Zobacz pełną wersję : PWSFTiT w Łodzi
Bardzo prosze studentow i absolwentow PWSFTiT w Łodzi o kontakt... mam pare pytan nt. uczelni
oczywiscie mialem na mysli... PWSFTviT ...***** te ich skroty;)
Ja tylko kandydat będę ;)
na dzienne czy niestacjonarne?
nie za bardzo moge znalezc na ichniej stronie koszt studiow... te 6 tysi z hakiem to za rok, semestr czy jeszcze inaczej?
Na dzienne się wybieram, ale na Sztuke Operatorską, nie Fotografię, więc koszty mogą być różne...
Edit:
rzuć okiem może na te pdfy:
www.filmschool.lodz.pl/files/show/767/OPLATY+2011+2012.pdf
www.filmschool.lodz.pl/files/show/767/ZARZADZENIE+REKTORA+oplaty+2011+2012.pdf
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.