Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Kinga - wiosenno - zimowy plener
Wiosenno - zimowy plener.
Standardowo - prezentacja TUTAJ (http://www.youtube.com/watch?v=9R2ofS8GB8w&feature=youtu.be)
i zdjęcia:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/688/59415484.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/267/51376082.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/708/36692948.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/546/29657021.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/708/46822543.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/19/42996455.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/706/31620077.jpg/)
Pozdrawiam
petelski
09-03-2012, 13:28
Fajna modelka. Lubi ją aparat....
fajna obróbka, a najlepsza praca to 4 choc może za bardzo centralnie
modelka fajna, tylko na 2 i 5 cos niedobrego sie dzieje na twarzy - chyba cos z obrobka nieteges, 1 i 4 dla mnie naj
D3 i 70-200 :) Dziękuje za opinie :)
Widać stary jestem...
Rozebraną lub skąpo ubraną modelkę tarzającą się latem w nagrzanym piachu rozumiem, ale która "kobita" dobrowolnie zimową porą w buciorach, swetrze i ciepłych portkach kładzie się na zimnym, mokrym piachu? Tego nie chwytam ;) Przecież to wilka można dostać i cynaderki przeziębić.
Do mnie to nie gada. Kolorystyka mi nie leży, brak nieba mi nie leży, brak wody mi nie leży i obróbka twarzy a raczej jej brak (patrz foto 5 od góry - pod oczami, miedzy oczami i plamy na czole w tej samej tonacji)
element07
10-03-2012, 10:13
A mi lezy...modelka delikatna i super sie komponuje ze światłem:)
fenixpol
10-03-2012, 14:57
Kolorystyka jak wyżej, nie leży mi w ogóle. Najlepsze jak dla mnie to 2 i 4.
Ogólne wrażenie na tak, tylko coś się z twarzą stało (chyba rozjaśniane punktowo) i troszkę nieostro
ramzesko
23-03-2012, 13:53
zielony zafarb na całym secie zamierzony? dla mnie skóra ma mieć kolor skóry i piach piaskowy:)
jakies takie zolte bardzo... albo ja mam na lapku cos nie halo..
Kolorystyka mi nie odpowiada.
Nie podoba mi się obróbka i kolorystyka. Zdjęcia nabrały dziwnego zafarbu. Mimo fajnego sprzętu, wyglądają jakby były robione amatorskim sprzętem (pomijam GO). Twarz (chociażby na dwójce i kolejnych) wygląda bardzo słabo. Nie przemawiają też do mnie centralne kadry, trochę bez jakiegoś składu, pomysłu. Ogólnie ta seria jakoś mi nie leży, może innym razem. ;) Pozdrawiam! :)
Ojjjj, to w ogóle nie jest moda czy glamour! To pamiątka/okoliczność/portret... Zachowajmy czystość gatunku, w tej kategorii nawet trudno to ocenić :(
Odnoszę wrażenie, że jest nieostro.
filotnie
09-04-2012, 10:34
Fajne .. Lekko nierealistyczne.. Jak wspomnienie wypadu nad morze z dziewczyna.. Tylko raz..ot byl weekend pamietam pare chwil wtedy.. Ale wszystko po jakims czasie sie zaciera.. Wspomnienia blakna.. Mimo wszystko fajne wspomnienie.. Moze nie powala ale podoba mi sie bardziej niz nie jedno tu..
Jak na albumówki - spoko. W tym dziale zdjęcia tracą rację bytu. Nieostro bardzo na twarzy i oczach - wygląda to na ogromny błąd techniczny, a nie stylizację. Dziwna kolorystyka jakby ci w labie źle wywołali film kolorowy. Jakość kadrów nierówna. Zabawy z siadaniem i kładzeniem się na piasku - rzeczywiście trochę odstają od zdroworozsądkowych realiów. Ogólnie średnio mi się widzi ta sesja.
Fajny kadr, mimika natomiast coś z kolorkami nie teges, szczególnie na twarzy : )
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.