PDA

Zobacz pełną wersję : PWSFTiT w Łodzi



conik
10-03-2012, 16:35
Bardzo prosze studentow i absolwentow PWSFTiT w Łodzi o kontakt... mam pare pytan nt. uczelni

conik
10-03-2012, 18:39
oczywiscie mialem na mysli... PWSFTviT ...***** te ich skroty;)

morzon
10-03-2012, 18:51
Ja tylko kandydat będę ;)

conik
10-03-2012, 19:10
na dzienne czy niestacjonarne?

nie za bardzo moge znalezc na ichniej stronie koszt studiow... te 6 tysi z hakiem to za rok, semestr czy jeszcze inaczej?

morzon
10-03-2012, 19:19
Na dzienne się wybieram, ale na Sztuke Operatorską, nie Fotografię, więc koszty mogą być różne...

Edit:

rzuć okiem może na te pdfy:

www.filmschool.lodz.pl/files/show/767/OPLATY+2011+2012.pdf
www.filmschool.lodz.pl/files/show/767/ZARZADZENIE+REKTORA+oplaty+2011+2012.pdf

conik
10-03-2012, 20:16
o to jakis konkret