PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] kolejne pod wystawkę



Zaziel
02-03-2007, 12:18
http://www.cold-light.pl/galeria/9/04-1.jpg



http://www.cold-light.pl/galeria/9/18.jpg



http://www.cold-light.pl/galeria/9/17-2.jpg

themoon
02-03-2007, 12:58
1'ka taka sobie fajna i zwykla
2'ka cool ma klimacik
3'ka 2 w 1 jakos mi nie pasi jakies takie suche te "kolory" i widac ze pani nie obsluguje tego instrumentu jakos tak malo zgrabnie trzyma tzn trudno mi to wytlumaczyc ale instrument nie komponuje sie z dlonmi - moze to moje hallo tylko...

bukowy dziad
02-03-2007, 13:43
na dwojeczce to modelka ma mine, jakby na sesji poszlo juz pare butelek;) ale mnie to pasuje i w ogole fajnie. z trojeczki pierwsze mi sie podoba, ale na drugim ta dlon na gryfie tego sprzetu wyglada jak raczka z adamsow:) i oczy, choc pewnie celowo, troche za bardzo pociagniete...
pozdr
adam

Zaziel
02-03-2007, 16:48
rozaczaruje Cie bukowy, ale modelka z 3 foty ma jasno zielone oczy, nic nie musialem podciagac :]

bukowy dziad
02-03-2007, 16:55
o bialkach mowilem, ale moze kolor oczu ma na nie wplyw;) choc jak znowu zajrzalem to nawet pasują do konwencji.

Borowa
02-03-2007, 17:01
jedynka - oki
dwójka - jak wyżej - mina jakby za dużo wypiła
a trójka - nie wypał - jej ręce są jak z Strong woman (lewe część a w prawej jak grabie na gitarze )a twarz niby aniołka tylko jakiegoś dziwnego ...... na nie..

ALF
03-03-2007, 18:50
zamiotłem...uznajmy, że tej zbędnej dyskusji nie było i dalej oceniacie zdjęcia...

misialo
03-03-2007, 23:30
co do fotek:
1. najbardziej naturalna ale zeby skalp mi rwala razem z kapelutkiem to nie powiem...
2. Pani wyglada jakby dobrze dala w gaz... nie komponuje mi sie... wyglada troche flanelkowato...
3. slaba, bo ja ktos wyzej zauwazyl ten fortepian na gryfie to jest z innej bajki... z duza doza prawdopodobienstwa smiem twierdzic, ze ta Pani tego diwajsu nigdy wczesniej na oczy nie widziala... (czytaj: nie wie jak to obslugiwac...)

ArtX
04-03-2007, 01:03
nie wiem co sie dzialo wczesniej, ale mniejsza o to.
Dla mnie najlepiej 1 potem 2. Na 2 troche ciasniejszy kadr. Ogolnie bardzo ladnie.

Jesli chodzi o 3, to mi osobiscie nie lezy. Strasznie glebokie cienie na twarzy (szczegolnie fot po prawej) sprawiaja, ze modelka wyglada jakby miala podbite oko. W ogole strasznie dziwne to oswietlenie. Skora na rece zupelnie inna od skory na dekoldzie, duzo ciemniejsza i do tego jakas taka dziwna faktura. Sama reka wyglada strasznie mesko (szczegolnie fot po lewej). Swiatlo sprawia, ze biceps wyglada jakby byl conajmniej wlasnoscia Rockiego Balboa.
No i ten nieszczesny instrument, ktory nijak tutaj pasuje. Ladnie by wygladal trzymany w delikatnych, ladnie ulozonych dloniach. Tymczasem widzimy jakies tipsy, wszystkie palce na jednej strunie, rece jakos tak bez sensu pozoruja gre na instrumencie. Bardzo nienaturalnie. Za to modelka ladne ma oczy : ) . Mam nadzieje, ze bedziesz mial jeszcze z nia okazje popracowac : )

pozdrawiam
Art.

Kraftsman
04-03-2007, 17:52
Jeśli chodzi o mnie - dwójka najlepsza. Fajne światło i cień. Dodałbym tylko trochę więcej degrengolady. Nie wiem... szerzej nogi, kawałek piersi, ręka między udami (...)

Zaziel
04-03-2007, 20:07
Dzieki za komenty :]