 20:57
Nie wiem, nie śledzę. Mam żonę. :);)

DonMaliniacco
13-03-2012, 21:04
Zona to ZUO ;)

Rafał_Sz
13-03-2012, 21:07
Zona to ZUO ;)
Jakby to powiedzieć... ;)

Ok, sorry za offtop, znikam. ;)

Psychotrop
13-03-2012, 22:10
zamykam na prośbę Malina ;)