KamilM
10-03-2012, 16:51
Witam
Planuję sprzedać obiektyw 18-105 VR. Kupowałem go jakiś czas temu w sklepie. Dziś wyciągnąłem pudełko, papiery itd. Data zakupu, to czerwiec 2011, a więc powinien być objęty gwarancją. Znalazłem tylko dwa kwity. Jeden, to paragon fiskalny, drugi natomiast to jakiś dokument Nikona - bloczek z trzema kartkami o różnych kolorach: białym, zielonym i żółtym. Nigdzie natomiast nie wpisu o gwarancji, do kiedy trwa, itd. Mam tylko to, co przedstawia zdjęcie poniżej. Czy to wystarczy, aby powiedzieć, że obiektyw jest na gwarancji, czy coś jeszcze powinienem mieć do tego zestawu dokumentów?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/img62/1925/dsc2010o.jpg)
Z góry dzięki za pomoc.
Planuję sprzedać obiektyw 18-105 VR. Kupowałem go jakiś czas temu w sklepie. Dziś wyciągnąłem pudełko, papiery itd. Data zakupu, to czerwiec 2011, a więc powinien być objęty gwarancją. Znalazłem tylko dwa kwity. Jeden, to paragon fiskalny, drugi natomiast to jakiś dokument Nikona - bloczek z trzema kartkami o różnych kolorach: białym, zielonym i żółtym. Nigdzie natomiast nie wpisu o gwarancji, do kiedy trwa, itd. Mam tylko to, co przedstawia zdjęcie poniżej. Czy to wystarczy, aby powiedzieć, że obiektyw jest na gwarancji, czy coś jeszcze powinienem mieć do tego zestawu dokumentów?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/img62/1925/dsc2010o.jpg)
Z góry dzięki za pomoc.